Yama Kurulum Sorunu

• 11 Yanıt
  • 6211 Gösterim
Yama Kurulum Sorunu
« : 12 Ekim 2013, 22:56:38 »
Merhaba Arkadaşlar,

Türkçe yama kurulum esnasında AssasinsCreed2.exe dosyasının bulunmasını istiyor ama oyunun kurulu olduğu klasörde veya başka yerde bu dosyayı bulamadığım için yamayı kuramıyorum. Oyunu steam'dan almadım, oyun sorunsuz çalışıyor ama yamayı kuramıyorum hal böyleyken.

*

Çevrimdışı assassin368

• *
  • 263
  • En büyük erdem, cesaret ve ''furkan''dır.
    • Profili Görüntüle
Ynt: Yama Kurulum Sorunu
« Yanıtla #1 : 12 Ekim 2013, 23:48:29 »
Merhaba Arkadaşlar,

Türkçe yama kurulum esnasında AssasinsCreed2.exe dosyasının bulunmasını istiyor ama oyunun kurulu olduğu klasörde veya başka yerde bu dosyayı bulamadığım için yamayı kuramıyorum. Oyunu steam'dan almadım, oyun sorunsuz çalışıyor ama yamayı kuramıyorum hal böyleyken.

ubiorbitapir2.dll gibisinden bi dosya var kardeşim taam mı, o dosyayı yüklüyosun ubisoft game launcher dosyasına atıyorsun. Oyunun cracki o.
Şimdi şuku + rep xd xd
İnsanlara anlatılamayacak tek şeyler kusurlarıdır; Çünkü onu öğrendikleri vakit yapacakları şey; dünyaları hakkındaki hakikate vakıf olup, daha da batmaktır...

*

Çevrimdışı furkanft

• *
  • 42
  • I am an assassin . This is a creed .
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : 12 Ekim 2013, 23:56:16 »
Merhaba Arkadaşlar,

ubiorbitapir2.dll gibisinden bi dosya var kardeşim taam mı, o dosyayı yüklüyosun ubisoft game launcher dosyasına atıyorsun. Oyunun cracki o.
Şimdi şuku + rep xd xd
Adam steamden aldım diyo oyun orjinal niye crack yapsın.

« Yanıtla #3 : 13 Ekim 2013, 00:55:25 »
Merhaba Arkadaşlar,

Şimdi şuku + rep xd xd

Derdimi anlatamamışım sanırım. Oyun sorunsuz çalışıyor. Türkçe yamayı yükleyemiyorum, problem bu. Türkçe yama yüklenme esnasında AssassinsCreed2.exe dosyasını istiyor ama oyunun kurulu olduğu klasörde yada başka bir yerde bu dosyayı bulamıyorum.

*

Çevrimdışı Affedilmeyen

• *
  • 786
  • Kisi Sevdigi ile Beraberdir.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 13 Ekim 2013, 01:52:13 »
manuel olarak sen bul
C:Program Files Ubisoft Assasins Creed 2 icindeki exe dosyasini seciceksin hepsi bu..
Hayat Akip Giden Bir Nehirdir.. Yüzmesini Bilmiyorsan Su Üstünde kal..

« Yanıtla #5 : 13 Ekim 2013, 02:14:12 »
manuel olarak sen bul
C:Program Files Ubisoft Assasins Creed 2 icindeki exe dosyasini seciceksin hepsi bu..

Dosya yok işte.

*

Çevrimdışı Affedilmeyen

• *
  • 786
  • Kisi Sevdigi ile Beraberdir.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 13 Ekim 2013, 14:52:05 »
Dosya nasil olmaz? oyunu kurmadinmi sen bilgisayarina kurdunsa eger muhakak olmali. manuel olarak sen bulucaksin.. otamatik bulamiyor zaten cogu zaman..
Hayat Akip Giden Bir Nehirdir.. Yüzmesini Bilmiyorsan Su Üstünde kal..

*

Çevrimdışı darkendless

• *
  • 644
  • Damn...I love meeting new people.
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #7 : 09 Kasım 2013, 11:49:20 »
D klasörüne yüklemiş olabilirsin.
PSN ID:MrSmiley186

« Yanıtla #8 : 05 Temmuz 2016, 23:56:52 »
Arkadaş doğru söylüyor arkadaşlar bende Steam'den indirdim ve ne yazık ki o klasörün içinde istediği dosya yok. Ne yapmalıyım ?

*

Çevrimdışı SivaslıProphet

• *
  • 89
  • !!!!!!!TERÖRÜ KINIYORUZ!!!!!!!
    • Profili Görüntüle
    • Assassin's Creed 1092 Türkiye Forumları
« Yanıtla #9 : 06 Temmuz 2016, 00:06:37 »
Merhaba Arkadaşlar,

ACIISP.exe gibi bi dosya olur onu al ismini AssasinsCreedII yap sonra yamayı kur.

Hellcase.com'da para kazanmak için bu kodu girebilirsiniz: 8787922