Assassin's Creed 4 Black Flag(Yapılıyor)

• 8 Yanıt
  • 7663 Gösterim
Assassin's Creed 4 Black Flag(Yapılıyor)
« : 08 Ocak 2014, 19:01:37 »
Herkese merhaba. Başlıkta'da belirttiğim gibi birçok kişinin beklediği Assassin's Creed 4 Black Flag türkçe yaması yapılıyor ancak oyunçeviri yapmıyor oyunçevirinin oyunları çevirdiği program ile başka birkaç kişi yapıyor.Açıklama resimlerin altında kalite biraz düşük kusura bakmayın :D

İşte bol bol resim

Evet resimleri gördünüz yalnız yamayı tam tamamlayıp tamamlamama konusunda kararsızlar. Bu aşamada sanıyorum yeni açtıkları youtube kanalına abone olmamızı istiyorlar ve Assassin's Creed 4 Black Flag videolarını beğenip güzel yorumlar yapma gibi şeyler tam emin değilim. Ama onların yaptığı iş karşısında sanırım bu saydıklarım bizim için çok zor olmayacaktır hatta en fazla 10 dakikamızı alır kanala abone olup videoları beğenmek ve yorum yapmaz zaten kanalda sadece Assassin's Creed 4 Black Flag videoları var. Bu arada forum kurallarını çok iyi bilmiyorum o yüzden kanallarının linklerini paylaşıyorum eğer kurallara aykırıysa sadece link kaldırılsın.

Youtube kanallarının linki:http://www.youtube.com/user/FantasticTR/videos

Ynt: Assassin's Creed 4 Black Flag(Yapılıyor)
« Yanıtla #1 : 08 Ocak 2014, 19:22:12 »
Valla önce kim yamayı bitirir bilmiyorum,  ama oyunu ilk oynayışımda yamayla oynayacağım için sevinçliyim. Yaza kadar zaten en az bir tane yama çıkar. :)

"My story is one of the thousands, and world won't suffer if it ends too soon."

*

Çevrimdışı FSM1453

• *
  • 826
  • Vaktiyle bir ATSIZ varmış.
    • MSN Messenger - kss1521@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • Twitter'a da beklerim mübarek :D
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : 08 Ocak 2014, 20:21:13 »
Güzel oyunçeviriye rakip çıktı rekabet olursa çok hoş olur.
Kadir Popcorn'un askerleriyik bijî biji

*

Çevrimdışı Boxtroll

• *
  • 411
  • Henry VIII
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 09 Ocak 2014, 00:06:29 »
Benim bulundugum ekip de güzel çeviriler yaptı. Reklam olmasın ama inceleyebilirsiniz.

Turkce-Oyun
Spoiler: O Her yerde • Göster

Henry VIII
[/center]

*

Çevrimdışı Affedilmeyen

• *
  • 786
  • Kisi Sevdigi ile Beraberdir.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 09 Ocak 2014, 00:27:40 »
Forum bünyesinde bir ceviri ekibi kurulsa bu oyun icin devre aresi tatilide geliyor yani:)
Hayat Akip Giden Bir Nehirdir.. Yüzmesini Bilmiyorsan Su Üstünde kal..

« Yanıtla #6 : 09 Ocak 2014, 06:31:37 »
Bir arkadaşımızda paylaşmış ama sanırsam orada  Assassin's Creed 4 Black Flag çevirisi yapılmıyor galiba şuan tek çeviri yapan grup bu. Aslında oyunçeviri yapsa daha iyi olurdu ama şimdi başlasalar bile belki 1 yıl olur bitmesi

« Yanıtla #7 : 09 Ocak 2014, 17:39:09 »
Evet şimdi öğrendiğim bir haberi sizler ile paylaşıyorum oyunçeviri'de Assassin's Creed 4: Black Flag Türkçe Yaması için hazırlıklara başladı inşallah çok uzun sürmez yamanın çıkması

« Yanıtla #8 : 17 Ocak 2014, 00:12:22 »
Aynen OyunÇeviri başladı çevirmeye, o gameplayleri çeken kişide çevirdiği kısmını OyunÇeviriye devretti.Yani çokta uzun sürmez gibi.