Anket

Assassin's Creed IV: Black Flag'deki Favori Kaptanýn Kim?

Edward Kenway
44 (62%)
Edward Teach [Karasakal]
16 (22.5%)
Benjamin Hornigold
2 (2.8%)
Anne Bonny
3 (4.2%)
Jack Rackham
1 (1.4%)
Charles Vane
5 (7%)

Toplam Oy Verenler: 71

ANKET| Black Flag'deki Favori Kaptanın Kim?

• 12 Yanıt
  • 8513 Gösterim
*

Çevrimdışı Michael Scofield

• Katip Adayı
  • *
  • 1843
  • i'm waiting for prison break.
    • Profili Görüntüle
    • Spatial Liberado
ANKET| Black Flag'deki Favori Kaptanın Kim?
« : 04 Ekim 2013, 14:28:23 »

Bilindiği gibi, Assassin's Creed IV'te oldukça fazla korsanlıkla ilgili olacağız. Bununla ilgili de birçok korsanlar olacak. Bunların çoğu da gerçekte, tarihte yaşamış kişiler. Korsanlığın altın çağı denilen dönem olması da ayrıca, oyundaki en önemli özellik ve oyunun en güzel yanlarından biri bence.

Örnek verecek olursak, Edward Teach, ya da daha çok bilinen ismiyle Karasakal gibi bir korsan herhalde o dönemin en iyilerindendir. Fakat şimdiye kadar, yanılmıyorsam, korsanlardan genelde çoğu bizim dostumuz olarak görülüyor. Bu da oyunun güzel yanı, fakat hiçbirşey şimdiden belli olamaz.

Uzatmadan lafa geçelim. Dost düşman belli değilken, o dönemin korsanlarından, daha doğrusu oyunda olan korsan karakterlerden en çok hangisini beğendiniz, hangisi size daha çılgın geliyor?

Bunu tabi şuanda belirlemek zor, yalnız bununla ilgili 2 tane de video var. İlk video, Emrehan141 adlı yönetici arkadaşımın Türkçe altyazı yaptığı video olacak. Ona da buradan teşekkür edeyim.

Spoiler: Video • Göster
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=btyayBNfp3w&feature=player_embedded[/youtube][/spoiler]

Spoiler:  Video • Göster
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=dPqPrTGI-D4&feature=player_detailpage[/youtube]

Videolarda karakterle ilgili tanıtımlar mevcut görüldüğü üzere. Ondan dolayı soruyorum, oyundaki favori korsan karakteriniz kimdir?

İsterseniz önce seçeneklerdeki korsanlarla ilgili görüşlerimi belirteyim. Sonrasında kendi favori karakterimi belirteyim.

İlk olarak Benjamin Hornigold karakterinden başlayayım. Benjamin Hornigold karakerini şahsen ben çok beğendim, böyle çok başarılı bir korsan görünümü verdi bana. Sonradan düşman olacak bir yüze de benzetemedim.

Charles Vane karakteri de düşündürücü biraz. Yüz şekli, ses tonu, kıyafeti, bana sonradan düşman olacak gibi bir izlenim uyandırdı.

Anne Bonny karakterinin düşman olacağını düşünmüyorum. Calico Jack (Jack Rackham) karakteri için de aynı şekilde, düşman olacağını düşünmüyorum.

Son olarak seçenekler arasına Edward Kenway karakterini de yerleştirdim, oyundaki en güçlü korsan biz gibi görünüyoruz, Karasakal öyle anlatıyor bir de. Edward Kenway da ne kadar direk yöneteceğimiz karakter olsa da, oyumu Benjamin Hornigold karakterinden yana kullanıyorum. Benim favori karakterim Benjamin Hornigold.

Peki sizin favori karakteriniz hangisi?

Not: Ayrıca son olarak, Benjamin Hornigold karakterinin de bulunduğu, oyundan küçük bir sahne olan video dün gece saatleri yayınlandı. Onu da ekledim, karakteri bu şekilde daha iyi tanıyabilirsiniz.

Not a valid youtube URL

« Son Düzenleme: 04 Ekim 2013, 14:56:29 Gönderen: Michael Scofield »

*

Çevrimdışı -Ezio Auditore-

• Bat of Gotham
  • *
  • 1646
  • You are not brave. Men are brave.
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: ANKET| Black Flag'deki Favori Kaptanın Kim?
« Yanıtla #1 : 04 Ekim 2013, 16:41:54 »
Ben Edward'dan yana kullandım oyumu. Ezio da biraz deli dolu bir karakterdi ama Edward bambaşka. Hem nefret edilesi hem de sevilesi bir tip.

I bet your parents taught you that you mean something, that you're here for a reason. My parents taught me a different lesson, dying in the gutter for no reason at all... They taught me the world only makes sense if you force it to.

*

Çevrimdışı Dagger

• *
  • 1109
  • No one can escape fate.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 04 Ekim 2013, 16:49:32 »
Balgamlı ve kötü adam tipi ses tonuna hayran olduğum için Charles Vane. Çok mükemmel bir düşman tiplemesi.
I have lived my life, to the best of my ability but I have not been able to escape fate, anger or pain...
Bring me the answer's and the road that lead's to truth. Reveal to me once and for all how all of this will end.

*

Çevrimdışı Yusuf TAZİM

• *
  • 185
  • Ne mutlu TÜRKÜM diyene!!!!!!!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 04 Ekim 2013, 19:12:53 »
Anne Bonyy!!!!!!

*

Çevrimdışı egebzg

• *
  • 11
  • Yaşa Yada Öl
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 21 Ekim 2013, 16:27:04 »
Bence Edward Kenway Ama Şimdi Edward Bence Bi Aralar Çok Zor Duruma Düşçek Ama Bir Küslük Gibi Düşmanlık Değil Ama Eğer Düşman Olcak Varsa O Charles Vane Bence Hatta Tapınakçı Bile Olabilir Anne BonnyDe Tapınakçı Nın Sevgilisi Olcak Gibi Görünüyor Bence

*

Çevrimdışı Oanemeus

• *
  • 4
  • Tarafını seç!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 21 Ekim 2013, 17:09:53 »
Edward candır.

*

Çevrimdışı darkendless

• *
  • 644
  • Damn...I love meeting new people.
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #6 : 23 Kasım 2013, 12:06:18 »
Karasakal.

Spoiler: Göster
Ölümünü gördüğümde travma yaşadım.
PSN ID:MrSmiley186

*

Çevrimdışı apple of eden 1092

• *
  • 1987
  • Sen Ölünce Hayallerin De Senle Gelir
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #7 : 23 Kasım 2013, 22:09:43 »
Elbette ki Karasakal.Adamın bir karizması var :D
@Darkendless
Spoiler: Göster
Bende aynı hissi yaşadım ama daha çok "bu adam bu kadar kolay mı ölüyormuş?" dedim.

« Yanıtla #8 : 26 Kasım 2013, 18:38:01 »
 edward ile karasakal arasında kaldım  ??? neyse edward diyorum ;D

*

Çevrimdışı apple of eden 1092

• *
  • 1987
  • Sen Ölünce Hayallerin De Senle Gelir
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #9 : 27 Kasım 2013, 10:51:20 »
edward ile karasakal arasında kaldım  ??? neyse edward diyorum ;D
Hangi Edward ;D
Not:Anlamadıysan Karasakal'ın adı Edward Teech'di galiba.Değilse Guinness rekorlar kitabına beni "En çok Fail olan adam" diye yazdırabilirsiniz :D