ACIV: Black Flag - {1092 Özel Haber}

• 39 Yanıt
  • 8931 Gösterim
*

Çevrimdışı Michael Scofield

• ikbal
  • *
  • 1845
  • i want to see rome.
    • Profili Görüntüle
    • Spatial Liberado
ACIV: Black Flag - {1092 Özel Haber}
« : 27 Temmuz 2013, 03:27:02 »

1092'ye özel olacak haberlere hazırlanın!

Birçoğumuz eminim görmüştür, 13 dakikalık gameplay çıkmadan önce sizlere {1092 Özel Haber} adı altında belirttiğim detaylar olmuştu. Bu detayları da bizzat kendim sorup, cevabını öğrendiğim detaylardı. Konuya olan ilginizden dolayı öncelikle buradan da teşekkür ediyorum sizlere. Bundan dolayı da, ACIV, çıkasıya kadar [En son PC için çıkacak, o tarihe kadar] sizlere bizzat benim sorup cevabını öğrendiğim detayları bu konu aracılığıyla sunacağım.

Bu sayede eminim ki, birçok detayı yine ilk sizler öğreneceksiniz.

Alıntı yapılan:  Detaylar
* Denizde avlayabileceğimiz hayvanların postları ve derilerini AC3'te de olduğu gibi satabileceğiz. Bu sayede para kaynağımıza avcılık yine yardımda bulunacak.
* Düşmanlardan aldığımız (savaşlardan yani) gemileri satamayacağız, sadece kargoyu satabileceğiz.
* Düşmanlar tarafından aranma sistemi artık oyunda yok.
* Ana hikaye 15-20 saat. Ancak Dünya'daki herşeyi herşeyi keşfetmek için yaklaşık 60-80 saat gerekiyor.
* Tüm tayfamızı kaybedersek, senkronizasyonu kaybederiz.(Oyun biter)
* Günümüz görevlerinde silahımız olmayacak.
* Edward'ın korsan olduğundan dolayı bir villası yok. Korsanların başka mekanları var.
* Birden fazla özel zırh olacak.
* Yeraltı tünelleri yok.
* Assassin's Creed IV: Black Flag için de, Assassin's Creed III'te olduğu gibi yapım videoları olacak.

Amacım haberi direk bir yerden bulmak değil de, sorarak bulabilmek. Yani işin içine artık gerçek bir habercilik katmak istedim. Umarım detaylardan memnun kalırsınız, ayrıca yeni detaylar geldikçe konu güncellenecektir.

Not: Her gün detay ekleme durumum yok maalesef, çünkü malum haberi direk sorarak bulmak işin zor tarafı, fakat sorunca, -cevap aldığım zamanlar da, bu konuda düzenleme yapacağım.

« Son Düzenleme: 16 Ağustos 2013, 20:08:02 Gönderen: Michael Scofield »

*

Çevrimdışı Alponero

• Ulquiorra
  • *
  • 3418
  • Are You Afraid Of Me?
    • MSN Messenger - masal.1436@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • GameIslandTR
    • E-Posta
Ynt: ACIV: Black Flag - {1092 Özel Haber}
« Yanıtla #1 : 27 Temmuz 2013, 03:28:37 »
Sitemizin farkı biraz ortaya çıksın değil mi?

Sana da helal olsun Michael. Büyük sitelerdeki bazı adamlardan bile daha hızlısın.

*

Çevrimdışı Ezayah

• *
  • 203
    • Profili Görüntüle
    • TWT
« Yanıtla #2 : 27 Temmuz 2013, 03:31:44 »
Ellerine sağlık.  :)

*

Çevrimdışı Sagittarius

• *
  • 223
  • Maybe your best course would be to tread lightly.
    • Profili Görüntüle
    • Elder Scrolls Türk
« Yanıtla #3 : 27 Temmuz 2013, 03:55:55 »
Helal olsun Michael. Çok titizsin bu konuda gerçekten. :)

Evil is evil. Lesser, greater, middling…makes no difference. The degree is arbitrary. The definition’s blurred. If I’m to choose between one evil and another, I’d rather not choose at all.

