Animus Projesi Laboratuvarı

  • 0 Yanıt
  • 5001 Gösterim
*

Çevrimdışı -Ezio Auditore-

  • Insieme per la vittoria!
  • *
  • 1676
  • Vittoria agli Assassini!
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Animus Projesi Laboratuvarı
« : 09 Şubat 2014, 15:04:50 »

Animus Projesi Laboratuarı
Animus Projesi Laboratuarı, Abstergo Sanayi’nin, Roma; İtalya’da Animus Projeleri için özel olarak inşa ettiği kendine has bir laboratuardır. Animus Cihazı laboratuarın ortasında konuşlanmıştır ve Warren Vidic’in Animus Makinesi manzaralı masasının yakınındadır.
Animus bölmesinin yanı sıra laboratuara diğer odalar ve cihazlar, konferans odası, yatak odası, banyo ve Animus Terminali de dahildir. Denek 16 tarafından tarafından çizilmiş Şifreli Mesajlar; Kartal Görüşü kullanılarak oda boyunca görülebilir.
Konut Binası’nın açıkça gökdelenler ile çevrili olmasına ve kentsel ortamda konuşlanmış olmasına rağmen laboratuarın manzarası son derece parlaktır. Laboratuar binanın dördüncü katında bulunabilir.


Abstergo Ofisleri
Lucy Stillman ve Desmond Miles, kaçışları sırasında laboratuardan çıktılar ve yeraltındaki otoparka doğru yol aldılar. Laboratuara benzer bir şekilde, Abstergo binasının geri kalanı baş üstü borularla ve açıkça görülebilir havalandırmayla modern sanayi tarzında dekore edilmişti. Ancak sadelikten yana detaylar başka yerlerdeydi. Desmond’un deyişiyle Abstergo’nun bazı “rezalet iç mimarlar”ı ve süslü tesis duvarları vardı. Birkaç küçük pencere; binanın büyük bir kısmını çevreleyen ve dış dünyadaki teraslı bahçeye bakma imkanı veriyordu. Ama ofislerin genelinde çok sayıda sunucu ve bilgisayar vardı.
İki suikastçı asansörle başka bir kata indiler ve kabinlerin bulunduğu kat boyunca ilerlediler. Kabinlerin cam kapılarla kapatılmış olmasına rağmen kimse kabinlerin içerisinde çalışmıyordu. Abstergo, Lucy ve Desmond’un kaçışını öğrenip çalışanları bölgeden tahliye etmiş olabilir. Ayrıca ikili sadece güvenlik görevlileriyle karşılaşmışlardı. Kabin satırlarının içinde, Abstergo’nun yaratılışındaki büyük projeyi ima eden çeşitli Animus Makineleri görülebilir.
Desmond, babası William Miles’ın Mısır’da Abstergo tarafından ele geçirilmesinden sonra, laboratuarda tutulduğunu varsayarak laboratuara dönecekti. Desmond, dördüncü kata ulaşmak için bir asansör şaftına tırmandı ve kendisini Animus arkasında siper almaya zorlayıp tabanca kullanan Daniel Cross tarafından Animus Odasında pusuya düşürüldü. Ancak Cross, kanama etkisinden muzdarip olup kaçınca Desmond onu takip etti.


Planlama


Ek Bilgiler
Korumalardan biri Desmond ve Lucy’nin kaçışından haberdar olduğunda, laboratuarın Abstergo Roma Tesisi Araştırma Kanadı yer aldığı anlaşıldı.
Desmond’ın Yolculuğu’nun bir parçasında ve Kayıp Kayıtlar hafıza dizilerinde, Animus’un Kara Odası’nda, laboratuar Desmond ve Clay Kaczmarek tarafından yeniden yaratılmış ve ziyaret edilmişti.
Desmond’un, babasını tesisten kurtarma teşebbüsü sırasında laboratuar bir kez daha görülmüştü ve Clay’ın kanıyla oluşturduğu mesajlar Kartal Görüşü sayesinde görülebiliyordu.I have lived my life as best I could, not knowing its purpose, but drawn forward like a moth to a distant moon; and here at last, I discover a strange truth. That I am only a conduit, for a message that eludes my understanding.