Assasin's Creed 1092 Resmi RP Sunucusu?

• 6 Yanıt
  • 6204 Gösterim
*

Çevrimdışı Harlequin

• *
  • 47
  • If you're good at something,never do it for free
    • Profili Görüntüle
Assasin's Creed 1092 Resmi RP Sunucusu?
« : 26 Temmuz 2014, 17:35:34 »
Forumda belirsiz RP yapmak yerine MC'de Assasin's Creed 1092 üyelerine özel bir RP sunucusu açılabilir,forumda sunucu için özel bir bölüm açılır.Ve burada tapınakçı,suikastçi vs olanlar oradada aynı taraftan olurlar.Harita pek zor değil zaten,hazır haritalar var.Pluginden anlayan bir kaç kişide yardım edebilir.

*

Çevrimdışı SüleymanEnes

• *
  • 986
  • Devlet-i Ebed Müddet
    • Profili Görüntüle
Ynt: Assasin's Creed 1092 Resmi RP Sunucusu?
« Yanıtla #1 : 26 Temmuz 2014, 17:43:05 »
Forumda belirsiz RP yapmak yerine MC'de Assasin's Creed 1092 üyelerine özel bir RP sunucusu açılabilir,forumda sunucu için özel bir bölüm açılır.Ve burada tapınakçı,suikastçi vs olanlar oradada aynı taraftan olurlar.Harita pek zor değil zaten,hazır haritalar var.Pluginden anlayan bir kaç kişide yardım edebilir.
Öyle değilde.İstanbul bölümü var Rp için zaten :)

33 sene milletim ve devletim için, memleketimin selameti için çalıştım. Elimden geldiği kadar hizmet ettim. Hakimim Allah ve beni muhakeme edecek de Resulullah'tır. Bu memleketi nasıl buldumsa öylece teslim ediyorum. Hiç kimseye bir karış toprak vermedim. Hizmetimi ancak Cenab-ı Hakkın takdirine bırakıyorum. Ne çare ki, düşmanlarım bütün hizmetime kara bir çarşaf çekmek istediler ve muvaffak da oldular.

Cennetmekan Sultan II. Abdülhamid Han

*

Çevrimdışı Harlequin

• *
  • 47
  • If you're good at something,never do it for free
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 26 Temmuz 2014, 17:45:13 »
Öyle değilde.İstanbul bölümü var Rp için zaten :)
İşte o pek aktif değil.Birde benim gibi çoğu yeni kişi sistemi anlamıyor.

*

Çevrimdışı Ezio 1092

• İnsanın öğrenmesi gereken ilk dil, tatlı dildir
  • *
  • 2248
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 26 Temmuz 2014, 18:38:58 »
Server işleri kolay değil. 7/24 bir server açmak için bir para ödemek gerekir. Ayrıca bu serverle ilgilenen kişiler bulunmak zorunda. Ayrıca pluginler filan yüklense bile insanları yönetmek kolay olmaz. Minecraft'ın bünyesine RP uymuyor. En azından serverlerde bu olay çok zor. Kalkıp birisi sırf trollüğüne denilenleri yapmayacak server darma duman olacak, verilen para boşa gidecek.

*

Çevrimdışı Night Stalker

• *
  • 449
  • Ne Mutlu Türk'üm Diyene !
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 26 Temmuz 2014, 18:40:47 »
Server işleri kolay değil. 7/24 bir server açmak için bir para ödemek gerekir. Ayrıca bu serverle ilgilenen kişiler bulunmak zorunda. Ayrıca pluginler filan yüklense bile insanları yönetmek kolay olmaz. Minecraft'ın bünyesine RP uymuyor. En azından serverlerde bu olay çok zor. Kalkıp birisi sırf trollüğüne denilenleri yapmayacak server darma duman olacak, verilen para boşa gidecek.

1+
Dağda Üç Beş Domuz Sürüsü
Tutturmuş Bir kürdistan Türküsü
Eline Almış Bayrak Diye Bir Masa Örtüsü
Satsan Beş Para Etmez Ne Dirisi Ne De Ölüsü
Soyu Soysuz Olan Sensin Toprak Senin Neyine
İte itlik Yapıp Kafa Tutma Beyine
Anlasa Dediğimi Sokaktaki Köpek Ağlar Haline
Duy Ulan Soysuz Ne Mutlu Türk'üm Diyene !

*

Çevrimdışı assassinking12

• яιη σкυмυяα
  • *
  • 2119
  • L-M$trato
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #5 : 26 Temmuz 2014, 19:21:37 »

Bu bahsettiğin trollüğün olmaması için bukkit RP pluginleri var. ^^

1+

Teşekkür etmek zaten +1 anlamına geliyor.. ^^
Yazmışsın. :D
Ekomar16'nın ileti sayısına hastayım

« Yanıtla #6 : 24 Ağustos 2014, 23:44:05 »
Bence güzel fikir textture pack filan yaparız zombi light soldier skeleton archer zırlar şekil kılıçlar bide bi eşyayı hidden blade yaparız mis gibi olur ama para işi sıkıntı bunu ciddi bi düşünelim