Assassin's Creed IV:Black Flag MP Karakterleri Tanıtımı&İncelemesi

• 6 Yanıt
  • 3946 Gösterim
*

Çevrimdışı Ata'

• *
  • 460
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Evet Nihayet Beklenen Konuya Geldik.Şimdi Size AC:IV BF MP Karakterlerini Tanıtıyorum.Evet Başlıyorum

1.Adventurer
Spoiler: Adventurer • Göster

Fikrimce,Bu MP Karakteri de Korsanlardan.Silahları,şapkası ve kıyafeti bir korsanı andırıyor.Eminim ki oynayan sayının çoğunluğu buna ilgi gösterecektir...

2.Cutthroat
Spoiler: Cutthroat • Göster

Giydiği kıyafetler çok renkli,bir soytarı kıyafeti gibi aynı,buna rağmen yapabildiği hareketleri şimdiden merak ediyorum...

3.Dandy
Spoiler: Dandy • Göster

Ölüm Öpücüğü Benim Elimde.Evet Az önce Dandy'nin söylediği bir sözü duydunuz.Adam kendine çok güvenmiş durumda acaba bu öz güveni diğer karakterlerin karşısında gösterebilecek mi?

4.Duelist
Spoiler: Duelist • Göster

1700'lerde yaşayan sıradan bir adam olarak gözükse de bence yapabilecekleri çok fazla olmalı.Elinde uzun,ince bir kılıç var.Eğer bu adam bir kılıç ustasıysa rakiplerine korku salacağından hiç şüphe yok...

5.Lady Black
Spoiler: Lady Black • Göster

Şahsen benim en sevdiğim karakterlerden bir tanesi diyebilirim.O tarihlerdeki kadınlara göre daha cesur daha savaşçı ve çok daha güzel...

6.Mercenary
Spoiler: Mercenary • Göster

Bu adamı bir yerden hatırladınız mı?Bence hatırladınız.Pek Çok Kişinin Favorisi Olmaya Layık Bu Karakter Düşmanlarına Kök Söktürecek Gibi...

7.Navigator
Spoiler: Navigator • Göster

Hafif Drake Tipi Olduğunu İlk Bakışta Siz de anladınız bence.Elindeki 2 silahla neler yapabileceğini,hareketlerinin tamamını oyunu bekleyip göreceğiz artık...

7.Physician
Spoiler: Physician • Göster

Bu terapist adam herhalde mesleğinden iyice bıkmış ve böyle işlerin içine girmiş.Aslına bakarsak bu adam da güç olarak bence fena değil.İşte bu oyundaki çekişmeyi gün geçtikçe arttırıyor

8.Puppeteer
Spoiler: Puppeteer • Göster

"Eat your heart out... or I will."

bu sözler Puppeteer'in ne kadar acımasız ve soğukkanlı olduğunu gösteriyor.Görünüşünden beklenmeyecek hareketler yapıp,harika savaşan bu kadını heyecanla bekliyorum doğruyu söylemek gerekirse...

8.Rebel
Spoiler: Rebel • Göster

Elindeki Küçük Baltayla harikalar yaratacak gibi duruyor.AC:II'deki Rosa'ya benzeyen bu karakter herkesi heyecanlandıracak gibi...

Konu Tamamen Bana Aittir...

« Son Düzenleme: 03 Eylül 2013, 14:06:49 Gönderen: Ata' »

Dandy süper olacak gibi sabırsızlıkla bekliyorum.

*

Çevrimdışı Ata'

• *
  • 460
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Dandy süper olacak gibi sabırsızlıkla bekliyorum.
Ben Lady Black ile Navigator'u beğendim

*

Çevrimdışı mto.akin

• *
  • 21
  • Tarafını seç!
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Dandy , Lady Black , Mercenary şimdilik favorilerim :)

*

Çevrimdışı apple of eden 1092

• *
  • 1987
  • Sen Ölünce Hayallerin De Senle Gelir
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Tamam herşey güzelde karakterlerin adını nerden biliyorsun?.AC Wiki'dense kaynak belirt ;)

*

Çevrimdışı Ata'

• *
  • 460
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Tamam herşey güzelde karakterlerin adını nerden biliyorsun?.AC Wiki'dense kaynak belirt ;)
Hayır Oradan Değil ;) 1 Kaynak Yok Alıntı da Yok

*

Çevrimdışı darkendless

• *
  • 644
  • Damn...I love meeting new people.
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
drakeye benzeyen dediğin favorim :D ac3'teki huntsmana benzettim.
PSN ID:MrSmiley186