Assassin's Creed IV'ün PC'deki Hata ve Çözümleri

• 29 Yanıt
  • 29180 Gösterim
*

Çevrimdışı Mentor of Assassins

• *
  • 1959
  • Klavye Suikastçısı
    • Profili Görüntüle
Ynt: Assassin's Creed IV'ün PC'deki Hata ve Çözümleri
« Yanıtla #20 : 23 Temmuz 2014, 18:19:36 »
@Mentor korsana teşvik etme milleti :P Ben bugüne kadar hep orjinal kullandım hiçbir sıkıntı yaşamadın.Bence de orjinal alması en iyisi :)

Mentor senle görüşecez :P :D

Tapınakçılar ölsün, mobilden selamlar...
Kimseyi korsana falan teşvik ettiğim yok. 60 dolarlık oyun ülkemizde 250 liraya satılırsa kimse kusura bakmasın almam ben aga. Kalkmış bi de orijinalde sıkıntı yaşamadım yazmış ::)

Merci de gecikmezse (ki gecikir :'( ) 4 saatin kaldı. Son iletilerini at 8)

Herneyse konu amacından sapmasın.
Spoiler: Bi rahat bırakın • Göster

Spoiler: Game of Thrones Kardeşliği • Göster

Bazen sadece Microsoft'ta çalışmak istersin...

*

Çevrimdışı rahman17

• Originz
  • *
  • 3375
  • Hayatı satın alamazsınız.
    • ICQ Messenger - 10000001
    • MSN Messenger - archdevil19@outlook.com
    • AOL Instant Messenger - kerem_ayvaz@aol.com
    • Yahoo Instant Messenger  - kerem_ayvaz@yahoo.com
    • Profili Görüntüle
    • Blogum
    • E-Posta
« Yanıtla #21 : 23 Temmuz 2014, 18:48:40 »
Adam yıllarca oyun yapıyor ve onu 60 dolara mı satmasını bekliyorsunuz?Hele ki söz konusu günümüz oyunlarıysa.Gerçi şuda var oyun yapımcıları istese kimse korsan oynayamaz.Kaldı ki korsan oyun piyasası bedavadan reklam imkanı sağlıyor.Ayrıca orjinalde sorun varsa o sorun korsan indirince düzelmez.Büyük ihtimalle sen korsan oyunu oyun çıktıktan bir kaç ay sonra indirmişsindir ve korsan oyun grupları o süre içinde çıkan patchlere göre optimize etmiştir oyunu.Aynısını  bende yaşadım çünkü.Orjinal Batman Arkham City'i oyun çıktıktan bir kaç gün sonra satın almıştım ve skiplerde sıkıntı vardı.Bir kaç ay sonra serialimi kaybettiğimde oyunu korsan indirdim.Patchleri de yükledim.Serialimi tekrar bulduğumda orjinal oyunu geri kurdum ve patchleri Orjinal oyuna da yaptım.Hiç bir fark yok.

Hazır buradayken size konsolların geleceği hakkındaki görüşümü de belirteyim.Konsol üreticilerinin yapımcılarla anlaşmalar yaparak konsollara ek içerikler getirdiği bir gerçek.Haliyle çok güçlü bir bilgisayar alacak kadar parası olmayan insan bu içerikleri gördüğü zaman koşarak konsol olmaya gidiyor.İleri ki yıllarda konsol devri bir patlamayla başlayıp bir patlamayla son bulacak devir PC devri olacaktır.Kimse her 2-3 yılda bir konsol değiştirmek istemeyecektir.Oyun canavarı bir bilgisayar herkese çok daha uzun yıllar dayanacaktır.
« Son Düzenleme: 23 Temmuz 2014, 18:52:47 Gönderen: rahman17 »

« Yanıtla #22 : 04 Eylül 2014, 01:27:41 »

Tamamen crack sorunu, oyunu beğendiysen satın al diyeceğim. Korsan oynamak hem emek hırsızlığı hem bilgisayarına zarar..