« Yanıtla #4 : 27 Temmuz 2013, 03:58:29 »
Forumumuz hakkında böyle haberler duymak gurur verici. Ve tabiki de Micheal...Onursal Üye rütbesini İsa abiden sonra sende almalısın.

"My story is one of the thousands, and world won't suffer if it ends too soon."

*

Çevrimdışı Dagger

• *
  • 1115
  • No one can escape fate.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 27 Temmuz 2013, 04:08:30 »
Detayların bir konuda toplanacak olması iyi olmuş çok fazla ''yeni detay'' diye konu oluyordu hangisi daha yeni şaşırıyor insan.
I have lived my life, to the best of my ability but I have not been able to escape fate, anger or pain...
Bring me the answer's and the road that lead's to truth. Reveal to me once and for all how all of this will end.

*

Çevrimdışı Ezio 1092

• İnsanın öğrenmesi gereken ilk dil, tatlı dildir
  • *
  • 2248
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 27 Temmuz 2013, 13:36:29 »
Helal olsun :o

*

• ikbal
  • *
  • 1845
  • i want to see rome.
    • Profili Görüntüle
    • Spatial Liberado
ACIV: Black Flag - {Özel Haber} 27.07.2013
« Yanıtla #7 : 27 Temmuz 2013, 20:19:03 »
* Ana hikaye 15-20 saat. Ancak Dünya'daki herşeyi herşeyi keşfetmek için yaklaşık 60-80 saat gerekiyor.

Yeni bilgiler eklendi, ben çok sevdim, bir de açıklama yapayım. Düşmanlar tarafından aranma sistemi yok, yani ben bunu öncelikle şöyle sormuştum; afişleri yırtma veya yalancı şahitleri öldürme gibi şeyler yine olacak mı dedim, cevap olarak da artık bu sistemin olmadığını belirtti. Bence gayet iyi. Assassin's Creed 1'de de galiba böyleydi, yani ondan dolayı düşmanlar biraz daha zordu hatta, görüldüğümüz yerde savaşabiliyorduk neredeyse.

Son olarak da zaten oyunun süresi ile ilgili bir cevap aldım. Bence gayet güzel oldu bu da.

*

Çevrimdışı Minus2L

• -Mert A.-
  • *
  • 560
  • Mert <E>
    • MSN Messenger - rrr__mert@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: ACIV: Black Flag - {Özel Haber} 27.07.2013
« Yanıtla #8 : 27 Temmuz 2013, 20:37:20 »

Yeni bilgiler eklendi, ben çok sevdim, bir de açıklama yapayım. Düşmanlar tarafından aranma sistemi yok, yani ben bunu öncelikle şöyle sormuştum; afişleri yırtma veya yalancı şahitleri öldürme gibi şeyler yine olacak mı dedim, cevap olarak da artık bu sistemin olmadığını belirtti. Bence gayet iyi. Assassin's Creed 1'de de galiba böyleydi, yani ondan dolayı düşmanlar biraz daha zordu hatta, görüldüğümüz yerde savaşabiliyorduk neredeyse.

Son olarak da zaten oyunun süresi ile ilgili bir cevap aldım. Bence gayet güzel oldu bu da.

Sanırım sürekli düşmanlar tarafından aranır durumda olacağız ki bu her zaman gizli olarak dolaşmamızı gerektirecek. Aynı Assassin's Creed 1 oyunundaki gibi.

*

• ikbal
  • *
  • 1845
  • i want to see rome.
    • Profili Görüntüle
    • Spatial Liberado
« Yanıtla #9 : 27 Temmuz 2013, 20:55:23 »
Özel haber dışında bir bilgi vermek istiyorum aslında benim soru ile ilgili bağlantılı bir soru onun için biraz özel de diyebiliriz, fakat ben sormadığım için direk özel demiyorum.

* Aranma sistemi yok, ancak artık korsan avcıları olacak.