Assassin's Creed: Rogue Söylentisi

• 3 Yanıt
  • 6599 Gösterim
*

Çevrimdışı SüleymanEnes

• *
  • 986
  • Devlet-i Ebed Müddet
    • Profili Görüntüle
Assassin's Creed: Rogue Söylentisi
« : 29 Temmuz 2014, 22:53:29 »

Arkadaşlar bugünkü Ubisoft bilgi yağmurunun ardından bir oyun söylentiside aldı başını yürüyor.Assassin's Creed: Rogue adında bir oyun PS3'e eski nesil olarak satışa sunuldu.1 saat gibi bir sürenin ardından kaldırıldı.Sizce trollendik mi?

Link burada. Ama dediğim gibi içerik bir süre sonra kaldırıldı.

33 sene milletim ve devletim için, memleketimin selameti için çalıştım. Elimden geldiği kadar hizmet ettim. Hakimim Allah ve beni muhakeme edecek de Resulullah'tır. Bu memleketi nasıl buldumsa öylece teslim ediyorum. Hiç kimseye bir karış toprak vermedim. Hizmetimi ancak Cenab-ı Hakkın takdirine bırakıyorum. Ne çare ki, düşmanlarım bütün hizmetime kara bir çarşaf çekmek istediler ve muvaffak da oldular.

Cennetmekan Sultan II. Abdülhamid Han

*

Çevrimdışı rahman17

• Originz
  • *
  • 3380
  • Hayatı satın alamazsınız.
    • ICQ Messenger - 10000001
    • MSN Messenger - archdevil19@outlook.com
    • AOL Instant Messenger - kerem_ayvaz@aol.com
    • Yahoo Instant Messenger  - kerem_ayvaz@yahoo.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: Assassin's Creed: Rogue Söylentisi
« Yanıtla #1 : 29 Temmuz 2014, 23:04:26 »
Doğruluk payı olduğunu sanmıyorum.Ubisoft 2 AC oyunu çıkartıyor zaten.3. bir AC'ye ne para dayanır ne kafa.Ayrıca böyle bir projeleri olsaydı çoktan duyururlardı.

*

Çevrimdışı SüleymanEnes

• *
  • 986
  • Devlet-i Ebed Müddet
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 14 Ağustos 2014, 18:52:10 »
Evet arkadaşlar gezinirken bu konuyu buldum. Meğer Rogue'yi haftalar öncesinden duyurmuşlar da haberimiz yokmuş :) SüleymanEnes farkıyla :P :D

33 sene milletim ve devletim için, memleketimin selameti için çalıştım. Elimden geldiği kadar hizmet ettim. Hakimim Allah ve beni muhakeme edecek de Resulullah'tır. Bu memleketi nasıl buldumsa öylece teslim ediyorum. Hiç kimseye bir karış toprak vermedim. Hizmetimi ancak Cenab-ı Hakkın takdirine bırakıyorum. Ne çare ki, düşmanlarım bütün hizmetime kara bir çarşaf çekmek istediler ve muvaffak da oldular.

Cennetmekan Sultan II. Abdülhamid Han

*

Çevrimdışı ABSTERGO

• *
  • 510
  • I AM A HUNTER
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 14 Ağustos 2014, 20:15:56 »
Bende tarihe bakmadım diyorum trollendikmi derken dedim meğerse eski habermiş tebrikler Süleyman Enes ;)