1092 EMINEM Hayran Grubu: Stans

• 45 Yanıt
  • 16213 Gösterim
*

Çevrimdışı -Ezio Auditore-

• Insieme per la vittoria!
  • *
  • 1676
  • Vittoria agli Assassini!
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: 1092 EMINEM Hayran Grubu: Stans
« Yanıtla #10 : 23 Haziran 2014, 18:07:01 »
Ben gelmesem olmaz şimdi. İmzayı ayarlıyorum.
Ayartmasam geleceğin yoktu ;)

I have lived my life as best I could, not knowing its purpose, but drawn forward like a moth to a distant moon; and here at last, I discover a strange truth. That I am only a conduit, for a message that eludes my understanding.

*

Çevrimdışı Ezio 1092

• İnsanın öğrenmesi gereken ilk dil, tatlı dildir
  • *
  • 2248
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 24 Haziran 2014, 10:43:26 »
Benide yaz :D

Bir kaç bildiğim küçük bilgi.

- Eminem'in Rap hayatına başlamasında Jimmy Lovine'in ondan demo CD istemesi etkili olmuştur fakat Jimmy, CD'yi otoparkta düşürür ve şans eseri bu CD'yi Dre bulur.
- Yanlış hatırlamıyorsam Dr.Dre onla ilk görüşeceği zaman onu bir siyahi zannediyordu.
- D12'nin adı 6 kişininde çift kişilikli olmasından değil, her birinin iki rapçi gücünde olması yüzündendir.
- Eminem yazıda da bahsedildiği gibi sadece kalem ve kağıt kullanır. Silgi vs. kullanmaz.
- Evinin çatı katına çıkıp sözlük karıştırmayı sever.
- Lil Wayne (isminde bile meymelet yok ya la) Eminem'in piyasada aktif olmadığı dönemler ona "Diss" atsada, ya da atmaya çalışsada, Eminem, Lil Wayne ile yaptığı düetlerinde sözlerinde kalite, hızı ve stiliyle ondan ne kadar kaliteli olduğunu göstermiştir.
- 8 Mile filmi "tamamen" Eminem'in yaşamını ele almaz.
- Eminem'in şimdilerde Kim ile barışacağı söylentileri var.
- Eminem'in en hızlı verselerinden bir diğeri de budur. http://www.youtube.com/watch?v=Cu5vt9FPGK4
- "Stan" ismi, Eminem'in aynı isimdeki bir şarkısından gelir. Eminem hayranlarına asla Stan dememiştir (emin değilim). Hayranlar klipteki "Stanley" karakterinden esinlenip kendileirne böyle bir ad vermişlerdir.
- Stanley olayı bir kurgudur fakat Eminem hayranları arasında böyle psikopatlıklar yapan vardır.
- Eminem çok iyi bir çizerdir.

Son olarak Eminem'in sözlerini yazdığı kağıtlardan biri (intenette olan).

*

• *
  • 1676
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #12 : 24 Haziran 2014, 13:24:23 »
Hoş geldin gruba. Zaten geleceğini biliyordum :D İmzayı ayarlarsan da tam olur :)

Gruba her gün Eminem'in bir şarkısını atacağım, bugün Mockingbird'le başlayalım :)
Spoiler: Göster
« Son Düzenleme: 24 Haziran 2014, 13:33:09 Gönderen: -Ezio Auditore- »

I have lived my life as best I could, not knowing its purpose, but drawn forward like a moth to a distant moon; and here at last, I discover a strange truth. That I am only a conduit, for a message that eludes my understanding.

*

Çevrimdışı SlimShady

• *
  • 398
  • Squads and Quads
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #13 : 25 Haziran 2014, 18:58:43 »
Benide yaz :D

Bir kaç bildiğim küçük bilgi.

