yardııııım

• 2 Yanıt
  • 3650 Gösterim
*

Çevrimdışı balerot

• *
  • 26
  • sana bi korum bide intel dual core :D
    • Profili Görüntüle
yardııııım
« : 02 Eylül 2013, 16:41:31 »
öncelikle forumda yeni sayılırım konu yanlış yerdeyse affola

sorunum tabancalarla alakalı 2 tane double barreld kullanırken bir süre sonra bir tanesi yok oluyor yerine pitcairn-putnam pistols geliyor bunu nasıl önleyebilirim yada double barreld e benzer tek silahta 2 kurşun olan başka bi firearm varmı öneriniz neler şimdiden teşekkürler

[IMG]http://www.talhaturhal.com/oyuncuimzalari/assass

54490-287-85755FC4EFB4D5D71A50AF06F4A336A6 

*

Çevrimdışı BurakSarıçam

• *
  • 80
  • Biz Kardeşiz -Azerbaycan-Türkiye-
    • Profili Görüntüle
Ynt: yardııııım
« Yanıtla #1 : 03 Eylül 2013, 15:10:50 »
Bende de aynısı oluyor. twin holsters yaptım . french pistol ve double barrel pistol aldım . normalde 4 mermiyi seri atabiliyorum ama mesela boston dan new yorka filan gittiğimde yani başka bir yere fast travel yaptığımda tabancalardan biri kayboluyor tek mermi atabilen bir tabanca geliyor . Bende bu konu da sıkıntılıyım.

Türkistan

Ynt: yardııııım
« Yanıtla #2 : 03 Eylül 2013, 15:12:27 »
Bende de aynısı oluyor. twin holsters yaptım . french pistol ve double barrel pistol aldım . normalde 4 mermiyi seri atabiliyorum ama mesela boston dan new yorka filan gittiğimde yani başka bir yere fast travel yaptığımda tabancalardan biri kayboluyor tek mermi atabilen bir tabanca geliyor . Bende bu konu da sıkıntılıyım.
Ben hiç dikkat etmedim zaten bi tane silahım vardı hep benim.  ;D :P