Her Yıl Birden Fazla Assassin's Creed Mümkün

• 8 Yanıt
  • 2010 Gösterim
*

Çevrimdışı ABSTERGO

• *
  • 510
  • I AM A HUNTER
    • Profili Görüntüle
Her Yıl Birden Fazla Assassin's Creed Mümkün
« : 20 Aralık 2013, 13:34:38 »
     Ubisoft'un 1 yıl içinde birden fazla Assassin's Creed oyunu çıkardığına daha önce de şahit olduk. Firmanın her yıl bir Assassin's Creed oyunuyla karşımıza çıkması eleştirilirken Ubisoft yetkililerinden ilginç bir açıklama geldi.

Assassin's Creed Liberation'ın geliştiricisi Ubisoft Sofia'dan yapımcı Momchil Valentinov Gindyanov'un açıklaması şu şekilde:

"Kesinlikle her yıl birden fazla Assassin's Creed oyunu mümkün. Örneğin AC Liberation ve AC IV'ün yarışma halinde olduğuna inanmıyorum. Her ikisi de farklı deneyimler sunuyor ve eminim ki serinin hayranları her iki oyundan da zevk almışlardır."

Ubisoft, 2014 yılında da yeni bir Assassin's Creed oyunuyla karşımıza çıkacak. Bunun yanında ikinci bir AC oyunu sürpriz olmamalı.

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Her_Yil_Birden_Fazla_Assassins_Creed_Mumkun-47024.htm

*

Çevrimdışı assassin368

• *
  • 263
  • En büyük erdem, cesaret ve ''furkan''dır.
    • Profili Görüntüle
Ynt: Her Yıl Birden Fazla Assassin's Creed Mümkün
« Yanıtla #1 : 20 Aralık 2013, 13:40:23 »
Knk copy paste'ye burda göz yummuyorlar sanırsam.

Edit: Gine de izin vermiyorlar galiba.
« Son Düzenleme: 20 Aralık 2013, 14:30:50 Gönderen: assassin368 »
İnsanlara anlatılamayacak tek şeyler kusurlarıdır; Çünkü onu öğrendikleri vakit yapacakları şey; dünyaları hakkındaki hakikate vakıf olup, daha da batmaktır...

*

Çevrimdışı ABSTERGO

• *
  • 510
  • I AM A HUNTER
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 20 Aralık 2013, 14:09:46 »
Kaynağı belirttim

*

Çevrimdışı kaskal

• *
  • 1182
  • Barut - İhanet - Entrika
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 20 Aralık 2013, 16:10:35 »
Öyle bir güzel olurdu ki... En azından oyunu pcye çıkarmadıkları süre boyunca beklerken bir başkasını oynuyor olurduk.
“Eğer dünyada ölümün kendi paylarına düşen kısmıyla ve müthiş trajedileriyle, her günkü kahramanlıklarıyla, emperyalizme bitmez tükenmez darbeler indirerek, dünya halklarının artan nefretiyle emperyalizmin güçlerini parçalamak için iki, üç daha fazla Vietnam gün ışığına çıksaydı, geleceğe daha güvenli bakabilirdik!”

*

Çevrimdışı Mentor of Assassins

• *
  • 1965
  • Klavye Suikastçısı
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 21 Aralık 2013, 01:07:16 »
Benim anlamadığım çıkardıkları her oyunu nasıl en az 3 yıl geliştirmiş oluyolar ?
Spoiler: Bi rahat bırakın • Göster

Spoiler: Game of Thrones Kardeşliği • Göster

Bazen sadece Microsoft'ta çalışmak istersin...

*

Çevrimdışı kaskal

• *
  • 1182
  • Barut - İhanet - Entrika
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 21 Aralık 2013, 15:53:07 »
Abi adamların hepsi profesyonel mühendis. Olsun o kadar.
“Eğer dünyada ölümün kendi paylarına düşen kısmıyla ve müthiş trajedileriyle, her günkü kahramanlıklarıyla, emperyalizme bitmez tükenmez darbeler indirerek, dünya halklarının artan nefretiyle emperyalizmin güçlerini parçalamak için iki, üç daha fazla Vietnam gün ışığına çıksaydı, geleceğe daha güvenli bakabilirdik!”

*

Çevrimdışı frion123

• *
  • 214
  • Assasin
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #6 : 21 Aralık 2013, 19:07:12 »
Benim anlamadığım çıkardıkları her oyunu nasıl en az 3 yıl geliştirmiş oluyolar ?
Oyun motoruyla ilgili sürekli çalışmadalar zaten sen oyunu yapmaya karar verdikleri zamanmı çalışmaya başlıyorlar sanıyorsun :) oyunun dinamikleri çok önceden hazırlanıyor

*

Çevrimdışı assassin368

• *
  • 263
  • En büyük erdem, cesaret ve ''furkan''dır.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 21 Aralık 2013, 21:04:58 »

Fazla mesai ve normalde 3 yılda ayıracakları zamanı oyunu tasarladıkları süre içinde geliştirerek oluyor.
İnsanlara anlatılamayacak tek şeyler kusurlarıdır; Çünkü onu öğrendikleri vakit yapacakları şey; dünyaları hakkındaki hakikate vakıf olup, daha da batmaktır...

*

Çevrimdışı ABSTERGO

• *
  • 510
  • I AM A HUNTER
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 21 Aralık 2013, 21:27:23 »
Yeni yılda yada ocakta duyuru gelir diye düşünüyorum