Yusuf Tazim

• 99 Yanıt
  • 28831 Gösterim
*

Çevrimdışı Davinci

• *
  • 4685
    • Profili Görüntüle
Ynt: Yusuf Tazim
« Yanıtla #30 : 12 Ekim 2011, 18:27:28 »
Maskeli yusuf değil 10-15 lv arası Assasin

*

Çevrimdışı GrayWolf

• *
  • 496
  • Bozkurt Dirilişi
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 12 Ekim 2011, 18:39:06 »
Arkadaşım bu konu daha öncedende tartışıldı ben kesin konuşmuyorum ama siz nası bu kadar kesin konuşuonuz resim özel olarak yayınlandı normal bi assassin olsa niye istanbul lansmaınında koskoca resmini süleymanın yanına koysunlar kıyafet komple aynı sadece kapşonu kapalı ve maske var oyun içinde yusuf çıkarsa ne diceniz merak ediyorum

*

Çevrimdışı Emrehan141

• I serve, I win. Now I rest.
  • *
  • 4639
  • Work in the Dark to Serve the Light
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 12 Ekim 2011, 18:46:28 »
Maskeli yusuf değil 10-15 lv arası Assasin

Bu kesin değil

Arkadaşım bu konu daha öncedende tartışıldı ben kesin konuşmuyorum ama siz nası bu kadar kesin konuşuonuz resim özel olarak yayınlandı normal bi assassin olsa niye istanbul lansmaınında koskoca resmini süleymanın yanına koysunlar kıyafet komple aynı sadece kapşonu kapalı ve maske var oyun içinde yusuf çıkarsa ne diceniz merak ediyorum

Ezio, aynı rütbedeki Yusuf'a emir verecek oda düşmana mı saldıracak ?! Resme bak

« Yanıtla #33 : 12 Ekim 2011, 18:53:36 »
Resme biraz dikkatli baktımda Yusuf'u andırıyor kıyafeti evet ama kesin olarak o diyemeyiz. 10-15 lvl arası suikastçi olayına gelirsek olabilirde olmayabilirde.Yeni suikastçi sisteminde nasıl göründüklerini bilmiyoruz sonuçta.
Almuallim:I hold here a list. Nine names adorn it, nine men who need to die.Have you any questions?
Altair: Only where I need begin

*

Çevrimdışı Davinci

• *
  • 4685
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 12 Ekim 2011, 18:56:54 »

Kıyafet olarak Yusuf .Yusufta Master onunda Master assasin olma ihtimali yüksek

*

Çevrimdışı Emrehan141

• *
  • 4639
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : 12 Ekim 2011, 19:04:12 »
Resme biraz dikkatli baktımda Yusuf'u andırıyor kıyafeti evet ama kesin olarak o diyemeyiz. 10-15 lvl arası suikastçi olayına gelirsek olabilirde olmayabilirde.Yeni suikastçi sisteminde nasıl göründüklerini bilmiyoruz sonuçta.

Kıyafet olarak Yusuf .Yusufta Master onunda Master assasin olma ihtimali yüksek

Yusuf Mentor

Hayırlarsınız AC:B'de Assassino olan suikastçılar tıpkı Ezio gibi giyiniyordu. Buda aynı mesele

*

Çevrimdışı GrayWolf

• *
  • 496
  • Bozkurt Dirilişi
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #36 : 12 Ekim 2011, 19:34:05 »
Arkadaşım ezio benim bildiğim en üst seviyede o yüzden siyah giyiyo burdada böle söylenmişti al muallimde siyah giyiyodu  yusuf istanbuldaki master assassin ezio mentor hatta ezio istanbula geldiğin yusuf karşıladığında master and mentor diyodu ezio ya hem bunda sinirlenicek bi şey yok ezio baş karakter yusuf yan karakter tabikide ezioyu yusuf tan üstün yapıcaklar.Hem ben kesin konuşmuyorum siz kesin konuşuyosunuz ama büyük ihtimal bu yusuf oyunu oynayıncada görürüz artık ön plana çıkıo resimdede
« Son Düzenleme: 12 Ekim 2011, 19:35:40 Gönderen: GrayWolf »

*

Çevrimdışı Raziel

• *
  • 446
  • Nine-Tailed Fox
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #37 : 12 Ekim 2011, 19:53:01 »
Yusuf'u Niccolo Machiavelli'den daha çok sevdim açıkçası. Çok pasif bir adamdı. Hiç savaşmamış olmasına karşın ortada ben suikasticiyim diye diye gezerdi. Yusuf çok daha delikanlı gözüktü gözüme ama oyun gelince daha iyi anlayacağız.

*

Çevrimdışı Emrehan141

• *
  • 4639
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #38 : 12 Ekim 2011, 19:54:25 »
Ben sinirlenmedim :)

Bu çeviriye göre Ezio ve Yusuf aynı seviyedeler.

*

Çevrimdışı Davinci

• *
  • 4685
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #39 : 13 Ekim 2011, 08:13:09 »
Benim Teörim Ezio İtalyanın Mentoru olarak gelcek bir süreden ,Yusuf da onun 1 alt seviyesi olcak yani Ezio AcB de bir süreden sonra Masterlıktan sonra mentorluğa yükselmişti aynı şey burda olabilir