Assassin's Creed I ile III Arasındaki Farklar

• 20 Yanıt
  • 9514 Gösterim
*

Çevrimdışı xxConnoRxx

• *
  • 43
  • Ben Connor, bu kadar.
    • Profili Görüntüle
Assassin's Creed I ile III Arasındaki Farklar
« : 07 Eylül 2013, 20:19:10 »
Arkadaşlar, ben Assassin's Creed 1'i oynamak istiyorum ancak çok mu kötü veya zevkli mi merak ettim. Daha önce 1 hariç hepsini oynadım. 1 ile serinin en son oyunu 3 arasındaki farkları sayabilir misiniz?

*

Çevrimdışı -Ezio Auditore-

• Insieme per la vittoria!
  • *
  • 1676
  • Vittoria agli Assassini!
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: Assassin's Creed I ile III Arasındaki Farklar
« Yanıtla #1 : 07 Eylül 2013, 20:30:52 »
1. oyunda ortam biraz farklı gelebilir. 3'de tüfek kullanımı varken 1. oyunda tüfek yok. Tırmanış da daha yavaş 3. oyuna göre. Çok fazla fark var ancak birkaç bölüm oynadıktan sonra alışırsın. Emin ol seveceksin oyunu ;)

I have lived my life as best I could, not knowing its purpose, but drawn forward like a moth to a distant moon; and here at last, I discover a strange truth. That I am only a conduit, for a message that eludes my understanding.

*

Çevrimdışı BurakSarıçam

• *
  • 80
  • Biz Kardeşiz -Azerbaycan-Türkiye-
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 07 Eylül 2013, 20:34:13 »
Ben dostum Ac ye Ac1 ile başladım öncelikle şunu söyliyim pc de oynuyorsun sanırım oyunları . eğer pc oyunu kasıyorsa hiç başlama derim.

Ac1 de Air Assassination YOK
Tek Hidden blade var ATACK YOK COUNTER VAR, ağırlıklı olarak adamın arkasına geçip sessizce öldürmede kullanılıyor.

GÖREVLER AYNI ÖLDÜRDÜĞÜMÜZ KİŞİLER FARKLI.

adam diyor ki sana git jerusalem e öldür onu diyor sonra gidiyorsun pickpocket, informer challenge ları bir sürü, sonra adamı döve döve konuşturma var kavga ediyosun sonra korkup sana anlatıyo herşeyi.

Sonra bunları yaparak bilgi topluyoruz adamı öldürüyoruz

Ve bu oyunun sonuna kadar aynı devam ediyor görevler hep aynı sadece mekan farklı.

Ben Memory Block 4 ten sonra sıkılmaya başladım açıkcası hep aynı şeyleri yapa yapa.

ÖNERMEM ama Hikayesini anlamak için oynayabilirsin ama sıkar ben diyim öyle Ekşın Fekşın yok yani :D
Türkistan

*

Çevrimdışı Melikşahsagun

• *
  • 804
  • Work in the Dark to Serve to Light
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 07 Eylül 2013, 20:50:43 »
Oyunda air assassination var onu söyleyeyim. Oynanış değişik biraz. Tırmanış yavaş vs. Onun dışında oynamamı tavsiye ederim alışırsın :D

Bir işi bilen yapar, az bilen akıl verir, bilmeyen eleştirir, yapamayan çamur atar.

*

Çevrimdışı LoneAssassin

• *
  • 2153
  • ليس هناك ما هو صحيح ، فكل شيء مباح.
    • MSN Messenger - assassinlone12@hotmail.com
    • Yahoo Instant Messenger  - assassinlone@ymail.com
    • Profili Görüntüle
    • Assassin's Creed 1092 Türkiye
    • E-Posta
« Yanıtla #4 : 07 Eylül 2013, 20:53:02 »
 Oynanış açısından baya fark var tabi. Hikaye yönünden de oyunun bana göre önemli kısımları başı ve sonu :D Onun dışında görevler bir yerden sonra kendini tekrarladığı için sıkılabilirsin.

bilinmez gibi
x gibi
bizim gibi...

