Unity'nin Günümüz Kısmından Yeni Detaylar

• 23 Yanıt
  • 11034 Gösterim
*

Çevrimdışı Mentor of Assassins

• *
  • 1965
  • Klavye Suikastçısı
    • Profili Görüntüle
Ynt: Unity'nin Günümüz Kısmından Yeni Detaylar
« Yanıtla #20 : 11 Temmuz 2014, 23:56:20 »
@Aiden Mathis
Ne alakası var ? O tarz bi amaçları olsa Ezio'yu Altair'i öldürmezlerdi. Sırf Ezio için ben dahil birçok kişi oynamaya devam ederdi.
Spoiler: Bi rahat bırakın • Göster

Spoiler: Game of Thrones Kardeşliği • Göster

Bazen sadece Microsoft'ta çalışmak istersin...

*

Çevrimdışı Eren001

• *
  • 2323
  • fuck you all
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 01 Ağustos 2014, 09:34:01 »
@Aiden Mathis
Ne alakası var ? O tarz bi amaçları olsa Ezio'yu Altair'i öldürmezlerdi. Sırf Ezio için ben dahil birçok kişi oynamaya devam ederdi.
+1

Ubisoft karakter değiştireyim, farklı bakış açısı derken oturtamadı. 4 yılda aynı 2 karakteri görmemize rağmen, son 3 yılda 4 farklı karakter gördük/göreceğiz. Zaten oyuncuların istediği günümüzde daha çok parkour ve daha çok oynama süresi. Bu sayede hem oyuncular günümüz assassinliğini daha iyi tanıyacaktı hemde yaşadığı zamanda geçtiği için tamamiyle karaktere bağlanacak ve oyunla bütünleşecekti. Ama Ubisoft bize FPS'e tıkıp, ufak bi mekanda elinde tabletle gezdirdi. Bunu düzeltmezse günümüz çökecek.

Derp da Hort. 1. ayına girmeden hortlattım.
Let The Good Times ROCK!

*

Çevrimdışı junior_l3oss

• *
  • 12
  • Tarafını seç!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 07 Haziran 2015, 07:09:53 »
Konuyu hortlatıyorum ama...

Ubisoft dolduramadı ya da doldurmadı belki de istediği buydu...
bence ana karakter çoktan hazırdır bile de...
ama şu var ana karakter bence desmond olmalı hala öyle diyorum çünkü youtubede bi video vardı forumda bi arkadaş da paylaşmıştı...
ortam yoklamasını değerlendirdiğinde ölen desmondun kopya olduğunu düşünmüş...
doğru olabilir olmalı da..
efsane olacaksa öyle olacaktır:D

bakalım görelim ne yapacaklar...
ama desmond beni oyuna daha çok çekiodu biraz günümüz olmadığından oynama isteğim de azaldı...azalıyor da.
eski heyecanım olmuor yani...
kısaca günümüze kesinlikle ağırlık verilmeli...

*

Çevrimdışı xxConnoRxx

• *
  • 43
  • Ben Connor, bu kadar.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 25 Eylül 2015, 00:08:22 »
Biraz hort gibi olacak ama Ubisoftun amacı para kazanmak. Desmond'ı para için öldürdüler. Şuan size saçma gelebilir ama okumaya devam edin, Normalde AC oyunlarını oynarken Animusda zamang eçtiği için gerçek hayattaki senaryo da devam etmek zorunda kalıyordu ve seriyi tam olarak istedikleri zaman bitiremeyeceklerdi. Mutlaka senaryoda birşey yanlış gidecekti. artık Animus bir konsol, gerçek hayattaki senaryo hiiç ilerlemeden istedikleri kadar oyun çıkartabilecekler. Böylece paraya para demeyecekler. Gözün doysun Ubisoft!!