Size göre AC3'teki yanlışlar

• 9 Yanıt
  • 6819 Gösterim
*

Çevrimdışı Ramiz İbn La Ahd

• *
  • 50
  • Dayınız
    • Profili Görüntüle
Size göre AC3'teki yanlışlar
« : 16 Mart 2014, 14:30:56 »
AC3'te size göre yanlış bir şeyler varsa paylaşın alabilirim çünkü.

*

Çevrimdışı xOmeRx

• *
  • 1039
  • Gücün olduğu yerde biz varız...
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: Size göre AC3'teki yanlışlar
« Yanıtla #1 : 19 Mart 2014, 09:57:19 »
Yanlıştan kastın sevmediğimiz şeyler heralde

Eğer öyleyse söyleyim

binaların çok alçak olması

« Yanıtla #2 : 19 Mart 2014, 14:38:36 »
Şu an alıntı yapıyorum bir yerden duymuştum. Sokaklar hayvan dolu ama kaldırımlar tertemiz.

*

Çevrimdışı xOmeRx

• *
  • 1039
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : 25 Mart 2014, 13:14:00 »
AC3 te kaldırımmı ??????

« Yanıtla #4 : 25 Mart 2014, 13:59:06 »
Yav adı aklıma gelmedi o kadar şu yoldan biraz yüksek olan binalara bitişik yerler.

*

Çevrimdışı Santa Isabel

• *
  • 31
  • Ne Mutlu Türküm Diyene!
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #5 : 06 Eylül 2014, 23:23:07 »
Oyun %100 üzeri eşleşme yapılmamak üzere tasarlanmış. Ama yapman bekleniyor.

"Devrimin amacını kavramış olanlar, sürekli olarak onu koruma gücüne sahip olacaklardır."

"Beni görmek demek, mutlaka yüzümü görmek değildir. Benim düşüncelerimi, benim duygularımı anlıyorsanız bu yeterlidir."

"Yaptığımız ve yapmakta olduğumuz inkılâpların amacı, Türkiye Cumhuriyeti halkını tamamen zamana uygun ve bütün anlam ve biçimleri ile medeni bir sosyal toplum durumuna ulaştırmaktır. İnkılâplarımızın temel ilkesi budur."

*

Çevrimdışı xOmeRx

• *
  • 1039
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #6 : 07 Eylül 2014, 02:57:53 »
şehrin beton görünümü andırması sırf bu yüzden frontierdee vakit geçirdim hep sadece ana görevler için şehirlere gittim

*

Çevrimdışı Kratos

• YÖNETİCİ
  • *
  • 1597
  • BOY!
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #7 : 07 Eylül 2014, 03:07:55 »
Oyun %100 üzeri eşleşme yapılmamak üzere tasarlanmış. Ama yapman bekleniyor.
Bir kaç deneme de gayet rahat yapılıyor. Assassin's Creed Brotherhood'dan beri Yüzde Yüz eşleşme yapıyorum görevlerde filan. Daha zevkli oluyor. Oyunun tamamı için ise biraz zorlaması gerek tabii.
Artreus: What are we hunting?

Kratos: You are hunting deer.

Artreus: What direction?

Kratos: In the direction of deer.

*

Çevrimdışı mh051020

• *
  • 49
  • PANZER'in 3. Nesil Komandosu
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 07 Eylül 2014, 16:31:25 »
   Nereden başlasam ki o kadar çok hata ve yanlış var ki. 2. oyunun finali bizde çok büyük bir beklentinve heyecan yaratmıştı çünkü çok güzel bir oyun çok epik bir sonla bitmişti ve harika bir 3. oyunun mesajını veriyordu. Sonra ne oldu? 2. oyunda Ezio'nun görevi bitti şimdi Desmond'un sırası denmesi Desmond üzerine bir oyun beklmememi sağladı. Ama adeta ara oyunlarda bizi yine oyalayan Ubisoft utanmadan bir de Brotherhood'da Lucy'i öldürdü. Ardından Ubisoft'un biz yıllardır bu 3. oyun için hazırlandık asıl oyun bu olacak demesi de bir heyecana neden oldu. Ben Desmond üstüne kurulu bir oyunda yeni bir atayla harika bür oyun oynayacağımızı ve yine süper bir final göreceğimizi falan zannettim. Fakat oyun tek kelimeyle rezalet. Karakterler konusunda Haytham ve Achillesh hariç düzgün bir karakter yok. Ana karakter zaten odun gibi. Nerede o Altair gizliliğ Ezio karizması? Desmond'a yer vermeleri hoş fakat işin sonunda güzel bir final yapmalarını beklerken Desmond'u seriye devam edecek olmalarına rağmen öldürmeleri ibretlikti. Noldu şimdi? Olmayan bir karakterle oynuyoruz mutlu mu şimdi Desmond düşmanları? ACIV'ün sonunda karakterimizin Desmond çıkmasını beklemiştim ama yine fos. Neyse bu ayrı bir konu zaten. Oyunun mekanikleri tam bir rezalet olmuş zaten. ACI'deki dövüş mekaniklerini ciddi anlamda özlüyorum yani yada ilk oyunlardaki tırmanma mekaniklerini. Acaba Ubisoft bizi aptal falan mı sanıyor? Tırmanmak için tek bir tuştan fazlası olmalı değil mi? Ama yok bize tek bir tuş koyup al buna bas gerisini biz hallederiz demişler resmen. Mekanikler bir kenara oyuna 2 sağlam karakter ekleyip ikisini de öldürmeleri ayrı bir ibret zaten. Nerede benim ACII'de yaşadığım heyecan, duygusallık nerede ACIII'ün tek düze görevleri ve mekanları.
TÜRK

*

Çevrimdışı xOmeRx

• *
  • 1039
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #9 : 07 Eylül 2014, 17:08:29 »
haytham kenway ana karakterimiz olsaydı bi nebze ısınırdık.