- Eminem'in Rap hayatına başlamasında Jimmy Lovine'in ondan demo CD istemesi etkili olmuştur fakat Jimmy, CD'yi otoparkta düşürür ve şans eseri bu CD'yi Dre bulur.
- Yanlış hatırlamıyorsam Dr.Dre onla ilk görüşeceği zaman onu bir siyahi zannediyordu.
- D12'nin adı 6 kişininde çift kişilikli olmasından değil, her birinin iki rapçi gücünde olması yüzündendir.
- Eminem yazıda da bahsedildiği gibi sadece kalem ve kağıt kullanır. Silgi vs. kullanmaz.
- Evinin çatı katına çıkıp sözlük karıştırmayı sever.
- Lil Wayne (isminde bile meymelet yok ya la) Eminem'in piyasada aktif olmadığı dönemler ona "Diss" atsada, ya da atmaya çalışsada, Eminem, Lil Wayne ile yaptığı düetlerinde sözlerinde kalite, hızı ve stiliyle ondan ne kadar kaliteli olduğunu göstermiştir.
- 8 Mile filmi "tamamen" Eminem'in yaşamını ele almaz.
- Eminem'in şimdilerde Kim ile barışacağı söylentileri var.
- Eminem'in en hızlı verselerinden bir diğeri de budur. http://www.youtube.com/watch?v=Cu5vt9FPGK4
- "Stan" ismi, Eminem'in aynı isimdeki bir şarkısından gelir. Eminem hayranlarına asla Stan dememiştir (emin değilim). Hayranlar klipteki "Stanley" karakterinden esinlenip kendileirne böyle bir ad vermişlerdir.
- Stanley olayı bir kurgudur fakat Eminem hayranları arasında böyle psikopatlıklar yapan vardır.
- Eminem çok iyi bir çizerdir.

Son olarak Eminem'in sözlerini yazdığı kağıtlardan biri (intenette olan).

Zaten küçükken çizgi roman çizeri olmak istiyormuş ;D çizimi ondan iyidir. (Çizimini bulursan atsana)

Beyler bu arada sorum şu: Eminem'in Kon Artis ile tartışması ve Kon Artis'in D12'i terketmesi hakkında ne düşünüyorsunuz? (Bence kötü oldu. Kon Artis'in sesi çok iyiydi be)
Ölmeyen bir şeye canlı denilebilir mi?
A12 bak bakalım düzgün yazmış mıyım?

*

• *
  • 1676
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #14 : 25 Haziran 2014, 19:13:57 »
Birkaçını buldum, ama gerçek mi bilmiyorum.

Günün şarkısı gelsin o zaman. (Rastgele seçiyorum, en sevdiğim falan yok)
« Son Düzenleme: 25 Haziran 2014, 19:19:47 Gönderen: -Ezio Auditore- »

*

Çevrimdışı SlimShady

• *
  • 398
  • Squads and Quads
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #15 : 25 Haziran 2014, 19:17:08 »

adam spiderci çıktı dağılın. Bu arada etziyo youtube linki eklesene editten. Telefon tarayıcıda bu tip yutup videosu açmıyor

*

• *
  • 1676
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #16 : 25 Haziran 2014, 19:33:48 »

adam spiderci çıktı dağılın. Bu arada etziyo youtube linki eklesene editten. Telefon tarayıcıda bu tip yutup videosu açmıyor
Tamamdır ekledim :)

*

Çevrimdışı SlimShady

• *
  • 398
  • Squads and Quads
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #17 : 25 Haziran 2014, 22:49:13 »
Alıntı yapılan: -Ezio Auditore- link=topic=17945.msg213163#msg213163 dabenimseyememiş
[spoiler

[/spoiler]

Tamamdır ekledim :)
eyvallah ama şarkıyı sevmedim be. Zaten o albümü de tamamen benimseyememiştim :P

*

• *
  • 1676
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #18 : 26 Haziran 2014, 13:00:25 »
Günaydın Herkese :)

Dr Dre üzerine kurulu olsa da şarkının güzelliği inkar edilemez.

*

Çevrimdışı SlimShady

• *
  • 398
  • Squads and Quads
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #19 : 26 Haziran 2014, 15:03:47 »
Günaydın Herkese :)

Dr Dre üzerine kurulu olsa da şarkının güzelliği inkar edilemez.

yalnız şarkı hiç dre'nin gibi değil ;D adam çok az söylüyor o şarkıda :P