Spoiler Üzerine Önemli Kurallar

• 1 Yanıt
  • 3811 Gösterim
*

Çevrimdışı Michael Scofield

• Katip Adayı
  • *
  • 1843
  • i'm waiting for prison break.
    • Profili Görüntüle
    • Spatial Liberado
Spoiler Üzerine Önemli Kurallar
« : 21 Ekim 2013, 19:34:40 »

Geçtiğimiz sene olduğu gibi bu sene de böyle bir konu açıyorum. Gerçekten önemli buluyorum bunu. Daha önce yapsam çok daha iyi olurdu aslında, fakat yine de geç olmuş sayılmam. Geçen sene oyun çıkmadan 1 ay önce falan açmıştım konuyu. Şimdi yaklaşık 7-8 gün kaldı. Çünkü yanılmıyorsam Playstation 3'e, 29 Ekim tarihinde çıkacaktı oyun.

Ondan dolayı da, oyunla ilgili birçok resme, detaya, sizler PC oyuncularından daha önce ulaşacaksınız. Senaryoysa senaryo mesela, zaten en önemlisi de o. Böyle şeylerde sorun olmaması için, yani haksızlık olmaması için böyle bir konu açarak kuralları belirtiyorum ben. Malum PC'ye Kasım'ın 22'sinde çıkacak oyun. O zamana kadar çoğu kişi herhalde oyunu da bitiriri, ondan dolayı spoiler gerçekten bu zamanlarda çok önemli.

Önceki seneden arkadaşlar zaten bu konuları daha iyi biliyorlardır, zaten gittikçe daha da ileriye gidiyoruz forum adına. Daha da bilinçli hale gelinmiş durumdayız, spoilere uyulmama sayısı artık çok çok az. Ancak yine de uyaralım biz. Fazla uzatmadan da kurallara geçeyim.

Kurallar

- Forumda Spoiler içerikli bir konu, oyunun senaryosu (hikayesi) ile ilgili bir detayı, videoyu, önemli bir resmi paylaşırken başlığa öncelikle ''Spoiler'' şeklinde belirtmenizdir.

- Başlığınıza bu spoiler kelimesini ek olarak ekledikten sonra da tek yapmanız gereken; eklediğiniz videoysa videoyu, detaysa detayı, resimse resmi, bir spoiler içine almak olacaktır.

- Bu kurallara uyulmadığı takdirde, konuyu açan üyeye gerekli uyarı verilecektir. Eğer devamı getirilirse bu cezaya kadar da gidebilir.

Kurallar bu kadar, yani uyulmadığı takdirde gerçekten önemli uyarılar verileceğini belirteyim, böyle konular gerçekten çok önemli. Herkesin de zaten uyacağını düşünüyorum.

*

Çevrimdışı assassinking12

• яιη σкυмυяα
  • *
  • 2094
  • L-M$trato
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: Spoiler Üzerine Önemli Kurallar
« Yanıtla #1 : 21 Ekim 2013, 19:48:44 »
 Ben geçen yıl ne spoilerlar yedim. Güzel bir uygulama olacak.
Yazmışsın. :D
Ekomar16'nın ileti sayısına hastayım