Altair Tribute Videosu

• 14 Yanıt
  • 6572 Gösterim
Ynt: Altair Tribute Videosu
« Yanıtla #10 : 07 Ağustos 2011, 06:47:23 »
Gerginliğe gerek yok kardeşlerim kavga etmeyelim not:yeni gelenler akıl veriyo lafı biraz saçma site zaten mayısta açıldı kaldıki yeni gelen senden büyük veya tecrübeli olabilir

*

Çevrimdışı cll 4

• *
  • 114
  • TeMpLaR
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 07 Ağustos 2011, 09:15:32 »
panpiler ben gerginlik çıkarmak için söylemedim ki Assassin arkadaşımızın da dediği gibi birkaç sahne hakkaten tanıdık zaten ben tamamen copy-paste yapmış demedim çünkü 1. oyunla ilgili izlediğim birçok video da bu sahneler vardı arkadışımızın çektiği sahneler biraz sönük kalmış dierlerinin aksiyonuna göre ve dierleri ön plana çıkmış dierlerine göre daha uzun ve  göze batan sahneler çekseydi bence daha iyi olurdu...

« Yanıtla #12 : 07 Ağustos 2011, 10:22:13 »
Spoiler: Göster
Videolar trailer'lardan,gameplay trailer'larından alınmıştır kırparak yerleri değiştirilmiştir ve tüm videolar birleştirilmiş   arkaplan müziği eklenmiştir ayrıca başlığa dikkat ederseniz Altair Tribute Videosu diyor 'Tribüte'ün ne anlama geldiğini biliyorsunuzdur diye düşünmüştüm beni anlayan bir kaç kişi çıktı diğerleri ise hemen  videoları çalmış sadece arkaplan eklemiş demişler bknz:'videolar ubisoft'un kendi yapımıdır' diğer videolara benzemesi normaldir fakat 1 kaç sahne farklı dediğinizde iş değişir lütfen izlediğiniz videoyu gönderin yada bir daha kargaşa çıkarmayı kesin diyorum.Herkese iyi forumlar.
« Son Düzenleme: 07 Ağustos 2011, 10:25:38 Gönderen: -Desmond Miles- »

*

Çevrimdışı Fahreddin

• *
  • 171
  • I'm ready for the fight and fate!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 07 Ağustos 2011, 12:15:32 »
Müzik sanki bir amerikan güreşçisinin ringe çıkış müziğinii anımsattı bana. Adı The Miz'di herhalde.

*

Çevrimdışı Altaïr's Sword

• *
  • 46
  • Altaïr Forever
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #14 : 07 Ağustos 2011, 20:22:50 »
yeni gelenler bize akıl veriyo artık ;D ama bu arada gerçekten video daha öncede izledim youtube 1-2 sahne farkli diğer hepsi ayniydi

Lafa bak lafa ;D Ne kadar ukalasın. Sana hiç bişe demiyorum bile yeniler bile akıl verio öylemi ;D Sadece gülüyorum. Hiç bişe demiyorum.