AC Unity'nin ilk silahı belli oldu

• 75 Yanıt
  • 17147 Gösterim
*

Çevrimdışı rikialiumi

• *
  • 899
  • I Am An Assassin
    • Profili Görüntüle
AC Unity'nin ilk silahı belli oldu
« : 03 Haziran 2014, 11:00:23 »
Arkadaşlar AC Unity de hepimiz hidden blade yok diye şaşırmıştık ama hidden blade yerine aşağıdaki silah gelmiş.

Siz ne düşünüyorsunuz? Sizce bu silah hidden blade'in yerin tutcak mı?
« Son Düzenleme: 09 Haziran 2014, 22:48:07 Gönderen: Alponero »

*

Çevrimdışı ABSTERGO

• *
  • 510
  • I AM A HUNTER
    • Profili Görüntüle
Ynt: AC Unity'nin ilk silahı belli oldu
« Yanıtla #1 : 03 Haziran 2014, 12:21:55 »
Yenilik iyidir güzel silaha benziyor

« Yanıtla #2 : 03 Haziran 2014, 12:30:00 »
Crossblade?

"My story is one of the thousands, and world won't suffer if it ends too soon."

« Yanıtla #3 : 03 Haziran 2014, 12:38:38 »
Yeter yahu EA ya mesaj yazacağım şu ubisoftu şamarlasın. o çok mantıklı bir şey gibi mi duruyor sizce tamam suikast assassin eyvallah da biraz da o bilim kurgu çizgisini aşmamak gerek diye düşünüyorum.

« Yanıtla #4 : 03 Haziran 2014, 13:13:21 »
nu
Yeter yahu EA ya mesaj yazacağım şu ubisoftu şamarlasın. o çok mantıklı bir şey gibi mi duruyor sizce tamam suikast assassin eyvallah da biraz da o bilim kurgu çizgisini aşmamak gerek diye düşünüyorum.
Crossbow'u, eski zamanlarda kullanılan bu silahı, kola takmasıyla bilimkurgu arasındaki ilişkiyi kavrayamadım. Hidden Blade'de bile bundan daha fazla teknoloji var fakat 6 oyundur kimse şikayet etmedi.

"My story is one of the thousands, and world won't suffer if it ends too soon."

« Yanıtla #5 : 03 Haziran 2014, 15:41:22 »
nu
Crossbow'u, eski zamanlarda kullanılan bu silahı, kola takmasıyla bilimkurgu arasındaki ilişkiyi kavrayamadım. Hidden Blade'de bile bundan daha fazla teknoloji var fakat 6 oyundur kimse şikayet etmedi.

Şöyle oluyor ki kolunda crossbow taşımak mantık çerçevesinin dışında oluyor. Bundan bahsediyordum. Öyle bir saçmalık olamaz. Etrafta öyle gezdiğini düşünsene. Kolunda bir yay var insaf. Bundan şikayet ediyorum işin teknolojik yönünden değil. Yakında Battlefield'e özenip modern Assassin diye bir saçmalık çıkardıklarında seninle tekrar görüşmek isterim. Düşüncelerimi yüzlerce kez belirttim Assassin's Creed Assassin's Creed dir karayip korsanlarından kaptan bilmem ney ya da Amerika ordusundan yüzbaşı bilmem ney değildir.

*

Çevrimdışı rikialiumi

• *
  • 899
  • I Am An Assassin
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 03 Haziran 2014, 15:46:16 »
nu

Şöyle oluyor ki kolunda crossbow taşımak mantık çerçevesinin dışında oluyor. Bundan bahsediyordum. Öyle bir saçmalık olamaz. Etrafta öyle gezdiğini düşünsene. Kolunda bir yay var insaf. Bundan şikayet ediyorum işin teknolojik yönünden değil. Yakında Battlefield'e özenip modern Assassin diye bir saçmalık çıkardıklarında seninle tekrar görüşmek isterim. Düşüncelerimi yüzlerce kez belirttim Assassin's Creed Assassin's Creed dir karayip korsanlarından kaptan bilmem ney ya da Amerika ordusundan yüzbaşı bilmem ney değildir.
ama yayın ortasında bir yuvarlak mekanizma var belki o mekanizma sayesinde ok ikiye katlancak. ayrıca sokakta yayla gezmek saçma olur diyosun ama tüm oyunlarda adamın her yeri silah donanımlıydı küçük bir yay gelincemi saçmalık oldu

« Yanıtla #7 : 03 Haziran 2014, 16:11:53 »
Adamın sokakta yayla gezmesinde sorun yok kolunda bir yayla gezmesinde sorun var. Adamın üstü silah doluydu diyorsun bu gayet normal. Kola gelen yay mekanizmasından bahsediyorum. Bana göre saçma ve saçma ötesi hatta. İsterseniz diğer koluna da katlanabilir bir top koysun ? Ortadaki mekanizma katlar zaten. Göğsüne de bi repulsor. Zırhı gizler zaten. Tekrar diyorum. BENCE ! Yayın kola takılması saçma. eski dönemde hidden gun kullanılırken şimdi de yay takılmasına ne gerek var ? Yay dediğin eline alınır koluna değil.

*

Çevrimdışı Helios

• *
  • 337
  • Benim ülkem dünya,Dinim İyilik.
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #8 : 03 Haziran 2014, 18:09:13 »
Hidden Blade değil Hidden Gun demek istedin sanırım? Hidden Blade oyunun ana silahı değişmez.
Sevdiğim sözler;

Cennet diye birşey yoktur;bu, karanlıktan korkan insanlar için bir peri masalıdır.

Ben bir ateistim, hepsi bu. Ben birbirimize karşı iyi olmaktan, başkalarına yardım etmekten başka bir şeye inanmıyorum.

Tanrı yoktur,o sadece insanların yalnızlığıdır.

*

Çevrimdışı Kratos

• YÖNETİCİ
  • *
  • 1597
  • BOY!
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #9 : 03 Haziran 2014, 18:37:27 »
Serinin ana etmenlerinden biri olan Hidden Blade nasıl olmaz? Bu Blade Of Chaos'suz Kratos demek.
Artreus: What are we hunting?

Kratos: You are hunting deer.

Artreus: What direction?

Kratos: In the direction of deer.