FarCry 3 | Özel Üretim Silahlar

• 6 Yanıt
  • 15497 Gösterim
*

Çevrimdışı Sagittarius

• *
  • 223
  • Maybe your best course would be to tread lightly.
    • Profili Görüntüle
    • Elder Scrolls Türk
FarCry 3 | Özel Üretim Silahlar
« : 26 Temmuz 2013, 01:39:52 »
Shadow

Bilgi: Özelleştirilmiş 1911 tabancası. Ek aparat olarak susturucu, arttırılmış mermi kapasitesi ve dürbün eklenmiş. Daha iyi isabet ve gizlilik için geliştirilmiş.

Fiyat: 2600 $

Satın Alabilmeniz İçin Gereken: 17 düşman karakolunu ele geçirmek.

Shredder

Bilgi: Özelleştirilmiş Vector 45. ACP. Ek aparat olarak susturucu, arttırılmış mermi kapasitesi ve dürbün eklenmiş. Mermi atış hızı ve hasarı normal silaha göre geliştirilmiş.

Fiyat: 3275 $

Satın Alabilmeniz İçin Gereken: 10 tane hafıza kartı toplamak.

Bull

Bilgi: Özelleştirilmiş M133 pompalı tüfeği. Ek aparat olarak dürbün eklenmiş. Taşınabilirlik ve atış hızı normal silaha göre geliştirilmiş.

Fiyat: 3010 $

Satın Alabilmeniz İçin Gereken: 10 tane antik kalıntı (relic) bulmak.

Bushman

Bilgi: Özelleştirilmiş P416 saldırı tüfeği. Ek aparat olarak nişancı dürbünü ve susturucu eklenmiş. Bütün özellikler az bir miktar arttırılmış. (Bence oyundaki en iyi saldırı tüfeği.)

Fiyat: 3800 $

Satın Alabilmeniz İçin Gereken: Bütün radyo istasyonlarını aktif etmek.

AMR

Bilgi: Özelleştirilmiş Z93 nişancı tüfeği. Oyundaki en iyi nişancı tüfeği. Bütün özellikler az bir miktar geliştirilmiş. Susturucu hariç eklenebilecek bütün aparatlar mevcut. Silahın tek kötü tarafı, susturucu olmaması.

Fiyat: 4800 $

Satın Alabilmeniz İçin Gereken: 20 tane antik kalıntı (relic) bulmak.

Ripper

Bilgi: Özelleştirilmiş MKG ağır makineli silahı. Türündeki en iyi ''Rambo'' silahı. Ek aparat olarak mermi kapasitesi arttırılmış ve dürbün eklenmiş. Bütün özellikler az bir miktar arttırılmış.

Fiyat: 4200 $

Satın Alabilmeniz İçin Gereken: 6 Rakyat eğitimini tamamlamak.
« Son Düzenleme: 07 Eylül 2014, 13:28:13 Gönderen: Sagittarius »

Evil is evil. Lesser, greater, middling…makes no difference. The degree is arbitrary. The definition’s blurred. If I’m to choose between one evil and another, I’d rather not choose at all.

*

Çevrimdışı Emrehan141

• I serve, I win. Now I rest.
  • *
  • 4639
  • Work in the Dark to Serve the Light
    • Profili Görüntüle
Ynt: FarCry 3 - Özel Üretim Silahlar
« Yanıtla #1 : 26 Temmuz 2013, 01:41:56 »
AMR al işin rahat :)

Konularını tek bir başlık altında Farcry 3 - Rehberler diye toplarsan o konuyu sabitleyelim.

*

Çevrimdışı Ezio 1092

• İnsanın öğrenmesi gereken ilk dil, tatlı dildir
  • *
  • 2248
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 26 Temmuz 2013, 01:43:42 »
Başarılı olmuş, eline sağlık.

Konularını tek bir başlık altında Farcry 3 - Rehberler diye toplarsan o konuyu sabitleyelim.

Bence siz bir sabit başlıkları elden geçirin. Bu gidişle tüm sayfa sabit konularla dolacak :D

*

Çevrimdışı Sagittarius

• *
  • 223
    • Profili Görüntüle
    • Elder Scrolls Türk
« Yanıtla #3 : 26 Temmuz 2013, 01:43:56 »

Peki, güzel fikir. :)

AMR çok iyi ama susturucu olmadığı için kullanmıyorum ben. :-\

Evil is evil. Lesser, greater, middling…makes no difference. The degree is arbitrary. The definition’s blurred. If I’m to choose between one evil and another, I’d rather not choose at all.

*

Çevrimdışı -Ezio Auditore-

• Insieme per la vittoria!
  • *
  • 1676
  • Vittoria agli Assassini!
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #4 : 26 Temmuz 2013, 01:55:48 »
Her şey Bushman almak için. ;D Tekrardan radyo kuleleriyle uğraşalım bakalım. Çok sevdim bu silahı  ::)

I have lived my life as best I could, not knowing its purpose, but drawn forward like a moth to a distant moon; and here at last, I discover a strange truth. That I am only a conduit, for a message that eludes my understanding.

*

Çevrimdışı Sagittarius

• *
  • 223
    • Profili Görüntüle
    • Elder Scrolls Türk
« Yanıtla #5 : 26 Temmuz 2013, 01:57:55 »
Her şey Bushman almak için. ;D Tekrardan radyo kuleleriyle uğraşalım bakalım. Çok sevdim bu silahı  ::)
Bushman çok kaliteli bir silah gerçekten. :)

« Yanıtla #6 : 11 Eylül 2014, 13:28:17 »
şu kuleleri bir türlü yapamıyorum  :D
anca düşüp Cye basıyorum :D