*

Çevrimdışı Dagger

• *
  • 1117
  • No one can escape fate.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 07 Eylül 2013, 21:00:14 »
Altair çok ama çok yavaş tırmanıyor. Şehirlerin atmosferi iyi değil. dövüş sistemi kesinlikle iyi değil gizlilik çok ön planda değil. 9 tane adamı öldürürken dokuzununda yerini zamanını öğrenmek için suikastten önce en az 27 aynı özellikte görev yapıyoruz ve bunlar çok sıkıyor e hadi suikast kısmına geçelim diyoruz resmen Altair gibi.

Şimdi fark ettim de Altair aynı bizim gibi bir karakter olmuş biz de Altair gibi yeni yeni öğreniyoruz Assassin olmanın gerektirdiklerini.

Her neyse diğer oyunlardan aldığın zevki alamayacağına eminim ancak hikaye için oynayabilirsin. Çok fazla da bir hikaye anlatmıyor giriş oyunu olduğu için ben 2 den başladım 1'inkini sonradan okudum öyle geçiştirdim. 1'i yakın zamanda bütün oyunları oynadıktan sonra oynadığım için böyle konuşuyorum onunla başlasam başyapıt gibi gelir herhalde.

Tercihi sana bıraktım dostum çok da gerekli değil bence oynarken ben şahsen bitse de gitsek ya modunda idim.

Oyunda air assassination var onu söyleyeyim. Oynanış değişik biraz. Tırmanış yavaş vs. Onun dışında oynamamı tavsiye ederim alışırsın :D

Air assasination var demişsin evet var yok diyememde en fazla 2 metreden yapılabiliyor o yüzden varla yok arasında. Bunun dışında samanlardan, düşmanı kenardan aşağı çekme, yüzme, her kalabalığın arasında saklanabilme yok.

Air Assassination yok gibi ama böyle şeyler yapabiliyorsan orasını bilemem
Spoiler: AERIAL STUNT KILL • Göster
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=G43h7I-K_mc[/youtube]
« Son Düzenleme: 07 Eylül 2013, 21:11:01 Gönderen: Dagger »
I have lived my life, to the best of my ability but I have not been able to escape fate, anger or pain...
Bring me the answer's and the road that lead's to truth. Reveal to me once and for all how all of this will end.

« Yanıtla #6 : 07 Eylül 2013, 21:11:27 »
Arkadaşlar, ben Assassin's Creed 1'i oynamak istiyorum ancak çok mu kötü veya zevkli mi merak ettim. Daha önce 1 hariç hepsini oynadım. 1 ile serinin en son oyunu 3 arasındaki farkları sayabilir misiniz?
1 Oyananmaz mı ya hemen git al benim favori oyunum Ac1 dir.Connor daha iyi dövüşüyor olabilir daha iyi tırmanıyor olabilir ama ben her zaman Altair derim.Ac1 ile ilgili sorunun olursa da her zaman sana yardımcı olurum şu anda yüklü bende Ac1 Ac3 bitirdim sildim ama Ac1 silimem sorun olursa bana öm den ulaş.
Altair çok ama çok yavaş tırmanıyor. Şehirlerin atmosferi iyi değil. dövüş sistemi kesinlikle iyi değil gizlilik çok ön planda değil. 9 tane adamı öldürürken dokuzununda yerini zamanını öğrenmek için suikastten önce en az 27 aynı özellikte görev yapıyoruz ve bunlar çok sıkıyor e hadi suikast kısmına geçelim diyoruz resmen Altair gibi.

Şimdi fark ettim de Altair aynı bizim gibi bir karakter olmuş biz de Altair gibi yeni yeni öğreniyoruz Assassin olmanın gerektirdiklerini.

Her neyse diğer oyunlardan aldığın zevki alamayacağına eminim ancak hikaye için oynayabilirsin. Çok fazla da bir hikaye anlatmıyor giriş oyunu olduğu için ben 2 den başladım 1'inkini sonradan okudum öyle geçiştirdim. 1'i yakın zamanda bütün oyunları oynadıktan sonra oynadığım için böyle konuşuyorum onunla başlasam başyapıt gibi gelir herhalde.

