assassinscreed .forge .pck

• 16 Yanıt
  • 6797 Gösterim
Ynt: assassinscreed .forge .pck
« Yanıtla #10 : 19 Ocak 2014, 16:24:44 »
biliyorumda ben de  bişeler yapmaya çalışacam yardım edecekmisin
Ölümüne Galatasaray

Arkadaşlar Assassin's Creed IV: Black Flag - Freedom Cry Türkçe Çevirmek İstiyoruz Ama Dil  dosyasını nasıl açabilirim yardım edebilirmisiniz lütfen
Ölümüne Galatasaray

*

Çevrimdışı -Ezio Auditore-

• Bat of Gotham
  • *
  • 1670
  • You are not brave. Men are brave.
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Arkadaşlar Assassin's Creed IV: Black Flag - Freedom Cry Türkçe Çevirmek İstiyoruz Ama Dil  dosyasını nasıl açabilirim yardım edebilirmisiniz lütfen
Arkadaşım daha yeni uyardık seni aynı konuyu-mesajı kaç kez atma diye! Bilen biri varsa yardım eder 13 kez aynı mesajı atmışsın ille birini görürler. Ama her saat başı aynı mesajı atarsan bilen biri geldiği zaman sen burada olamayacaksın.

I bet your parents taught you that you mean something, that you're here for a reason. My parents taught me a different lesson, dying in the gutter for no reason at all... They taught me the world only makes sense if you force it to.

hiç kimse yardım etmiyor
Ölümüne Galatasaray

*

Çevrimdışı Boxtroll

• *
  • 411
  • Henry VIII
    • Profili Görüntüle
Belki de bilmedikleri içindir ki kimse bilmek zorunda değil. Çeviri yapmak istiyorsun ve çocuk oyuncağı sanıyorsun ama öyle olmuyor. O dosyalar özel programlarla açılır. Konuşmalarına baktığımda yeterince arastirmadigin belli oluyor. Bu siteden kimse AC çevirisi yapmadı. Dosyalari nasıl açacağını öğrenmek istiyorsan ya yapimciya ya da Oyunceviriye mesaj at.

Ayrıca lutfen Moderatore Rapor Et'i kullanalım veya Yoneticilere bildirelim.

Bir konu 13 kez acilmaz. Forum kurallarinı bilmeden, daha ne aradığını bilmeden dalamazsin. Önce ogrenmen gerek. Ayrıca tek başına bir ekip kurmak istiyorsan iyi seklide bu dil dosyalarinin ne olduğunu ve hangi programla neyin açılabileceğini, basit dil programlarını ogrenmen gerekiyor.
Spoiler: O Her yerde • Göster

Henry VIII
[/center]

tamam kardeş sen bilmiyormusun bunu nasıl çabilceğimi
Ölümüne Galatasaray

*

Çevrimdışı Boxtroll

• *
  • 411
  • Henry VIII
    • Profili Görüntüle
Ynt: assassinscreed .forge .pck
« Yanıtla #16 : 19 Ocak 2014, 20:16:30 »
Ya havle vela... Kardeşim bilmiyorum. Bilsem zaten söylerim de dedim. Forumdaki yüzlerce kişiye sürekli aynı şeyi soruyorsun. Bilmiyoruz dedim. Yukarıda kime sorman gerektiğini de yazdım.
Spoiler: O Her yerde • Göster

Henry VIII
[/center]