OyunAzizleri

• 10 Yanıt
  • 6637 Gösterim
*

Çevrimdışı Black Phantom

• *
  • 55
  • Member Of The Saints - Phantom
    • Profili Görüntüle
OyunAzizleri
« : 17 Ekim 2013, 13:54:37 »

OyunAzizleri

Evvela selamlar diyerek başlamak isterim. Belki bazılarınız beni tanıyordur, pek aktif olmasamda arada giriyorum siteye. Yinede aktif bir üye olduğum söylenemez. Her neyse izninizle kanalımızı tanıtmak istiyorum.

Başlamadan önce ben ve ekibime izin veren Alponero'ya teşekkürler.

Adım Onur, OyunAzizleri'nin kurucusu ve lideriyim. Bu güne kadar çok fazla oyun oynadım ve hepsini bitirmeye özen gösterdim. Henüz 15 yaşındayım ve bu video işlerinde pekte tecrübeli değilim. Yinede güvendiğim 4 adamla birlikte yola çıktım. Esasında bu işe birkaç ay önce, şahsi kanalım olan Rico Rage'e video yükleyip silerek başladım. Tabii bilgisayarım kötüydü ve videolarım çok kasıyordu. Yinede gel zaman git zaman geçen haftalarda geri döndüm bu işe. Ekibimi topladım ve TheSaintsXYR olarak değiştirdim Rico Rage'i. Seriler çekmeye başladım ancak o kanala da kanım ısınmadı nedense. Bizde ekip olarak toplandık ve yeni bir kanal açtık, temiz bir kanal... Ancak adımız değişemezdi, biz azizlerdik ve öyle kalacaktık. Gecenin bilmem kaçına kadar süren beyin fırtınaları sonucu OyunAzizleri koymaya karar verdik. İlk video ve geçici fragman olarak Musou Orochi Z'yi çektik ve yükledik. Sonra Serhat Bully serisine başladı ben ise Ultimate Spider-Man'e. Ve böylece ilk adımlarımızı attık. Tam şu an Ultimate Spider-Man'in 4. bölümü yükleniyor bu arada.

Hazır Serhat falan da demişken ekibi tanıtmamak olmaz değil mi. Efendim ekipte kendimide sayarsam 5 kişiyiz. Ben yani Onur, Berke, Serhat, Fahrettin ve Mustafa. Her biri güvendiğim ve sevdiğim dostlarım, hatta Berke ile beraber çektiğimiz bir serimiz bile var. :D

İzninizle kanalımızı biraz met etmek isterim.
Efendim biz bildiğiniz ergen liselileriz, sesli video çekiyoruz ama sesimizden bir şey beklemeyin derim. Ergen sesi sonuçta. :D Üstelik bir çoğumuzun okul etmeni var -ki bu sebepten bazen upload olmayabilir- ama her gün yükleme yapmaya çalıştığımızdan emin olabilirsiniz. Açıkçası amacımız eğlenmek ve eğlendirmek. Hani biz eğleniyoruz, izleyici mahrum kalmasın. Onun dışında çok tatlı bir ekibiz, güleriz, işin cılkını çıkarırız bilmemne bilmemne. Hani beton gibi anlatmayız olayı.

Daha ne desem bilemedim belki sonra editlerim falan yaparım bir şeyler. :D Şimdi izninizle birkaç videomuzu atmak isterim.

Spoiler: Göster

« Son Düzenleme: 17 Ekim 2013, 19:25:27 Gönderen: Black Phantom »

“We can't always fight nature, John. We can't fight change. We can't fight gravity. We can't fight nothin'. My whole life, John, all I ever did was fight.”
— Dutch to John

*

Çevrimdışı Black Phantom

• *
  • 55
    • Profili Görüntüle
Ynt: OyunAzizleri
« Yanıtla #1 : 17 Ekim 2013, 21:22:29 »
Bu arada Spiderman 4. bölüm birkaç saat evvel yüklendi.

“We can't always fight nature, John. We can't fight change. We can't fight gravity. We can't fight nothin'. My whole life, John, all I ever did was fight.”
— Dutch to John

*

Çevrimdışı Black Phantom

• *
  • 55
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 19 Ekim 2013, 16:20:59 »
Star Wars: The Force Unleashed serisinin 1. bölümü yüklenmiştir buradan ulaşabilirsiniz.

— Dutch to John

*

Çevrimdışı assassinking12

• яιη σкυмυяα
  • *
  • 2120
  • L-M$trato
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : 19 Ekim 2013, 17:29:12 »
Açıkçası biraz saçmalamışsınız. Ama güzele benziyor. Tavsiyem biraz daha yeni oyunları çekin.  Ultimate Spiderman güzel oyun açıkcası fakat kendin oynarsan. Yani izlemeyle beğenileceğini pek sanmam. Onun dışında konuşmalarınız ve anlatımınız güzel.
« Son Düzenleme: 19 Ekim 2013, 17:31:00 Gönderen: assassinking12 »
Yazmışsın. :D
Ekomar16'nın ileti sayısına hastayım

*

Çevrimdışı Boxtroll

• *
  • 411
  • Henry VIII
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 19 Ekim 2013, 17:34:07 »
Yeni oyun çekeceğim ben zaten. Yoksa çabuk tutunamayız heralde. The Stanley Parable diye izledikçe kopacağınız bir seri başlayacak. Bu arada çekilmesini tavsiye ettiğiniz oyunlar varsa lütfen bildirin  :)
Spoiler: O Her yerde • Göster

Henry VIII
[/center]

*

Çevrimdışı Black Phantom

• *
  • 55
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 19 Ekim 2013, 19:22:20 »
Açıkçası biraz saçmalamışsınız. Ama güzele benziyor. Tavsiyem biraz daha yeni oyunları çekin.  Ultimate Spiderman güzel oyun açıkcası fakat kendin oynarsan. Yani izlemeyle beğenileceğini pek sanmam. Onun dışında konuşmalarınız ve anlatımınız güzel.
Saçmalamak benim kişiliğim yüzünden tamamen.  :D

— Dutch to John

*

Çevrimdışı assassinking12

• яιη σкυмυяα
  • *
  • 2120
  • L-M$trato
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #6 : 19 Ekim 2013, 20:00:26 »
Saçmalamak benim kişiliğim yüzünden tamamen.  :D

Saçmala da fazla saçmalama. Benim bir arkadaşım vardı , kanalimda bir slender videosu cekiyorduk. Saçmaladıkça saçmaladı en sonunda korkudan oyundan çıktı ne küfürler yedi...
Yazmışsın. :D
Ekomar16'nın ileti sayısına hastayım

*

Çevrimdışı Black Phantom

• *
  • 55
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 22 Ekim 2013, 16:46:37 »
Ultimate Spidey ve TFU yeni bölümleri geldi buradan ve buradan ulaşabilirsiniz
« Son Düzenleme: 22 Ekim 2013, 16:49:45 Gönderen: Black Phantom »

— Dutch to John

*

Çevrimdışı Boxtroll

• *
  • 411
  • Henry VIII
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 22 Ekim 2013, 19:50:59 »
Bende yeni oyunlar çekeceğim. Henüz betada olan State of Decay çektim. Ayrıca Cabela's African Adventures ve The Stanley Parable'da çekiyorum.

Henry VIII
[/center]

*

Çevrimdışı Boxtroll

• *
  • 411
  • Henry VIII
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 09 Kasım 2013, 15:57:02 »
Kanalda yaptığımız bazı değişiklikler oldu. Serilerde değişmeler, programlar, düzenler değiştirildi.

Henry VIII
[/center]