Edit: Bir de ekran kartı kaç bit?
[/quote]
CARCK SORUNUMU !!! YÜRÜ GİT AYNI SORUN BENDEDE VAR VE BENİM Kİ ORJİNAL HEMDE BENİM Kİ ARKADAŞİNKİNDEN
BETER BEN OYUNU FULL GRAFİKTE DONMADAN OYNUYORUM AMAM ARADA EKRAN DONUP KALIYOR VE ÇÖZÜMÜ PCYİ 30 DK 1 SAAT KAPATAR DÜZELİYOR ONDAN SONRA 3 SAATTEN SONRA GENE AYNI VE OYUNUM ORJİNALLL DEİLİRİCEM ARKADAŞ

« Yanıtla #23 : 27 Eylül 2014, 09:42:44 »
arkadaşlar oyuna ilk başladığımızda birini kurtarıp gemisiyle bi şehre giderken yükleme ekranı geliyor yeşil bi yerin arasında dolaşıyorum ama dakikalar geçmesine rağmen hiç yüklenmiyor?

« Yanıtla #24 : 25 Kasım 2014, 11:32:59 »
oyunum orijinal sorunsuz oynuyorum.
türkçe yama kurulu.

fakat sadece kenwayin filosuna giriş yaptığımda bazen oyundan atıyor. her seferinde de değil. bir kaç gemiyi göreve gönderiyorum sonra atıyor bazen giriş yaptığım an atıyor.

anladığım kadarıyla sorun türkçe yama ile ilgili yamayı silip girdim atmıyor. ama oyunu yama ile oynamak istediğimden bu seferde filoyu kontrol edemiyorum.

bu sorunun çözümü var mı yama ile olacak şekilde.

general mobile e mobil uygulaması da yüklenmiyor çok canımı sıktı
« Son Düzenleme: 25 Kasım 2014, 12:00:39 Gönderen: braveus »

« Yanıtla #25 : 15 Aralık 2014, 15:55:50 »
Merhaba arkadaslar;
Notebookta sorunsuz oynuyordum,masaüstünede aynı şekilde kurulum yaptım,oyunda normal konusma sesleri geliyor fakat sinematiclerde konusma sesleri yok,varmı bir fikri olan ?

« Yanıtla #26 : 06 Haziran 2015, 16:45:23 »
Bende ac4BFSP.exe çalışmayı durdurdu diyor sürücü güncelliyeyim diyorum ama geoforce experiencede hata veriyor ne yapmalıyım?    bu arada oyunu7m orijinal

*

Çevrimdışı rahman17

• Originz
  • *
  • 3375
  • Hayatı satın alamazsınız.
    • ICQ Messenger - 10000001
    • MSN Messenger - archdevil19@outlook.com
    • AOL Instant Messenger - kerem_ayvaz@aol.com
    • Yahoo Instant Messenger  - kerem_ayvaz@yahoo.com
    • Profili Görüntüle
    • Blogum
    • E-Posta
« Yanıtla #27 : 06 Haziran 2015, 23:13:00 »
Bende ac4BFSP.exe çalışmayı durdurdu diyor sürücü güncelliyeyim diyorum ama geoforce experiencede hata veriyor ne yapmalıyım?    bu arada oyunu7m orijinal
Experience'yi silip yeniden yükle.

« Yanıtla #28 : 25 Aralık 2016, 20:08:19 »
öncelikle selamun aleykum beyler ben steamdan assassin creed IV black flag aldım ve steamdan açtıgımda hiç bir şey çıkmıyor ve oyun başlamıyor bunun çözümünü anlata bilirmisiniz bana

« Yanıtla #29 : 14 Mart 2017, 18:41:03 »
Arkadaşlar oyunu aldım cd key olarak girdim ve yükledim fakat singleplay a girmiyor AC4BFSP.exe yanıt vermıyor. ekran kartımı güncelledim fakat hala sorun devam etmekte lütfen yardımcı olun. multiplay de sorun  yok. resimde ekledim lütfen yardım.