Assasin's Creed brotherood açılmıyor acil yardım

• 6 Yanıt
  • 2912 Gösterim
Assasin's Creed brotherood açılmıyor acil yardım
« : 18 Temmuz 2015, 13:06:18 »
Arkadaşlar ben 1 gün önce steamden assasin's creed brotherood aldım ama oyunu dünden beri açmaya çalışıyorum uplay kurdum ekran kartı güncelledim ama oyunu her başlatıgımda steamde 20-30 saniye oyunda gözüküyorum fakat hiç bir şey gelmiyor ekrana sonra kapanıyor gözüküyor steamde yardım edin düzeltmek için ne yaparım :(

Ynt: Assasin's Creed brotherood açılmıyor acil yardım
« Yanıtla #1 : 18 Temmuz 2015, 16:13:52 »
Arkadaşlar ben 1 gün önce steamden assasin's creed brotherood aldım ama oyunu dünden beri açmaya çalışıyorum uplay kurdum ekran kartı güncelledim ama oyunu her başlatıgımda steamde 20-30 saniye oyunda gözüküyorum fakat hiç bir şey gelmiyor ekrana sonra kapanıyor gözüküyor steamde yardım edin düzeltmek için ne yaparım :(

Öncelikle hangi Windows sürümünü kullanıyorsunuz bunu söyleseydiniz keşke. Neyse belki uyumsuzluk sorunudur. Program Files'tan Steam klasörü'nün içinde oyunu bulun ve sağ tıklayıp uyumsuzluk ayarını Windows Xp (SP2 olabilir. ) yapıp , ''yönetici şeklinde çalıştır'' seçeneğine tıklayıp , tamam diyin . Açılacağını düşünüyorum .

EDİT: Olmazsa başka birşey deneriz .
« Son Düzenleme: 18 Temmuz 2015, 16:45:57 Gönderen: Gene Lane »

*

Çevrimdışı Night Stalker

• *
  • 449
  • Ne Mutlu Türk'üm Diyene !
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 18 Temmuz 2015, 18:15:07 »
aynı sorunu yaşıyordum çözdüm uplayı indir exe kurulum dosyasını masaüstüne çıkar oyuna her girmeden önce tıkla ona kurulum yap üstüne düzeliyor sorunu anlamış değilim bende her girmeden önce böyle yapıyorum steam ile alakalı bence
Dağda Üç Beş Domuz Sürüsü
Tutturmuş Bir kürdistan Türküsü
Eline Almış Bayrak Diye Bir Masa Örtüsü
Satsan Beş Para Etmez Ne Dirisi Ne De Ölüsü
Soyu Soysuz Olan Sensin Toprak Senin Neyine
İte itlik Yapıp Kafa Tutma Beyine
Anlasa Dediğimi Sokaktaki Köpek Ağlar Haline
Duy Ulan Soysuz Ne Mutlu Türk'üm Diyene !

« Yanıtla #3 : 18 Temmuz 2015, 18:59:04 »
Uplayi sitesinden indir kur düzelmesi lazım bende de olmuştu ac 4 te

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

« Yanıtla #4 : 19 Temmuz 2015, 00:11:47 »
bilgisayarım windows 7 service pack 1 uyumlulugu degistirdim ama bende uplayden kaynaklı bir sorun oldugunu düşünüyorum sitesinden indirdim zatende düzelirse dediginizi yapacagım olmadı iade edip revelations almayı düşünüyorum

« Yanıtla #5 : 19 Temmuz 2015, 00:49:14 »
bilgisayarım windows 7 service pack 1 uyumlulugu degistirdim ama bende uplayden kaynaklı bir sorun oldugunu düşünüyorum sitesinden indirdim zatende düzelirse dediginizi yapacagım olmadı iade edip revelations almayı düşünüyorum

Eğer Uplay'de oyun açılıyormuş gibi gözüküp açılmıyorsa, işlemler'e gir. Orda oyununadı.exe şeklinde birşey yazar onu sonlandır. Bende ACII'de böyle bir problem yapıyordu bende böyle çözüyordum.

« Yanıtla #6 : 27 Temmuz 2017, 22:55:59 »
Ben daha once steam'den oyun oynamadım oyunun exe dosyası vs. var ise sağ tık yapıp uyumluluk sorun giderici var ona basıp ardından eski windows surumunde calısıyordu deyip windows xp service pack 3 secip ayarları kaydedip kapatınca sorun cozulur.
La şey-i vakia um mutlak bel küllin mümkin.

Nothing is true, everything is permitted.

"Hiçbir şey muğlak değil, her şey mümkün."