Tercihi sana bıraktım dostum çok da gerekli değil bence oynarken ben şahsen bitse de gitsek ya modunda idim.

Air assasination var demişsin evet var yok diyememde en fazla 2 metreden yapılabiliyor o yüzden varla yok arasında. Bunun dışında samanlardan, düşmanı kenardan aşağı çekme, yüzme, her kalabalığın arasında saklanabilme yok.

Air Assassination yok gibi ama böyle şeyler yapabiliyorsan orasını bilemem
Spoiler: AERIAL STUNT KILL • Göster
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=G43h7I-K_mc[/youtube][/spoiler]
Ya ben o adamın öldürdüğü adamda uğraşmıştım adam saniye halletti havadan. :D
« Son Düzenleme: 07 Eylül 2013, 21:16:35 Gönderen: SableAssassin »

*

Çevrimdışı BurakSarıçam

• *
  • 80
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 07 Eylül 2013, 21:17:24 »
1 Oyananmaz mı ya hemen git al benim favori oyunum Ac1 dir.Connor daha iyi dövüşüyor olabilir daha iyi tırmanıyor olabilir ama ben her zaman Altair derim.

Bende oynadım ac1 i oynadıgım ilk assassins creed oyunuydu ama ne bileyim sıkıcı arkadaş aynı görevleri yap yap sıkıyor adamı bir yerden sonra bence git ezio yu anlamaya calış. altair ile vakit kaybetme en güzel yanı throwing knifes fırlatma çok pratik oluyor ama zaten o ezio da da var. acre de bir view point vardı unutamıyorum ben böyle tırmandığımı bilmiyorum ac oyunları arasından bildiğin uzaya çıktık :D tüm şehir ayağmızın altındaydı böyle uzun bir kule vardı acre nin zengin kısmında orada view point vardı çıkması dert ti ama atlaması çok zevkliydi :)

ama yine de oynamanı önermem o dediğim kule oyunun yarısında
Türkistan

« Yanıtla #8 : 07 Eylül 2013, 21:27:22 »
1 Oyananmaz mı ya hemen git al benim favori oyunum Ac1 dir.Connor daha iyi dövüşüyor olabilir daha iyi tırmanıyor olabilir ama ben her zaman Altair derim.

Bende oynadım ac1 i oynadıgım ilk assassins creed oyunuydu ama ne bileyim sıkıcı arkadaş aynı görevleri yap yap sıkıyor adamı bir yerden sonra bence git ezio yu anlamaya calış. altair ile vakit kaybetme en güzel yanı throwing knifes fırlatma çok pratik oluyor ama zaten o ezio da da var. acre de bir view point vardı unutamıyorum ben böyle tırmandığımı bilmiyorum ac oyunları arasından bildiğin uzaya çıktık :D tüm şehir ayağmızın altındaydı böyle uzun bir kule vardı acre nin zengin kısmında orada view point vardı çıkması dert ti ama atlaması çok zevkliydi :)

Ya bak ben Ezio yu da Connor uda severim ama Altair favori karakterim dir.Bence Ac1 o kadarda sıkıcı değil yani sadece görevler uzun Ac3 ten daha zor Ac1.

*

Çevrimdışı BurakSarıçam

• *
  • 80
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 07 Eylül 2013, 21:30:53 »

Ya bak ben Ezio yu da Connor uda severim ama Altair favori karakterim dir.Bence Ac1 o kadarda sıkıcı değil yani sadece görevler uzun Ac3 ten daha zor Ac1.

Görevlerin hepsi aynı :)) görevler uzun derken ? ben her gün bi adama sukast düzenleye duzenleye 9 günde bitecek oyun yakında. altair favorin olabilir ona bir şey diyemem ama ac3 ün görevleri bana göre daha guzel en azından her görevde farklı şeyler yapıyoruz oyun boyunca 40 kere pickpocket informer challenge s filan yapmıyoruz.
Türkistan