Suikastçı Kasası

• 54 Yanıt
  • 16771 Gösterim
*

Çevrimdışı LoneAssassin

• *
  • 2153
  • ليس هناك ما هو صحيح ، فكل شيء مباح.
    • MSN Messenger - assassinlone12@hotmail.com
    • Yahoo Instant Messenger  - assassinlone@ymail.com
    • Profili Görüntüle
    • Assassin's Creed 1092 Türkiye
    • E-Posta
Suikastçı Kasası
« : 11 Eylül 2013, 11:46:24 »

Forumumuza yeni katılan ve suikastçı olmak isteyen üyelere yardım etmek amacıyla yeni suikastçı kasamız açılmıştır. Üyeler buradan suikastçı olmak için akçe talebinde bulunabilirler.

Koşullar

1. Kasadan akçe alabilmek için herhangi bir tarafa mensup olmamalısınız. Eğer Tapınakçı veya Reaya iseniz Suikastçı olmak için kendiniz para biriktirmelisiniz.

2. Eğer kasadan aldığınız akçelerle Suikastçı olup sonradan taraf değiştirirseniz kasadan aldığınız miktarı geri ödemeniz gerekir.

3. Kasadan en fazla 150 akçe alabilirsiniz.

Yardımda Bulunanlar

Mentor of Assassins - 300 Akçe
Alponero - 500 Akçe
Anestezi - 67 Akçe
Kratos - 100 Akçe
Atakayalar - 50 Akçe
assassin_alper - 10 Akçe
mexobg - 116 Akçe
-Ezio Auditore- 380 Akçe
BurakSarıçam - 50 Akçe

Şu An Kasada Bulunan Toplam Miktar
1717 Akçe

Taraf Sistemiyle İlgili Ayrıntılı Bilgi İçin Buraya Bakabilirsiniz

Spoiler: SSS • Göster
Spoiler: 1 • Göster
[quote author=ezio the merciless link=topic=16492.msg200931#msg200931 date=1378896582]
[quote]1. Kasadan akçe alabilmek için herhangi bir tarafa mensup olmamalısınız. Eğer Tapınakçı veya Reaya iseniz Suikastçı olmak için kendiniz para biriktirmelisiniz.[/quote]
Diyorsunuz ya. Ben şimdi tapıankçıyım dimi. Ben tapınakçılıktan ayrılsam ama hiçbir taraftan olmasam, akçe verir misiniz ;D Merak ettim şimdi :D Suikastçı olma gibi bir niyetim yok ama böyle olursa akçe verir misiniz ;D
[/quote]

[hr]

[quote author=kratos link=topic=16492.msg200941#msg200941 date=1378899696]
Eğer Yeni bir üyeyseniz akçe verebilirler ancak 600 ileti ve yine 20 gün'e yakın forumda aktifseniz Akçeyi kendiniz tedarik etmelisiniz. Çünkü siz yeni üye olmaktan çıkıyorsunuz...
[/quote][/spoiler][/spoiler]
« Son Düzenleme: 16 Eylül 2013, 15:54:43 Gönderen: LoneAssassin »

bilinmez gibi
x gibi
bizim gibi...

*

Çevrimdışı Ezio the Merciless

• ★★GALATASARAY★★
  • *
  • 1389
  • Işıkları Kapatınca Tüm Bedenler Aynıdır
    • Profili Görüntüle
Ynt: Suikastçı Kasası
« Yanıtla #1 : 11 Eylül 2013, 13:49:42 »
Alıntı
1. Kasadan akçe alabilmek için herhangi bir tarafa mensup olmamalısınız. Eğer Tapınakçı veya Reaya iseniz Suikastçı olmak için kendiniz para biriktirmelisiniz.
Diyorsunuz ya. Ben şimdi tapıankçıyım dimi. Ben tapınakçılıktan ayrılsam ama hiçbir taraftan olmasam, akçe verir misiniz ;D Merak ettim şimdi :D Suikastçı olma gibi bir niyetim yok ama böyle olursa akçe verir misiniz ;D

"Şah karşısında tek asker piyon"

