Zırh bulamıyorum

• 16 Yanıt
  • 6877 Gösterim
*

Çevrimdışı gklpfdn

• *
  • 5
  • Tarafını seç!
    • Profili Görüntüle
Zırh bulamıyorum
« : 04 Ağustos 2011, 00:34:41 »
merhaba forumda yeniyim hepinize teşekkür ediyorum böyle bir forum kurdugunuz için ....sorum su.:ben ac1 oynamadım ac2 yi bitirdim acb ye gectim ama acb de zırh bulamıyorum...yani bürütüsün zıehı falan yok sadece marketten aldıgım zırları kullanabiliyorum nereden zırh bulabilirim yani şöyle altairin zırhı gibi...birde su sorum olaacak benim 9 tane yetiştirdiğim assasinlerim var ama sadece 6 tanesini çağırabiliyorum hepsini çagıramazmıyız vede forumlarda su dikkatimi çekti millet assasinlerimi suikastçilere dahil ettim diyor._? su an benim assasinlerim suikastçi grubuna üye değilmi? ve nereden para kasabilirim ?

*

Çevrimdışı Retardo

• *
  • 477
  • ''İmbecille''
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: Zırh bulamıyorum
« Yanıtla #1 : 04 Ağustos 2011, 00:39:49 »
1-Brütüs zırhını bulman için Romulus anaharlarını toplaman gerekiyor.Bunlar zaten haritada işaretliler.Ayrıca Altair zırhı outfitlerde mevcut.
2-3 sinyal var sadece.Toplam 6 suikastçi çağırabiliyorsun.Assassinlerimi suikastçilere dahil ettim lafını anlayamadım.
3-Roma'da birçok Borgia Kulesi bulunmakta.Buraları yıkarak açılan dükkanları satın alabilirsin.Dükkanlardan gelen kiralar banka hesabında toplanıyor.
Kaplamalar yükleniyor...

PC Uplay İD:hiddenBtch

*

Çevrimdışı gklpfdn

• *
  • 5
  • Tarafını seç!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 04 Ağustos 2011, 00:42:15 »
outfit ne demek ?

*

Çevrimdışı gklpfdn

• *
  • 5
  • Tarafını seç!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 04 Ağustos 2011, 00:43:25 »
brütüsün zırhı için ne yapmam gerekiyor yani haritadaki hnagi işaret anahtarları temsil ediyor ??

*

Çevrimdışı Retardo

• *
  • 477
  • ''İmbecille''
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #4 : 04 Ağustos 2011, 00:44:21 »
Oyun menüsünde inventory de outfits bölümü var.Orda bulabilirsin..

ps:Haritada kurt kafası şeklinde yerler var.Oraya gidiyorsun,yerleri geçtikten sonra anahatarı alıyorsun:)
Kaplamalar yükleniyor...

*

Çevrimdışı gklpfdn

• *
  • 5
  • Tarafını seç!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 04 Ağustos 2011, 00:48:53 »
sarı bi kurt kafası var ama ben 6 kere falan kurt inlerine girdiğimi hatırlamıyorum birde outfit e girdiğimde locked gözüküyor yani alatairin zırhı falan yok

*

Çevrimdışı Watton

• *
  • 1807
  • ☾★
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #6 : 04 Ağustos 2011, 00:49:06 »
Bütün 6 tane anahtarı topladıysan haritada altın kurt kafası var oraya git borgia kaptanın öldür zırhı al altın kurt kafalı yerin orda

*

Çevrimdışı Retardo

• *
  • 477
  • ''İmbecille''
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #7 : 04 Ağustos 2011, 00:50:32 »
Altın kurt kafası zırhın olduğu yer ama anahtar gerekiyor,anahatarlarda (hangi renk  hatırlamıyorum altın değil işte :))diğer kurt kafası işaretlerinde.Outfitte nasıl açıldığını tam hatırlamıyorum (sanırım uplay'den açılıyordu)..
Kaplamalar yükleniyor...

*

Çevrimdışı Watton

• *
  • 1807
  • ☾★
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #8 : 04 Ağustos 2011, 00:52:13 »
Bak kardeşim altın kurt kafası dışında bütün çıkan kurt kafalarına gideceksin bunları bitereceksin sonudna sandık var zaten parlıyo onu açıp anahtarı alacaksın ama hepsini 6 tane var sonuncusu vatikanda tepede papayı kovalıyoz :D sonudna altın kurt kafaya gideceksin

Outfind ile alakası yok brutus armorun

*

Çevrimdışı Retardo

• *
  • 477
  • ''İmbecille''
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #9 : 04 Ağustos 2011, 00:53:28 »
Brutus armor'un değil ama Altair armorun alakası var,onun için outfits'e git dedim..
Kaplamalar yükleniyor...