ACB MP bağlanmıyor..

• 11 Yanıt
  • 4201 Gösterim
*

Çevrimdışı assassinking12

• яιη σкυмυяα
  • *
  • 2106
  • L-M$trato
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: ACB MP bağlanmıyor..
« Yanıtla #10 : 08 Ocak 2014, 15:53:49 »
  Şöyle ki steam şu anda sıkıntılar yaşıyor. Ben oyunumu koymak için greenlight a başvurdum. Yeni bir oyun peşindeyiz ve hala oyunumu koyamadılar. Trade atarken de "you cant trade this person" yada 108 error gibi hatalar veriyor. Bazende envanter gözükmüyor. Team fortress 2'de dün akşam 1.77'ye MVM bileti aldım. MVM yi bitirdim. Botkiller ım gelmedi. Çok sorun var çok. Yılbaşı dediler oyun satın aldım , oyuna giriş bile yapamadık. Gabe'ye de dedim , hallederiz dedi. Şimdi yeni bir update yayınladırlar fakat hala tradede hata alıyorum.

Senin sorununa gelecek olursak ; Steam'in , Ubisoft'un Uplay sunucusuna bağlantısında sıkıntı olduğunu tespit ettim. Yani oyuna giriyorsun fakat uplay ile bağlantı kuramıyor. Bu yüzden multiplayere giriş yapamıyorsun. Sana sorum şu olacak , multiplayer'a giriş yapabildiğinde nickin neydi?
Yazmışsın. :D
Ekomar16'nın ileti sayısına hastayım

*

Çevrimdışı byerdemir

• *
  • 10
  • Ottoman Empire
    • Profili Görüntüle
Ynt: ACB MP bağlanmıyor..
« Yanıtla #11 : 10 Ocak 2014, 17:50:14 »
Ne kadar güncel bir forum be arkadaş 1000 kişi konuyu görüntülemiş 10 küsür cevap.

Sorunuma gelince hiç bir çözümü yok 2 kişi oyun arıyoruz. MP de 2 kişiyiz ve oyun bulması için 6 kişi gerekli. Boşuna uğraşmayın sorunu yaşayanlar varsa AC III veya IV alsınlar.