ACB MP bağlanmıyor..

• 11 Yanıt
  • 3992 Gösterim
*

Çevrimdışı byerdemir

• *
  • 10
  • Ottoman Empire
    • Profili Görüntüle
ACB MP bağlanmıyor..
« : 03 Ocak 2014, 17:03:45 »
Öncelikle konu yanlış yerde ise özür dilerim..

Arkadaşlar ingilizce biliyorum neyseki Ubisoft serveri şu an aktif değil gibi bir şey diyor ancak oyunu bazen oynuyorum bazen oynayamıyorum ama genelde bu hata acil yardım lazım.. Zaten oyuna girdiğimizdede Multiplayer ve UPlay bölümlerinin sönük olmaması gerektiğini öğrendim bendemi bir sorun var ?

Sorunumu resimlerle anlatacağım..

Öncelikle oyunu açtığımda menü.. (Oyun orjinaldir Steam Holiday Sale'de aldım.)

Daha sonra multiplayer'a tıklıyorum ve böyle oluyor.

Daha sonrasında verdiği hata..

*

Çevrimdışı Emrehan141

• Altair cant swim
  • *
  • 4639
  • Work in the Dark to Serve the Light
    • Profili Görüntüle
Ynt: ACB MP bağlanmıyor..
« Yanıtla #1 : 03 Ocak 2014, 17:08:39 »
İlerleyen zamanlarda tekrar dene. Eğer uzun süredir bu sorun varsa internetini ve güvenlik duvarını kontrol et. Sorun devam ederse "Support Ubisoft"a danış.

*

Çevrimdışı byerdemir

• *
  • 10
  • Ottoman Empire
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 03 Ocak 2014, 17:11:52 »
İlerleyen zamanlarda tekrar dene. Eğer uzun süredir bu sorun varsa internetini ve güvenlik duvarını kontrol et. Sorun devam ederse "Support Ubisoft"a danış.

İnternetimde bir sorun yok muhtemelen hız konusunda gayet iyi..

Ama güvenlik duvarında yardıma ihtiyacım var belki güvenlik duvarı ile ilgili birşeyler olabilir ayrıntılı bilgi verirseniz sevinirim  :)

şu an girdim ve Multiplayer ile Uplay yazıları sönük değil..

Acaba saat ile ilgilimi bu olay yani serverlar belirli saatlerdemi açılıyor bir bilen yokmu.. ???
« Son Düzenleme: 08 Ocak 2014, 18:18:06 Gönderen: apple of eden 1092 »

*

Çevrimdışı -Ezio Auditore-

• Bat of Gotham
  • *
  • 1668
  • You are not brave. Men are brave.
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : 03 Ocak 2014, 17:50:04 »

İnternetimde bir sorun yok muhtemelen hız konusunda gayet iyi..

Ama güvenlik duvarında yardıma ihtiyacım var belki güvenlik duvarı ile ilgili birşeyler olabilir ayrıntılı bilgi verirseniz sevinirim  :)
Windows Güvenlik Duvarı'nı aç. Sol üstte bir uygulamanın ya da özelliğin Güvenlik Duvarı'nı geçmesine izin ver de. Sonra ACB exe'lerini kontrol et. İşaretli değilse tıklayıp işaretle. Oyuna girip tekrar gene. Eğer gene olmazsa temelli Güvenlik Duvarı'nı kapamayı dene. Ama oyunu oynadıktan sonra Güvenlik Duvarını tekrar açmayı unutma.

I bet your parents taught you that you mean something, that you're here for a reason. My parents taught me a different lesson, dying in the gutter for no reason at all... They taught me the world only makes sense if you force it to.

*

Çevrimdışı byerdemir

• *
  • 10
  • Ottoman Empire
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 04 Ocak 2014, 12:57:58 »
Malesef hata güvenlik duvarı ile alakalı değil..

Ancak dün akşam saat 11 gibi baktığımda menüdeki Multiplayer ve Uplay yazısı sönük değildi. Multiplayer'a tıkladım girdi bir oyun attım çıktım. Sabah baktım ve şuan saat 1 yine bakıyorum yok serverler kapalı diyor. Bendemi bir hata var herkes bağlanıyorda benmi bağlanamıyorum acaba. Rica etsem bir kaç kişi MP bağlanmayı deneyebilirse çünkü cidden artık sıkıcı olmaya başladı oyunu orjinal alıyorsun ama MP oynayamıyorsun. Yani oyun neredeyse canı isterse oynatıyo. Oyuna bir giriyorsun MP yazısı sönük tıklıyosun ve oyun neredeyse bugün olmaz başım ağrıyo diyo :) bu işin şakasıda cidden yardım lazım...

*

Çevrimdışı Ezio 1092

• İnsanın öğrenmesi gereken ilk dil, tatlı dildir
  • *
  • 2248
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 04 Ocak 2014, 13:19:02 »
Malesef hata güvenlik duvarı ile alakalı değil..

Ancak dün akşam saat 11 gibi baktığımda menüdeki Multiplayer ve Uplay yazısı sönük değildi. Multiplayer'a tıkladım girdi bir oyun attım çıktım. Sabah baktım ve şuan saat 1 yine bakıyorum yok serverler kapalı diyor. Bendemi bir hata var herkes bağlanıyorda benmi bağlanamıyorum acaba. Rica etsem bir kaç kişi MP bağlanmayı deneyebilirse çünkü cidden artık sıkıcı olmaya başladı oyunu orjinal alıyorsun ama MP oynayamıyorsun. Yani oyun neredeyse canı isterse oynatıyo. Oyuna bir giriyorsun MP yazısı sönük tıklıyosun ve oyun neredeyse bugün olmaz başım ağrıyo diyo :) bu işin şakasıda cidden yardım lazım...

Ben az önce denedim bendede oldu :)

*

Çevrimdışı byerdemir

• *
  • 10
  • Ottoman Empire
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 04 Ocak 2014, 13:22:25 »
Ben az önce denedim bendede oldu :)

Yardımcı olduğun için teşekkür ederim.. Hata hala devam ettiğine göre sanırım serverde sorun var ama yinede bilen biri olabilir konu günceldir..

*

Çevrimdışı Ezio 1092

• İnsanın öğrenmesi gereken ilk dil, tatlı dildir
  • *
  • 2248
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 04 Ocak 2014, 22:28:30 »
Flood olursa özür dilerim ancak şu an girdim ve Multiplayer ile Uplay yazıları sönük değil..

Acaba saat ile ilgilimi bu olay yani serverlar belirli saatlerdemi açılıyor bir bilen yokmu.. ???

Bence hala açılmıyor.

*

Çevrimdışı byerdemir

• *
  • 10
  • Ottoman Empire
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 04 Ocak 2014, 22:53:18 »
Flood olursa özür dilerim ancak şu an girdim ve Multiplayer ile Uplay yazıları sönük değil..

Bence hala açılmıyor.

Nasıl yani hala açılmıyor yine geçen günlerde de yaptığım gibi bu saatlerde girdim yine 1 oyun attım çıktım şu an açık ama dediğim gibi bir bilen yokmu bu sorun sinir etti artık.

*

Çevrimdışı byerdemir

• *
  • 10
  • Ottoman Empire
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 08 Ocak 2014, 15:39:59 »
Konu günceldir sorun hala devam ediyor rica ediyorum mübarek forum kardeşlerim yardım edin artık güncellemekten ciğerim soldu..