*

Çevrimdışı Ottoman Jester

• *
  • 174
  • I'am an Soytarı!!!
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : 11 Eylül 2013, 13:58:50 »
Kasa açtığınızı görseydim 250 akçemi harcamaz bağışlardım.  :(
Spoiler: South Park • Göster

« Yanıtla #3 : 11 Eylül 2013, 14:13:13 »
Ben Bisey Anlamadim Dedinizden Aciklarmisiniz

*

• *
  • 174
  • I'am an Soytarı!!!
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #4 : 11 Eylül 2013, 14:23:45 »
Ben Bisey Anlamadim Dedinizden Aciklarmisiniz
En az 50 akçe biriktirdikten sonra bu konuyo bende Suikastçı olmak istiyorum de sana 150 akçe gönderilcek. Sonra AC1092 Market kısmından ''Özellik satın al'' kısmına tıkla. Sonra ordan ''I'am an Assassin!'' özelliğini satın al Suikastçı grubuna katılacaksın başka gruplarda var Tapınakçılar ve Reaya onlardan biri olmak istiyorsan onların kasasına başvur.

« Yanıtla #5 : 11 Eylül 2013, 14:28:22 »
AKce Nasil Biriktiricem Forumda Yeniyimde

*

Çevrimdışı Kratos

• YÖNETİCİ
  • *
  • 1597
  • BOY!
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #6 : 11 Eylül 2013, 14:41:36 »
Alıntı
Öncelikle 1092'de "tapıankçı" diye bir grup yoktur. Eğer Yeni bir üyeyseniz akçe verebilirler ancak 600 ileti ve yine 20 gün'e yakın forumda aktifseniz Akçeyi kendiniz tedarik etmelisiniz. Çünkü siz yeni üye olmaktan çıkıyorsunuz...

Evet beyler ve bayanlar kasanın akçesi giderek azalıyor. Eğer siz Akçe bağışı yapmazsanız Kasa'daki Akçeyle en fazla 10 kişi filan Suikastçi olabilir...
Herhangi bir konuya konuyla alakalı ileti at. Böylelikle 1 Akçe kazanırsın aynı şekilde Konu açarakta 5 Akçe kazanabilirsin ancak aşırı derecede konu açıp ve ileti atarsan Post kasmaya girer ve ceza alma olasılığın çok yüksek oluyor...
Artreus: What are we hunting?

Kratos: You are hunting deer.

Artreus: What direction?

Kratos: In the direction of deer.

*

Çevrimdışı -Ezio Auditore-

• Insieme per la vittoria!
  • *
  • 1676
  • Vittoria agli Assassini!
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #7 : 11 Eylül 2013, 14:44:24 »
Ben de yolladım tüm paramı. Hadi yeni kardeşlerimizi aramızda görmek istiyoruz :D

I have lived my life as best I could, not knowing its purpose, but drawn forward like a moth to a distant moon; and here at last, I discover a strange truth. That I am only a conduit, for a message that eludes my understanding.

« Yanıtla #8 : 11 Eylül 2013, 14:45:56 »
Teşekkürler

*

• *
  • 174
  • I'am an Soytarı!!!
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #9 : 11 Eylül 2013, 14:46:40 »
Alıntı
Öncelikle 1092'de "tapıankçı" diye bir grup yoktur. Eğer Yeni bir üyeyseniz akçe verebilirler ancak 600 ileti ve yine 20 gün'e yakın forumda aktifseniz Akçeyi kendiniz tedarik etmelisiniz. Çünkü siz yeni üye olmaktan çıkıyorsunuz...

Evet beyler ve bayanlar kasanın akçesi giderek azalıyor. Eğer siz Akçe bağışı yapmazsanız Kasa'daki Akçeyle en fazla 10 kişi filan Suikastçi olabilir...
Herhangi bir konuya konuyla alakalı ileti at. Böylelikle 1 Akçe kazanırsın aynı şekilde Konu açarakta 5 Akçe kazanabilirsin ancak aşırı derecede konu açıp ve ileti atarsan Post kasmaya girer ve ceza alma olasılığın çok yüksek oluyor...
Ayrıca çok gereksiz konular açma ve eskiden forumda olan konuları açma. Aksi takdirde konun kilitlenir. ;D