Jon Kennedy Suikastini izlemek istermisiniz ? (Dikkat +18)

• 31 Yanıt
  • 16045 Gösterim
*

Çevrimdışı altidore

• *
  • 1936
  • hobaleeyy :D 1 aylık forum yasağım. geri döndüm :D
    • Profili Görüntüle
Ynt: Jon Kennedy Suikastini izlemek istermisiniz ? (Dikkat +18)
« Yanıtla #30 : 02 Ağustos 2012, 09:05:08 »
Ana Forumdaki konuya yazdım ama buraya da ekliyim
Herkesin bildiği gibi oyunda Kennedy'i öldürenler Templarlar diye geçiyor. Assassin's Creed 2'nin glyphs lerini çözerken bu konuya da rastlamıştım. Çok ilginç gelmişti. Tapınakçılar Kennedy'i cennet parçasını ele geçirmek için öldürmüş (oyuna göre)

İlginç bir şey söyliyim size, belki biliyorsunuzdur... Tarihte  Kennedy'nin işlevlerine bakarsak, 1963 yılında cesur oğlan J.F. Kennedy, ülkesindeki Yahudi egemenliğine dur demek için bir yürütme kararı aldı ve bir yasa çıkardı (11110 yasası)... Kennedy, bu yasayla Amerika'daki Federal Reserve Sisteminin ve Yahudi egemenliğin önüne geçerek, bağımsız bir ekonomi yaratmaya çalıştı...

Sadece bu da değil, İsrail'in nükleer yatırımlarına, Ortadoğu projelerine ve Amerika'daki Yahudi lobilerine tamamen karşı çıktı... Hatta Kennedy ölmeden önce İsrail başbakanı aynı yıl "Başkan Kennedy bizim için bir tehdittir" açıklamasında bile bulunmuştu...

Kennedy, "ben tek siz hepiniz" tarzı bir kafayla hareket ediyordu... Peki bu gücü nereden alıyordu? Neden kendine çok güveniyordu???

Az önce dediğim gibi, Kennedy'nin ülkedeki Yahudi egemenliğini kırmak için çıkardığı yasanın ismi: 11110 yasası... (11110 executive order) İlk oyunu oynayanlar bilir, bu sayı APPLE manasına geliyor. APPLE OF EDEN...

Kennedy ve 11110(apple) bana çok ilginç geldi.
değişikmiş

*

Çevrimdışı Mario Auditore

• *
  • 652
  • Jestem zabójcą.
    • Profili Görüntüle
Ynt: Jon Kennedy Suikastini izlemek istermisiniz ? (Dikkat +18)
« Yanıtla #31 : 02 Ağustos 2012, 09:45:08 »
 Mehmet Ali Ağca'nın, Papaya düzenlediği suikast video'sunu izleyin!