Minecraft almıştım

• 1 Yanıt
  • 3453 Gösterim
*

Çevrimdışı the doctor

• *
  • 138
  • We'll fight as long as we live
    • Profili Görüntüle
Minecraft almıştım
« : 13 Ağustos 2013, 19:53:48 »
Ben 7 ağustosta ininal kart ile minecraft almıştım. Dün bana bir e Posta geldi. Ama tam olarak çeviremedim. Ne yazdığı hakkında yardımcı olursanız sevinirim.
e Posta
Spoiler: Göster
This notification email is just a friendly reminder (not a second charge) that on 07 Aug 2013 you made a payment to Mojang AB (payments.eur@mojang.com) via Skrill Gateway. This payment for EUR 19.95 made with your credit/debit card MASTERCARD, will appear on your statement shortly. This charge will appear on your card statement as a debit by: MB*Minecraft.
This is just a reminder to help you recognise the charge.

We believe our customers will find this notice useful in confirming otherwise unknown credit/debit card charges.

Sincerely,
The Skrill Team
Spoiler: Yüzük Kardeşliği • Göster

*

Çevrimdışı Ezio Audittore Da Firenze

• *
  • 47
  • Ayakta ölmek,diz üstü yaşamaktan daha iyidir.
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: Minecraft almıştım
« Yanıtla #1 : 14 Ağustos 2013, 09:37:21 »
Ben 7 ağustosta ininal kart ile minecraft almıştım. Dün bana bir e Posta geldi. Ama tam olarak çeviremedim. Ne yazdığı hakkında yardımcı olursanız sevinirim.
e Posta
Spoiler: Göster
This notification email is just a friendly reminder (not a second charge) that on 07 Aug 2013 you made a payment to Mojang AB (payments.eur@mojang.com) via Skrill Gateway. This payment for EUR 19.95 made with your credit/debit card MASTERCARD, will appear on your statement shortly. This charge will appear on your card statement as a debit by: MB*Minecraft.
This is just a reminder to help you recognise the charge.

We believe our customers will find this notice useful in confirming otherwise unknown credit/debit card charges.

Sincerely,
The Skrill Team

DOSTUM BU SADECE BİR HATIRLATMA MESAJI 7 AGUSTOS 2013 TE MİNECRAFT I ALDIGINA DAİR BİR MESAJ ODEME YAPILDI DIYOR VE BUNA CEVAP VERMEYİN DİYOR AYRICA 2. ODEME DEGIL DIYE NOT BIRAKMIŞ 8)