1092 EMINEM Hayran Grubu: Stans

• 45 Yanıt
  • 19403 Gösterim
*

Çevrimdışı Ezio 1092

• İnsanın öğrenmesi gereken ilk dil, tatlı dildir
  • *
  • 2248
    • Profili Görüntüle
Ynt: 1092 EMINEM Hayran Grubu: Stans
« Yanıtla #30 : 28 Haziran 2014, 16:50:08 »
Hastayım ben hasta :P

Başım dönüyor ki. Ben etrafa bakıyorum ki. Midem bulanıyor ki. Bilgisayara bakamıyorum ki.

4 Temmuz'u bekleyen var mı? Ve konu Tupac'a kayacak olsa da şahsen ben 4 Temmuz'un yanında 07.07.2014'ü bekliyorum yani umut var bence.
ben pek umutlu değilim ölümünden 7 yıl geçti, 2007 de geçti. Belki 2pac'dan 2, 7day t.'den de 7 alınıp çarpılırsa 14 olduğundan bişi çıkabilir oradan da 40 olur

Beyler bu arada yandım ben
Antalya'da pazar günü hissedilen sıcaklık 53 °C olacakmış

40 YAPAAAR!

Ben inanıyorum beyler. Ayrıca gelin konuşalım oruç geçsin. Gerçi benim hastalığım olduğu için hala tutamıyorum ama büyük ihtimal yarın tutacağım :D Allah tutanlara yardım etsin.
noldu? İyileştin mi

Şuan çok iyiyim. :D

*

Çevrimdışı SlimShady

• *
  • 398
  • Squads and Quads
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #31 : 28 Haziran 2014, 19:45:02 »
Hastayım ben hasta :P

Başım dönüyor ki. Ben etrafa bakıyorum ki. Midem bulanıyor ki. Bilgisayara bakamıyorum ki.

4 Temmuz'u bekleyen var mı? Ve konu Tupac'a kayacak olsa da şahsen ben 4 Temmuz'un yanında 07.07.2014'ü bekliyorum yani umut var bence.
ben pek umutlu değilim ölümünden 7 yıl geçti, 2007 de geçti. Belki 2pac'dan 2, 7day t.'den de 7 alınıp çarpılırsa 14 olduğundan bişi çıkabilir oradan da 40 olur

Beyler bu arada yandım ben
Antalya'da pazar günü hissedilen sıcaklık 53 °C olacakmış

40 YAPAAAR!

Ben inanıyorum beyler. Ayrıca gelin konuşalım oruç geçsin. Gerçi benim hastalığım olduğu için hala tutamıyorum ama büyük ihtimal yarın tutacağım :D Allah tutanlara yardım etsin.
noldu? İyileştin mi

Şuan çok iyiyim. :D
iyi, sevindim
Ölmeyen bir şeye canlı denilebilir mi?
A12 bak bakalım düzgün yazmış mıyım?

*

Çevrimdışı -Ezio Auditore-

• Insieme per la vittoria!
  • *
  • 1676
  • Vittoria agli Assassini!
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #32 : 15 Temmuz 2014, 16:24:22 »
Tamamen unutmuşum bu konuyu ya :D Neyse kaldığımız yerden devam edelim. Günün şarkısı gelsin (rastgele değil, kasıtlı seçtim :P )
Spoiler: Göster

I have lived my life as best I could, not knowing its purpose, but drawn forward like a moth to a distant moon; and here at last, I discover a strange truth. That I am only a conduit, for a message that eludes my understanding.

*

Çevrimdışı SlimShady

• *
  • 398
  • Squads and Quads
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #33 : 15 Temmuz 2014, 17:40:06 »
Tamamen unutmuşum bu konuyu ya :D Neyse kaldığımız yerden devam edelim. Günün şarkısı gelsin (rastgele değil, kasıtlı seçtim :P )

biraz da vayt amerika paylaş

*

• *
  • 1676
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #34 : 15 Temmuz 2014, 17:41:31 »

biraz da vayt amerika paylaş
Sen yazana kadar planlarımda vardı :(

I have lived my life as best I could, not knowing its purpose, but drawn forward like a moth to a distant moon; and here at last, I discover a strange truth. That I am only a conduit, for a message that eludes my understanding.

*

Çevrimdışı Ezio 1092

• İnsanın öğrenmesi gereken ilk dil, tatlı dildir
  • *
  • 2248
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : 15 Temmuz 2014, 17:47:45 »
"İnsanlar sürekli konuşur eleştirir hakaret eder senin yapman gereken, onlara bakıp konuşan hayvan görmenin keyfini çıkarmak."

Böyle bir sözü yok yav Eminem'in. Gıcık oldum. Üküzler geliyorlar kapak fotoğrafı yapıyorlar bide bunu. :-\

*

• *
  • 1676
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #36 : 15 Temmuz 2014, 17:52:54 »
"İnsanlar sürekli konuşur eleştirir hakaret eder senin yapman gereken, onlara bakıp konuşan hayvan görmenin keyfini çıkarmak."

Böyle bir sözü yok yav Eminem'in. Gıcık oldum. Üküzler geliyorlar kapak fotoğrafı yapıyorlar bide bunu. :-\
Ortaya da klasiğinden bir orta parmak resmini koyup Stan olurlar işte :D Bir kere söz Eminem'in tarzı hiç değil zaten.

*

Çevrimdışı Kratos

• YÖNETİCİ
  • *
  • 1597
  • BOY!
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #37 : 15 Temmuz 2014, 17:53:59 »

"Üküzler" kelimesine ne güldüm ya. ;D
Artreus: What are we hunting?

Kratos: You are hunting deer.

Artreus: What direction?

Kratos: In the direction of deer.

*

• *
  • 1676
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #38 : 16 Temmuz 2014, 16:51:33 »

Slim çok istemişti :P

*

Çevrimdışı SlimShady

• *
  • 398
  • Squads and Quads
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #39 : 19 Temmuz 2014, 23:08:02 »
-Etziyo Ağuditore- olmadan çok sessiz oluyormuş buralar. Neyse biraz Vevo'dan uzaklaşalım:

@üst eyw