Assassin's Creed Unity (Soru-Cevap Başlığı)

• 352 Yanıt
  • 72919 Gösterim
*

Çevrimdışı assassin_alper

• *
  • 1066
  • Nowhere left to run now
    • Profili Görüntüle
    • Facebook adresim budur.
    • E-Posta
Ynt: Assassin's Creed Unity (Soru-Cevap Başlığı)
« Yanıtla #350 : 10 Aralık 2016, 00:09:22 »
Steam versiyonu ise;

C:\Program Files (x86)\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher\savegames\[Uplay ID Number]\857

Bu 857 denen dosyayı silmen

Uplay versiyonu ise;

C:\Program Files (x86)\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher\savegames\[Uplay ID Number]\720

Bu 720 isimli dosyayı silmen gerekiyor. Ayrıca uplay versiyonu ise oyunu açmadan önce cloud özelliğini kapat

"Rien n'est vrai, tout est permis."

"Üç Yüzük göğün altında yaşayan Elf krallarına,

Yedisi taştan saraylarındaki Cüce hükümdarlara,

Dokuzu ölümlü insanlara, ölecekler ne yazık;

Bir Yüzük gölgeler içindeki Mordor Diyarı'nda,

Kara tahtında oturan Karanlıklar Efendisi'ne.

Hepsine hükmedecek bir yüzük,Hepsini o bulacak,

Hepsini bir araya getirip, karanlıkta birbirine bağlayacak

Gölgeler içindeki Mordor Diyarı'nda."

---------------------------------------------------

Bin ork akınlarda çocuklar gibi şendik
Bin ork dev gibi bir orduyu yendik

------------------------------------------------

*

Çevrimdışı Santa Isabel

• *
  • 31
  • Ne Mutlu Türküm Diyene!
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #351 : 10 Aralık 2016, 21:04:50 »
Steam versiyonu ise;

C:\Program Files (x86)\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher\savegames\[Uplay ID Number]\857

Bu 857 denen dosyayı silmen

Uplay versiyonu ise;

C:\Program Files (x86)\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher\savegames\[Uplay ID Number]\720

Bu 720 isimli dosyayı silmen gerekiyor. Ayrıca uplay versiyonu ise oyunu açmadan önce cloud özelliğini kapat

Teşekkürler kardeşim. Yani adamlar düşünmüş "Acaba nasıl bir cinslik yaparız?" diye. Bunu bulmuşlar herhalde.

"Devrimin amacını kavramış olanlar, sürekli olarak onu koruma gücüne sahip olacaklardır."

"Beni görmek demek, mutlaka yüzümü görmek değildir. Benim düşüncelerimi, benim duygularımı anlıyorsanız bu yeterlidir."

"Yaptığımız ve yapmakta olduğumuz inkılâpların amacı, Türkiye Cumhuriyeti halkını tamamen zamana uygun ve bütün anlam ve biçimleri ile medeni bir sosyal toplum durumuna ulaştırmaktır. İnkılâplarımızın temel ilkesi budur."

*

Çevrimdışı onerism

• *
  • 24
  • Tarafını seç!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #352 : 26 Mart 2017, 09:48:58 »
acu 100/100 de yüz bitirdim dead kings haric oyun dlcsiyle orjinal,yalniz bu telefondan uygulama senkron olmuyor ama 100/100 noumad puanı ve sari mavi kirmizi sandiklar var 2. Bu yariklarda oyunda topladigimiz kalkanlar var eksik oda telefondan senkronla toplaniyomuş ne işe yaradigini kalkankalrin anlamadim,initiates baglantisida problemli sadece internet sayfası manuel aciliyor,en önemlisi son olarak helixin oyun ilk açıldığında ki menüsü artık çıkmıyor o kilitli secenekler bir muamma oldu hicbir forumda da bulamadim saygılar