Assassin's Creed Black Flag Türkçe Yama Çalışması

• 8 Yanıt
  • 9233 Gösterim
Assassin's Creed Black Flag Türkçe Yama Yapıyoruz

Dil Dosyasını Açma : Mehmet Can Akar [TheCan]

Çevirenler: Mehmet Can Akar [TheCan]

Çevirenler: Yusuf  Ekim [Neptün]

Assassin's Creed Black Flag Türkçe Video

Merhaba Arkadaşlar Bugün Yusuf Ekim Kardeşim Ve Ben Tam 2-3 Aydır Uğraşdığımız Assassin's Creed Black Flag Dil Dosyasını Eninde Sonunda Açmayı Becerdik Ve Sizlere 30 Saniyelik Bir Video Çekdik

Videonun Devamı En Yakın Zamanda Gelecek

[Takipde Kalın]
« Son Düzenleme: 06 Şubat 2014, 02:46:07 Gönderen: Şahkulu »
Ölümüne Galatasaray

*

Çevrimdışı Şahkulu

• değil, Allah'ın Kulu
  • *
  • 2406
  • #R24AS
    • MSN Messenger - yunusemre696@hotmail.com
    • AOL Instant Messenger - Yok
    • Yahoo Instant Messenger  - Yok
    • Profili Görüntüle
    • Facebook'um ekleyebilirsiniz.
    • E-Posta
Ynt: Assassin's Creed Black Flag Türkçe Yama Çalışması
« Yanıtla #1 : 06 Şubat 2014, 02:51:29 »
İleti epey dağınıktı ve forum kurallarına uymayan şeyler vardı onları düzenledim. Tabi yama yapma dil dosyası yapmak kolay iş değil bunlar emek gerektiren işler ancak size temel olarak birkaç sorum olacak.

Bu kadar büyük bir oyunu 2 çevirmenle ne kadar etkili ve hızlı çevirebileceğinizi düşünüyorsunuz.

Ayrıca OyunÇeviri'nin el attığı bir yama yerine yaması çıkmamış ve OyunÇeviri'nin üzerinde olmadığı projeler üzerinde çalışsanız daha iyi olmaz mıydı? (Kısacası Oyunları türkçeye çevirmek bir amme hizmeti bunu olabildiğince geniş yelpazede yapılması daha faydalı olmaz mı?)

Umarım yanlış anlaşılmamışımdır.
« Son Düzenleme: 06 Şubat 2014, 15:55:59 Gönderen: Şahkulu »

« Yanıtla #2 : 06 Şubat 2014, 06:48:28 »
İlk Başda Konuyu Düzeltdiğin için teşekkür ederim

1(Bu kadar büyük bir oyunu 2 çevirmenle ne adar etkili ve hızlı çevirebileceğinizi düşünüyorsunuz.)Cevap: Tabikide 2 kişiyle Çevirmeyi Düşünmüyoruz Ben Video Da gödüğünüz Gibİ Sadece Başladığımızı Ve 3-4 Yeri Çevirenleri Yazdım Çeviriyi Devam Ettirmek İçin GönülLÜ Kişler Buldukdan Sonra Başlamayı Düşünüyorum

2(Ayrıca OyunÇeviri'nin el attığı bir yama yerine yaması çıkmamış ve OyunÇeviri'nin üzerinde olmadığı projeler üzerinde çalışsanız daha iyi olmaz mıydı?)
Ben OyunÇevirinin Ac4 Çevirmeye Başladığına İnanmıyorum Kaç Aydır %10 Dalar Ama Onlar Çeviriyi Bitirirlerse Bizde Çevirmeyi 

evet biz  OyunÇeviri'nin üzerinde olmadığı projeler üzerinde Olmadığı Proje Üzerinde Çalışıyoruz Ben Ve Yusuf Kardeşim need for speed rivals ve call of duty ghosts Dil Dosyalarını Açmayı Düşünüyoruz Ve Bunları 3-4 Gün İçinde Bir Verim Alcağımızı Düşünüyoruz Bunla İlgilide  Birşeyler Paylaşacağız

Biz Geniş Bir Çeviri Ekibi Kurunca Bunları Çevirmeye Başlıyacağız

Bunları Sorduğun İçin Senin Yanlış Anlamadım Sorduğun İçin Teşekkür Ederim Başka Sorunuz Varsa Cvp vermekden  Zevk Duyarım
Ölümüne Galatasaray

« Yanıtla #3 : 06 Şubat 2014, 14:08:20 »
Dostum OyunÇeviri oyunu gerçekten çevirmeye başladı :) O yüzdelerin o halde durmasının sebepleri var :)

Yani sen bilirsin daha kaliteli çeviriler yaparım diyorsan devam et ama yeteneğini başka bir oyunda kullanmanı öneririm ben de:)
Berkay Şahinoğlu

Animus Projesi
Çevirmen

*

Çevrimdışı assassinmuro

• *
  • 16
  • Anan yesin yarahı
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 06 Şubat 2014, 14:39:31 »
Siz o kadar emek harcayıp bitiriceksiniz.Ama oyunçeviri ondan önce bitirmiş olacak ve sizin çevirinizi çok az kişi kullanacak.Yani emekleriniz boşuna gidecek bence şimdiden vazgeçin ve oyunçevirinin yapmadığı bir bir oyuna yapın benden söylemesi...

Spoiler: Göster
Aferim sözümü dinliyorsun ;)

*

Çevrimdışı ali327

• *
  • 1399
  • Who are you?
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 06 Şubat 2014, 19:55:34 »
Merakla bekliyoruz hadi bakalım :)

« Yanıtla #6 : 18 Şubat 2014, 15:30:09 »
yalan dolan bunlarınki ya :) bunlar çeviremez. açtıklarını bile sanmıyorum.

*

Çevrimdışı -Ezio Auditore-

• Insieme per la vittoria!
  • *
  • 1676
  • Vittoria agli Assassini!
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #7 : 18 Şubat 2014, 17:05:21 »
Önyargıyla yaklaşmaya gerek yok. Forumda arkadaşı pek tanıyan yok. İngilizce'si nasıl, açtı mı açmadı mı bilmiyoruz. Önce hangi çeviri yayınlanırsa ondan faydalanacağız nasıl olsa...

I have lived my life as best I could, not knowing its purpose, but drawn forward like a moth to a distant moon; and here at last, I discover a strange truth. That I am only a conduit, for a message that eludes my understanding.

« Yanıtla #8 : 19 Şubat 2014, 12:57:33 »
Önyargıyla yaklaşmaya gerek yok. Forumda arkadaşı pek tanıyan yok. İngilizce'si nasıl, açtı mı açmadı mı bilmiyoruz. Önce hangi çeviri yayınlanırsa ondan faydalanacağız nasıl olsa...

bu çocukla face üzerinden konuştum. dosyaları açtıysanız beraber çevirelim dedim. yok ben açmadımda arkadşım açtıda o bi gelsin söyleyeyimde felan yalan dolan hocam hadi bi ihtimal açtılarsa bile bunlar beceremez o işi. çoluk cocuğun yapacağı iş değil bu.