Kitap önerisi

• 16 Yanıt
  • 7141 Gösterim
*

Çevrimdışı GrandAssasin

• *
  • 477
  • Tarafını seç!
    • Profili Görüntüle
Kitap önerisi
« : 22 Eylül 2013, 18:58:04 »
Merhaba arkadaşlar şimdiye kadar hiç adam akıllı kitap okumadım bir kitap önerisi verebilirmisiniz doğaüstü konusu olursa iyi olur
Spoiler: Göster

*

Çevrimdışı -Ezio Auditore-

• Insieme per la vittoria!
  • *
  • 1675
  • Vittoria agli Assassini!
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: Kitap önerisi
« Yanıtla #1 : 22 Eylül 2013, 19:02:10 »
Merhaba arkadaşlar şimdiye kadar hiç adam akıllı kitap okumadım bir kitap önerisi verebilirmisiniz doğaüstü konusu olursa iyi olur
Gölgelerin Efendisi, Hobbit, Percy Jackson ve Taht Oyunları serilerini öneririm :)

I have lived my life as best I could, not knowing its purpose, but drawn forward like a moth to a distant moon; and here at last, I discover a strange truth. That I am only a conduit, for a message that eludes my understanding.

*

Çevrimdışı GrandAssasin

• *
  • 477
  • Tarafını seç!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 22 Eylül 2013, 19:05:17 »
Serileri derken hobbit tek kitap değilmi birde Unexpected Journey diye bir 2.kitabı var o kadar galiba?Ve hiçbirinide ne izledim ne okudum bakacağım saol :)

*

Çevrimdışı -Ezio Auditore-

• Insieme per la vittoria!
  • *
  • 1675
  • Vittoria agli Assassini!
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : 22 Eylül 2013, 19:07:44 »
Serileri derken hobbit tek kitap değilmi birde Unexpected Journey diye bir 2.kitabı var o kadar galiba?Ve hiçbirinide ne izledim ne okudum bakacağım saol :)
Pek bilgim yok ben tek bir kitabını arkadaştan alıp okumuştum o yüzden bilmiyorum :D
Taht Oyunları'nı şiddetle öneririm. Ama sakın diziyi izleyip kitabı okumaya kalkma, izlersen eğer okurken sıkılıyorsun :)

I have lived my life as best I could, not knowing its purpose, but drawn forward like a moth to a distant moon; and here at last, I discover a strange truth. That I am only a conduit, for a message that eludes my understanding.

*

Çevrimdışı the doctor

• *
  • 138
  • We'll fight as long as we live
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 22 Eylül 2013, 19:56:34 »
:'(  :'(  :'(  :'(  The hobbit tek kitap  :'(  :'(  :'(  :'(
Spoiler: Yüzük Kardeşliği • Göster

*

Çevrimdışı assassin368

• *
  • 263
  • En büyük erdem, cesaret ve ''furkan''dır.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 22 Eylül 2013, 20:07:40 »

İngilizcen varsa, assassins creed kitaplarını oku.
İnsanlara anlatılamayacak tek şeyler kusurlarıdır; Çünkü onu öğrendikleri vakit yapacakları şey; dünyaları hakkındaki hakikate vakıf olup, daha da batmaktır...

*

Çevrimdışı Boxtroll

• *
  • 411
  • Henry VIII
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 22 Eylül 2013, 20:16:53 »
Metro 2033 ve 2034'ü oku.

Bu arada bana da şöyle E-Kitap olarak öneriniz var mı? Normal değil e kitap olacak. Cep telefonundan okuyacağım.
Spoiler: O Her yerde • Göster

Henry VIII
[/center]

*

Çevrimdışı assassin368

• *
  • 263
  • En büyük erdem, cesaret ve ''furkan''dır.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 22 Eylül 2013, 20:19:28 »

Bu arada bana da şöyle E-Kitap olarak öneriniz var mı? Normal değil e kitap olacak. Cep telefonundan okuyacağım.

E kitap arşivleri var. Özellikle yandex veritabanında. ararsan bulursun.
İnsanlara anlatılamayacak tek şeyler kusurlarıdır; Çünkü onu öğrendikleri vakit yapacakları şey; dünyaları hakkındaki hakikate vakıf olup, daha da batmaktır...

« Yanıtla #8 : 22 Eylül 2013, 22:20:43 »
Dedektif Kurukafa. Şu an okuyorum ilk kitabını gayet güzel. 22 Lira D&R'da. Korsancı Murat'ta 5 TL.  ;D Kitap güzel ben korsana başvurmadım tavsiyem sende başvurma. Percy Jakson Ve Olimposlular'ı ÇOH TAVSİYE EDERİM. Onun ardından Olimpos Kahramanları geliyor. Devam serisi. Ayrıca bu seride kitaplar 500 sayfalık oluyor daha uzun PJO keyfi  8)

*

Çevrimdışı Boxtroll

• *
  • 411
  • Henry VIII
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 22 Eylül 2013, 22:33:27 »

E kitap arşivleri var. Özellikle yandex veritabanında. ararsan bulursun.

Yandex.Disk sanırım. Kayıt oluyorum. Sayenizde orada burada aramaktan kurtuldum.  :)
Spoiler: O Her yerde • Göster

Henry VIII
[/center]