Assassin's Creed IV Freedom Cry DLC

• 33 Yanıt
  • 6051 Gösterim
*

Çevrimdışı kaskal

• *
  • 1177
  • Barut - İhanet - Entrika
    • Profili Görüntüle
Assassin's Creed IV Freedom Cry DLC
« : 17 Aralık 2013, 16:54:51 »
Arkadaşlar, hepinizin bildiği gibi 17.12.2013 bugün ve Freedom Cry DLC'si resmi olarak çıkmış bulunmakta. Elimde season pass mevcut ama Gamekeystore'dan almadım. İndirilebilir içeriği de oradan satın almadığım için göremiyorum. Acaba elinizde DLC'nin download linki mevcutsa bana ulaştırabilir misiniz ?
« Son Düzenleme: 17 Aralık 2013, 16:56:25 Gönderen: kaskal »
“Eğer dünyada ölümün kendi paylarına düşen kısmıyla ve müthiş trajedileriyle, her günkü kahramanlıklarıyla, emperyalizme bitmez tükenmez darbeler indirerek, dünya halklarının artan nefretiyle emperyalizmin güçlerini parçalamak için iki, üç daha fazla Vietnam gün ışığına çıksaydı, geleceğe daha güvenli bakabilirdik!”

*

Çevrimdışı DieHARD34

• *
  • 35
  • Tarafını seç!
    • Profili Görüntüle
Ynt: Assassin's Creed IV Freedom Cry DLC
« Yanıtla #1 : 18 Aralık 2013, 09:07:41 »
bendede season pass var.ubisofta ticket attım bu soruyu bakalım ne yazıcaklar...

*

Çevrimdışı kaskal

• *
  • 1177
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 18 Aralık 2013, 14:30:11 »
Ben season pass'i girdim, indirilebilecek bir siteye gönderdi. Tekrar girince daha önce kullanıldı key diyor. AC III'ün The Betrayel DLC'sinde de bu olmuştu. Kendi sitesinden almadan indirme linki yollamıyor Ubi. Ben de yollamıştım mesaj. En son Aleyna Sevid adlı üye bana bir link atmıştı indirmiştim oradan. Tekrar o gamekeystore'un indirme sayfasına ihtiyacımız var. Site yönetimi bir yardım edin lütfen.
“Eğer dünyada ölümün kendi paylarına düşen kısmıyla ve müthiş trajedileriyle, her günkü kahramanlıklarıyla, emperyalizme bitmez tükenmez darbeler indirerek, dünya halklarının artan nefretiyle emperyalizmin güçlerini parçalamak için iki, üç daha fazla Vietnam gün ışığına çıksaydı, geleceğe daha güvenli bakabilirdik!”

« Yanıtla #3 : 18 Aralık 2013, 14:33:07 »
Ben Season pass'i gamekeystore dan aldım. Ama almaz olaydım oradan. Freedom cry için kaç defa mesaj attım. Adamlar oralı bile olmuyor. AC III için indirme linkleri yayınlamışlardı geçen sene. İnşallah AC IV için de yayınlarlar. Bekliyorum ben de.
Spoiler: The Fire Of 1092 • Göster

*

Çevrimdışı kaskal

• *
  • 1177
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 18 Aralık 2013, 14:37:24 »
Abi bu ne saçmalık! Her sene Türk oyuncular görmezden geliniyor.

*

Çevrimdışı DieHARD34

• *
  • 35
  • Tarafını seç!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 18 Aralık 2013, 14:55:29 »
dlcler kısmında gözüktü ama oynayamıyorum halen...yabancı arkadaşlardan birine sordum.henüz aktif olmadığını söyledi...
« Son Düzenleme: 18 Aralık 2013, 15:00:49 Gönderen: DieHARD34 »

*

Çevrimdışı kaskal

• *
  • 1177
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 18 Aralık 2013, 15:17:57 »
Youtube'da walkthroughları var. Nasıl aktif olmamış olabilir?

*

Çevrimdışı DieHARD34

• *
  • 35
  • Tarafını seç!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 18 Aralık 2013, 15:31:51 »
yabancı arkadaş aktivasyon kodlarının hazırlanmadığını söylüyor.

*

Çevrimdışı kaskal

• *
  • 1177
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 18 Aralık 2013, 15:47:39 »
Umarım bir an evvel hallederler şu sorunu ve bizim kodlar yanmaz.

*

Çevrimdışı DieHARD34

• *
  • 35
  • Tarafını seç!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 18 Aralık 2013, 16:01:13 »
Ubisofttan gelen mesaj:
 Tom12/18/2013 1:41:05 PM
Freedom Cry has not yet been released. Please try checking back later to see whether the pack shows up in the DLC menu from the game's menu in Uplay.