Unity'de neler gelebilir ?

• 8 Yanıt
  • 6426 Gösterim
Unity'de neler gelebilir ?
« : 25 Mart 2014, 18:41:44 »

Spoiler: Göster
Eski Assassin's Creed Karakteri Ezio Auditore Da Firenze En son Assassin's Creed in Revelations oyununda oynanılabilir karakter olarak kullanılmıştı.
<= |Ezio Auditore Da Firenze|

Arkadaşlar meraklarımızı giderecek pek bir şeyler görünürde yok. Bizde kendi meraklarımızı kendimiz giderelim diye böyle bir konu açmak istedim. Sizce oyunda geçeceği belirtilen zamanda diğer AC lere nazaran neler getirilebilir ?

Ben ubisoft'un ödlek tarafından biraz şikayetçiyim açıkçası temelde oturtulan bir sistemi sürekli boyayıp satmaktansa arkasındaki EA'ı kullanarak yeniden bir şey yapsın ki bizde AC e geri dönüş yapalım. Şahsen AC'in yeni oyunlarının hiç birini oynamadım, Fakat bu oyun biraz merak uyandırdı bende.

*

Çevrimdışı Alponero

• Ulquiorra
  • *
  • 3418
  • Are You Afraid Of Me?
    • MSN Messenger - masal.1436@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • GameIslandTR
    • E-Posta
Ynt: Unity'de neler gelebilir ?
« Yanıtla #1 : 25 Mart 2014, 19:08:04 »
Assassin's Creed son iki oyununda düşüşe geçti. Çoğu oyuncu beğenmedi öncelikle size bunun sebebini biraz kendi düşüncelerimle açıklamak istiyorum.

Assassin's Creed 3'ten başlayayım. Ana karakterimizi zaten bir kızıl deriliydi ve oyunun adının "Assassin's Creed" olmasına rağmen herkes biliyor ki oyunda adam akıllı suikastler yapmadık. Bunun dışında oyunun çoğu ormanda geçti. Biz AC severler olarak birbirinin kopyası ağaçlar yerine binaların üzerinde gezmeyi seviyorduk. Elimizden bunu da aldılar. Oyunun geçtiği dönem ve şehir yüzünden de oyun çok fazla karanlık bir yapı (GTA IV gibi) halini aldı. Bu yüzden de oyunun atmosferide iyice sıktı.

Şimdi ise Assassin's Creed 4 ile devam etmek istiyorum. Assassin's Creed 4 demek istemiyorum daha çok Karayip Korsanları gibiydi çünkü. Oyunun en ufak bir kısmı bile suikastçılık ile ilgili değildi. Hatta bu oyun o kadar sıkıcıydı ki inanır mısınız oyunu bitirmem 2-3 ayımı aldı. Oyundan bir kere çıkınca bir daha girmek istemiyordum adete. MP'sine bakmadım bile zaten. Bu oyunun atmosferi iyiydi ama maalesef bunda da şehirde çok fazla gezemedik. BU yandan kötüydü.

Şimdi yeni oyuna geçelim. Fransız devrimi çok önemli bir olay. Ülkenin o kadar çok karıştığı bir dönem ki bir çok kişi ölmüştür. O yüzden çok fazla suikast göreceğimizi düşünüyorum yani bu yüzden yeni oyundan tam bir Assassin tecrübesi bekliyorum. Şehir olarak da Paris seçilmiş. Bu bence çatılarda dolaşmak için çok güzel bir şehir. ;D Ayrıca denize kıyısı olmadığı için şükrediyorum. ;D

Kısaca yeni oyundan çok şey bekliyorum ve bence seriyi eski rayına geri sokacak.

« Yanıtla #2 : 25 Mart 2014, 19:33:25 »
Aynen biz suikast seviyorduk Gemiciliği değil ! ayrıca oyunun İngilizlerin saçma askerlerine karşı oluşu da çok can sıkıcıydı. Tüfekle dizilip birden ölüm atışı gibi bir şey yaptıklarını görmüştüm bir kere kuzenimde oyuna uzaktan bakarken. Direk sigortalara saldırdım.

