Yeni Oyundan Beklentileriniz neler?

• 16 Yanıt
  • 10155 Gösterim
*

Çevrimdışı Ezio 1092

• İnsanın öğrenmesi gereken ilk dil, tatlı dildir
  • *
  • 2248
    • Profili Görüntüle
Ynt: Yeni Oyundan Beklentileriniz neler?
« Yanıtla #10 : 26 Ocak 2014, 21:15:30 »
@Emrehan

Eline sağlık, güzel yazmışsın. Tek katılmadığım nokta ACR ile serinin gerilemesi. Bence ACR'de Brotherhood kadar güzel bir oyundu. Çoğu kişi ACR'yi geirleme olarak görüyor ama hala nedenini anlamadım.

Karakter aynı olsada Brotherhood'dakinden daha kötü durumda bir Ezio var. Pek etkilemesede daha yaşlı.

Hikaye olarak yine güzel diyebilirim. Ama tam hatırlayamasamda yan görev yok diye hatırlıyorum. Varsada çok azdı. Toplanacak şeylerde öyleydi. AC2'deki gibi sonsuz yan görevden ACB'deki zibilyon görevden sonra 0 yan görev çok azdı.

Mekana gelince İstanbul'da olmasına tabiki çok sevindim ama o kadar mı kötü yapılır şehir. Bildiğin çölün ortasına kurulmuş bir şehirdi.

Aklıma gelenler bunlar uzun süredir oynamadığım için bu kadar.

Bence diğer oyunlarda çok fazla toplanacak şey vardı, çok sıkıyordu. Ayrıca hatırladığım kadarıyla yan görevlerde yok değildi.

Yaşlı olması bence önceki oyunlardan daha fazla bilgili olmasını sağlayarak tam bir suikastçı karşımıza çıkardı. Yaşlı olması oyunda bence hiç bir eksi getirmiyordu.

İstanbul ise çok kötü tasarlanmamıştı bence. Aşırı güzel olmasada yerin dibinede sokulmamıştı bence.

« Yanıtla #11 : 30 Ocak 2014, 12:31:06 »
AC 3 iyiydi,ama bence oynanış bakımından,Haytham karakteri çok iyiydi,fakat Desmond'ın ölmesi fiyaskoydu benim için.Sen 4-5 oyundur bir karakterin üzerine gidiyosun,sonra onu salakça öldürüyorsun,çok salakça gerçekten.AC 4 BF'de zaten suikastçilik temasını çoğu kişi göremedi.Artık korsan olmuştuk çünkü,hikaye ve karakterler çok kötüydü fakat oynanış harikaydı.Eğer ki 7.oyun yapılrsa AC 2'deki gibi iyi bir hikaye ve iyi karakterler yapılmasını çok isterim şahsen.Bu seri ancak böyle kurtulur(tabii bana göre).Desmond'a gelince ona ne olucak hiç bilmiyorum,çoğu kişi de bilmiyor zaten.Herkesin tek bildiği onun aptalca öldürülmesi ve bir daha geri gelemeyecek olması.     

*

Çevrimdışı xOmeRx

• *
  • 1039
  • Gücün olduğu yerde biz varız...
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #12 : 09 Şubat 2014, 22:30:47 »
Ben açıkcası blackflagda ana hikayerlerde çok fazla tat almadım.

Para göz bir adamın yavaş yavaş suikastçiliğe ısınmasında çok fazla bi heyecan olamaz diye düşünüyorum

Artı karasakal ile hiç vakit geçiremedik bile ubisoft hemen adamı öldürüp attı bi kenara.

lakin bana kalırsa bundan sonraki oyunda Edward Kenway suikastçi birliğinin içinde olacak ve Altair ve Ezio kadar sevilecek diye düşünüyorum.İnş öyle olur.

*

Çevrimdışı Ramiz İbn La Ahd

• *
  • 50
  • Dayınız
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 01 Mart 2014, 22:57:29 »
son 2 oyun gibi hikayeden sapmaması

« Yanıtla #14 : 07 Mart 2014, 21:13:48 »
 1. En başarılı bulduğunuz Assassin's Creed oyunu hangisi? Serinin son oyunu AC 4: BF itibariyle bu oyundan ne farkları var?

Assassin's Creed II ve Brotherhood benim için efsane oyunlardır.AC II'de Ezio'nun bir şımarık gençten bir sukastçıya dönüşmesi,Brotherhood'da senaryo akışkanlığı beni etkilenmişti.Son oyunda asıl konudan baya bir çıkılmış ve "korsanlık"a önem verilmiş.Ben çok tat alamadım.

2. Serinin geldiği yeri nasıl buluyorsunuz?

Seri biraz asıl konusundan çıkmış durumda.

3. Suikastçılığın doğduğu yerlerden birinde başlayan ve ismini oradan alan serinin son oyunla suikastçılığı bu derece geri plana atmasını nasıl buluyorsunuz?

Aslında her oyunda suikatçılık,suikastçılık aynı görevler falan.Bence korsanlığın biraz ön plana alınması ve değişik bir maceraya gidilmesi çokta yanlış değil.

4. Altair, Ezio gibi suikastçı kardeşliği ön planda olan karakterlerden sonra Connor, Edward gibi bireysel karakterler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ben Altair ve Ezio gibi karakterler ile oynarken zevk alıyordum.Connor'da buna dahil.Ama Edward için aynı şeyi söyleyemem :D

I'm Assassin !

*

Çevrimdışı Ramiz İbn La Ahd

• *
  • 50
  • Dayınız
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 20 Mart 2014, 01:01:07 »
III ve IV teki başarısızlıktan ders çıkarılmasını

« Yanıtla #16 : 20 Mart 2014, 13:56:37 »
Bence fransız devrimini anlattığı için bir zevk olmayacak ama bunu engellemek için yani eğlence için devrimin başlatanlardan olacağız ve onları yönetme gibi bir imkanımız olacak. Aynı zamanda harita aşırı büyük olacak. Bunlar sadece tahmin. Ama zevkli olması için uğraşsınlar