The Awakenland

• 56 Yanıt
  • 10841 Gösterim
*

Çevrimdışı SlimShady

• *
  • 398
  • Squads and Quads
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: The Awakenland
« Yanıtla #50 : 04 Şubat 2015, 11:16:51 »
3
Spoiler: Göster

Adam kalabalığın arasında kayboldu. Adamım bahsettiği adrese gitmeye niyetin yoktu. Anladığım kadarıyla buradakiler benden hoşlanmamıştı ki bu da aklıma bu buluşmanın bir tuzak olabileceği ihtimalini getirdi. Hem tuzak olmasa ne yapabilirdim ki? Görünüşüme rağmen köleyi karşılayacak param var mıydı, ya da bir köle alıp ne yapacaktım? Belki azat edebilirim diye düşündüm bir an. Ancak çok riskliydi, ölmemin kimseye faydası olmayacaktı.
       Elim farkında olmadan cebime gitti. Bu eski tikim durumu anlamamı sağlamıştı. Mermim azdı, neredeyse 2 şarjör dolduracak kadar vardı ancak bunun yeteceğini düşünmüyordum. Belki benim getirdiğim gibi bir kaç kişi de mermi getirmiştir diye düşündüm, peki ya bu cehennemde onları nasıl bulacaktım? Demirciye de yaptıramazdım. Bu olayı aşsam bile para sorunu belimi bükecekti. Tacirin üstünden çıkan keselere güvenemezdim, neyin ne kadar edeceği hakkında bir fikrim yoktu, kazıklanmam an meseleseydi. Arabada da bir şey bulamamıştım. Ama arabayı satabilirdim.
      Şehirde biraz miktar dolaşıp önünde atların olduğu bir yer gördüm, at arabasını yanında durdurup aşağı indim. İçeriden yaşlı bir adam elini silerek çıktı.
       "Bu arabaya ne kadar verirsin ahbap?" sorum adamı güldürmüştü.
       "İflas mı ettin dostum?" benim gülmediğimi görünce devam etti "Hem bunu karşılayabileceğimi sanmıyorum."
        "Ne kadarın var?" neticede araba benim değildi ve hızlıca para bulmam gerekiyordu. Adam sanki çok iyi bir fırsat bulmuş gibi arabayı bir miktar altınla aldı. Bir miktar daha param olduğu için biraz rahatlamıştım. Limanda dolaşmaya başladım. Yakın bir miktarda bir aspirin yutmam iyi olacak gibiydi.

« Son Düzenleme: 04 Şubat 2015, 11:23:05 Gönderen: SlimShady »
Ölmeyen bir şeye canlı denilebilir mi?
A12 bak bakalım düzgün yazmış mıyım?

« Yanıtla #51 : 04 Şubat 2015, 11:32:39 »
1-
Yavaş adımlarla barakanın kapısına geldim, kapıyı açmayı denedim kapı açıktı. İçeri girdiğimde donup kaldım, az önceki kız yerde hareketsiz yatıyordu hemen yanında da gözüne bıçak saplanmış halde bir adam, bıçağımı alarak yavaşça yaklaşmaya başladım, kızın üzerinde yara izi falan yoktu ve sanırım nefes alıyordu, tam o anda birden gözünü açtı, beni görünce çığlık atmaya başladı.
-Sakin ol! Sana zarar vermek istemiyorum! Bu adamı sen mi öldürdün?
Kız çok korkmuş gibiydi kafasını yavaşça salladı.
-O zaman dışarıda gördüğün olayı birine anlatabileceğini sanmıyorum..
-Ben kendimi koruyordum..
-Ne tesadüf ben de. O adam beni haraç olarak köle yapmaya çalışıyordu. Barakadan çıkan yaşlı kadın kimdi?
-Kaitlyn, bana yardım etti, burası da onun evi.
-Bu adamı tanıyor musun?
-Hayır tam ben giderken eve geldi ve Kaitlyn'e saldırdı, sonra ben müdahale edince bana saldırmaya başladı.
-Anladım.. Yardıma ihtiyacın var mı?
Kız bir cevap vermedi.
-Yanımda biraz para var. Adamı denize attığım yerin arkasında küçük bir baraka var.
Balıkçıdan aldığım anahtarı çıkarttım ve kıza uzattım.
-Orda yemek bulup kalabilirsin, ben kaleye gidiyorum ihtiyacım olmayacak. Ama senin de fazla kalmanı önermem, balıkçının cesedini bulabilirler, o zaman başın belaya girer kısa en kısa zamanda işine yarayacak şeyleri al ve ayrıl.
-Teşekkür ederim.
Keselerden yarım olanı yere bıraktım.
-İyi şanslar.
-Sağol.
Barakadan çıktım, bir at arabası bulup kaleye doğru yola koyuldum.

*

Çevrimdışı Boxtroll

• *
  • 411
  • Henry VIII
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #52 : 07 Şubat 2015, 10:30:40 »
Devam etmiyor muyuz beyler, bayanlar?
Spoiler: O Her yerde • Göster

Henry VIII
[/center]

« Yanıtla #53 : 07 Şubat 2015, 16:32:48 »
Bad'in bilgisayarı bozuk ondan yazamıyor. Diğerlerini bilmiyorum.

*

Çevrimdışı Boxtroll

• *
  • 411
  • Henry VIII
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #54 : 07 Şubat 2015, 21:33:49 »
Bad'in bilgisayarı bozuk ondan yazamıyor. Diğerlerini bilmiyorum.

O zaman diğer arkadaşlarımız yazsın, BadWolf'un da kendi isteğine göre yolumuza devam ederiz.

Henry VIII
[/center]

*

Çevrimdışı rahman17

• Originz
  • *
  • 3380
  • Hayatı satın alamazsınız.
    • ICQ Messenger - 10000001
    • MSN Messenger - archdevil19@outlook.com
    • AOL Instant Messenger - kerem_ayvaz@aol.com
    • Yahoo Instant Messenger  - kerem_ayvaz@yahoo.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #55 : 07 Şubat 2015, 22:28:59 »
Ben vakit bulamıyorum şu sıralar pek.Ama yarın kesin yazacağım. :)

*

Çevrimdışı Boxtroll

• *
  • 411
  • Henry VIII
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #56 : 07 Şubat 2015, 22:37:05 »
Ben vakit bulamıyorum şu sıralar pek.Ama yarın kesin yazacağım. :)

Ne zaman isterseniz o zaman yazabilirsiniz, biz bekleriz :)

Henry VIII
[/center]