*

Çevrimdışı frion123

• *
  • 214
  • Assasin
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : 25 Mart 2014, 19:45:09 »
AC serisi AC Revelations tan sonra gerçekten farklılaştı oyun tapınakçılar ve suikastçiler arasında gizli bir savaş iken AC3 ve ACBF de bunu tamamen değiştirip farklı bir deneyim sunmaya çalıştılar başardılar ama bunu başarırken oyunu gerçek amacından,suikastçilikten uzaklaştırdılar.AC Revelationsa kadar bütün AC serileri muazzam güzellikteydi ama ondan sonra seri amacından çıktı.AC serilerinin sıkıcı olmasının bir başka sebebi ise oyunun aşırı kolay olması bütün askerleri öldürebileceğimizi bilerek bir yere gizlice girip suikast yapmak çok sıkıcı oluyor açıkçası AC2 ve ACB serileri en azından son iki oyuna göre biraz daha zordu diyebilirim.Ayrıca son 2 oyunda hidden blade haricinde suikast yapılabilecek bir silah yok AC2 ve ACB serilerinde hidden blade içinde gizli silah ve zehirli dart mekanizması vardı gerçekten oyunda suikastçi olduğumuzun hissi veriliyordu ama son 2 oyun gerçekten sıkıcıydı.

*

Çevrimdışı RondHell

• *
  • 33
  • Revenge solves everything
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 25 Mart 2014, 21:56:18 »
Gerçekçi yapay zeka ve eğilme tuşu. Gerçekçi yapay zekadan kastım; kalabalık ortamda birine dalarken diğerleri 'Ooo adama bak nasıl vuruyo, ay hadi bende vurayım bikere' gibi duruyorlar. Ayrıca artık zorlaşsın oyun düşmanlar çok kolay.

*

Çevrimdışı blade_kilic121

• *
  • 943
  • THE WILL TO ACT.
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #5 : 26 Mart 2014, 16:29:38 »
Spoiler: Göster
Assassin's Creed son iki oyununda düşüşe geçti. Çoğu oyuncu beğenmedi öncelikle size bunun sebebini biraz kendi düşüncelerimle açıklamak istiyorum.

Assassin's Creed 3'ten başlayayım. Ana karakterimizi zaten bir kızıl deriliydi ve oyunun adının "Assassin's Creed" olmasına rağmen herkes biliyor ki oyunda adam akıllı suikastler yapmadık. Bunun dışında oyunun çoğu ormanda geçti. Biz AC severler olarak birbirinin kopyası ağaçlar yerine binaların üzerinde gezmeyi seviyorduk. Elimizden bunu da aldılar. Oyunun geçtiği dönem ve şehir yüzünden de oyun çok fazla karanlık bir yapı (GTA IV gibi) halini aldı. Bu yüzden de oyunun atmosferide iyice sıktı.

Şimdi ise Assassin's Creed 4 ile devam etmek istiyorum. Assassin's Creed 4 demek istemiyorum daha çok Karayip Korsanları gibiydi çünkü. Oyunun en ufak bir kısmı bile suikastçılık ile ilgili değildi. Hatta bu oyun o kadar sıkıcıydı ki inanır mısınız oyunu bitirmem 2-3 ayımı aldı. Oyundan bir kere çıkınca bir daha girmek istemiyordum adete. MP'sine bakmadım bile zaten. Bu oyunun atmosferi iyiydi ama maalesef bunda da şehirde çok fazla gezemedik. BU yandan kötüydü.

Şimdi yeni oyuna geçelim. Fransız devrimi çok önemli bir olay. Ülkenin o kadar çok karıştığı bir dönem ki bir çok kişi ölmüştür. O yüzden çok fazla suikast göreceğimizi düşünüyorum yani bu yüzden yeni oyundan tam bir Assassin tecrübesi bekliyorum. Şehir olarak da Paris seçilmiş. Bu bence çatılarda dolaşmak için çok güzel bir şehir. ;D Ayrıca denize kıyısı olmadığı için şükrediyorum. ;D

Kısaca yeni oyundan çok şey bekliyorum ve bence seriyi eski rayına geri sokacak.
Jesper Kyd'ı unutmamak lazım...

*

Çevrimdışı kaskal

• *
  • 1060
  • Özgür yarınlara...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 26 Mart 2014, 22:01:44 »
AC 2'de Savonarola'nın adamlarından bir tanesi geminin tam kamarasının önünde duruyordu. Farkedilmeden gemiye çıkmak için yüz kez denemiştim. Bu zorluğu son oyunların hiçbirinde bulamadım. Belki de ben büyüdüğüm için daha kolay gelmeye başladı oyunlar.. Ama Ubi'nin para kazanmak dışında oyuncuların alacağı zevki de düşünmeleri lazım. Ne zaman oyunu hemen bitirsinler de bir sonrakini alsınlar diye kolay yapmayı keserler, o zaman oyun eski kalitesine kavuşur.

« Yanıtla #7 : 06 Temmuz 2017, 11:06:33 »
teşekürler :)

« Son Düzenleme: 03 Ağustos 2017, 13:44:30 Gönderen: ch3lox »