Spoiler| Assassin's Creed IV - Abstergo Detayları

• 7 Yanıt
  • 2878 Gösterim
*

Çevrimdışı Michael Scofield

• Katip Adayı
  • *
  • 1843
  • i'm waiting for prison break.
    • Profili Görüntüle
    • Spatial Liberado

Assassin's Creed IV'te günümüz ile ilgili, Ubisoft'un blog sayfasında bir yazı geçen akşam yayınlandı. Şimdi de sadece bunlardan birkaçını detay haline getirerek buraya ekledim. Ancak belki oyundaki gidişatı ve bu özellikleri direk oyunda görmek isteyen olur ondan dolayı direk bakmanızı tavsiye etmem.

NOT: Assassin's Creed 3'ü oynamayanlar, oynayıpta henüz bitirmeyenler için bu detayları kesinlikte tavsiye etmem, çünkü spoiler içerir.

Spoiler: Göster
* Birçok eğlenceli şeyler olacak. Abstergo'da araştırma yapabilmeyi göreceğiz.
* Ana hikaye boyunca 5 defa animustan çıkacağız ve her birinde yaklaşık 3-4 dakika orada olacağız.
* Günümüzde herşeyi yapabilmek için yaklaşık 3-5 saatımız gidecek.
* Günümüzde neredeyse herşeyi yapabileceğiz. Herşeyi bulabilmek, bilgisayarları hacklemek, her odaya erişebilmek gibi.
* İsteğe bağlı içerikleri alabilmek için; bilgisayarları hacklemek, bazı odalara erişebilmek için ise güvenliğin üstesinden gelmek gerekecek. Odalara eriştiğimizde ise bulduğumuz içerikleri bizim için ayrıca ödül olacak. Bu içerikler yardımıyla da, ACIII'den sonra Desmond'a neler olduğunu görebileceğiz.

« Son Düzenleme: 09 Ekim 2013, 20:01:57 Gönderen: Michael Scofield »

*

Çevrimdışı darkendless

• *
  • 644
  • Damn...I love meeting new people.
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: SPOİLER| Assassin's Creed IV - Abstergo Detayları
« Yanıtla #1 : 08 Ekim 2013, 16:39:35 »
Harika en son maddeyi kesinlikle bilmek istiyorum.Umarım onu detaylı anlatırlar.5.maddede derken öldürmekmi arkadan geçmekmi diyor acep?
PSN ID:MrSmiley186

*

Çevrimdışı rikialiumi

• *
  • 891
  • I Am An Assassin
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 08 Ekim 2013, 20:30:59 »
Desmondun intikamını ya bu yada bundan sonraki oyunda alıcam desmondun kanı yerde kalmıyıcak

« Yanıtla #3 : 29 Ekim 2013, 14:56:00 »
Desmondun intikamını ya bu yada bundan sonraki oyunda alıcam desmondun kanı yerde kalmıyıcak
İşte bu yüzden pegi eighteen

*

Çevrimdışı rikialiumi

• *
  • 891
  • I Am An Assassin
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 29 Ekim 2013, 22:12:43 »
Desmondu sevenlere var ;) tamam her oyunda evrim gelirse bile oyunda pek fazla görmemek sevenler var :D son olarak attığın ileti çok gereksiz ;)

*

Çevrimdışı Darth Vader

• *
  • 1542
  • What is thy bidding, my Master?
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #5 : 30 Ekim 2013, 11:30:42 »
Desmondu sevenlere var ;) tamam her oyunda evrim gelirse bile oyunda pek fazla görmemek sevenler var :D son olarak attığın ileti çok gereksiz ;)
Hiç birşey anlamadım. Adam 18 yaş demiş sen Evrim'e gitmişsin ve sanki 4.sınıf'a giden biriymiş gibi yazıyorsun. Yazına biraz dikkat et. Belki sen anlıyorsundur ama buradakilerin yüzde sekseni şuan ne dediğini anlamadı.

*

Çevrimdışı iso2055

• Everybody Lies
  • *
  • 5570
    • MSN Messenger - isa__akdemir@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • Facebook
    • E-Posta
Ynt: Spoiler| Assassin's Creed IV - Abstergo Detayları
« Yanıtla #6 : 30 Ekim 2013, 12:42:28 »
Desmond'a Ne Olduğun Bilgisi Zaten Oyunun Hikayesini Oynarken Görülüyor
Gizle'; } else { this.parentNode.parentNode.getElementsByTagName('div')[1].getElementsByTagName('div')[0].style.display = 'none'; this.innerHTML = 'Spoiler: SPOILER IÇERIR SAYILIR :DGöster'; }" />Spoiler: SPOILER IÇERIR SAYILIR :DGöster
Hacklediğimiz PC'lerden Birinde Desmond Dosyası Var Ordan Çıkan Videoda Desmond'a Ne Olduğu Gösteriliyor Ama Açıp İzleme Konusu Size Kalmış İzlemedende Devam Edilebiliyor Diye Biliyorum

I'M BACK :P Kinda

« Yanıtla #7 : 30 Ekim 2013, 19:04:34 »
Ne dedi şimdi bu bişe mi dedi ? Adam olacak çocuk burdan belli  hem beni ezmiş hemde cümlenin sonuna göz kırpma işareti felan koymuş   :P  Dersimi aldım ben abi özür dilerim  8) 8) 8)
« Son Düzenleme: 30 Ekim 2013, 19:06:47 Gönderen: EdwardınHaytham »