Elise de la Serre [Wikia]

• 35 Yanıt
  • 15533 Gösterim
*

Çevrimdışı SüleymanEnes

• *
  • 986
  • Devlet-i Ebed Müddet
    • Profili Görüntüle
Elise de la Serre [Wikia]
« : 07 Ağustos 2014, 03:04:58 »
Elise de la Serre
Elise soylu bir ailedendi.Ve Fransız İhtilali zamanında tapınakçı tarikatı üyesiydi.Bunun yanında suikastçı Arno Dorian ile tanışıklığı vardı.

Biyografi

Elise, Fransa tapınakçılarının üstadı olan François ve Julie de la Serre’nin kızı olarak 1770 yılında doğdu. Tapınakçı bağlantılarından dolayı aile, çok etkili bir aileydi, bunu sonucu olarak Elise, çok ayrıcalıklı bir çocukluk geçirdi. Onun maceraperest hayatı, onu sıradan bir insan olmaktan kurtarıyordu ve onlarca uşağı peşinde gezdiriyordu.

Babası Arno’nun bakımını, öz babası öldükten sonra, suçluluk duyarak üstlendi. Bunun sonucu olarak, Elise ve Arno çocukluklarını beraber geçirdiler. Fakat enerjik Elise, üvey kardeşi Arno’nun başını hep derde sokuyordu.  Bir keresinde Elise, Arno’yu çitlerden atlayarak bir meyve bahçesine girmeye ikna etmiş, fakat bahçedeki köpekler Arno’nun başını derde sokmuştur. Elise, Annesinin 1778’deki ölümünden sonra, Paris’te birkaç yıllık eğitiminin ardından birçok yeri seyahat etti.

Çocukluğu boyunca, tapınakçı tarikatına girmek üzere gizlice hazırlandı. Tapınakçı eğitimi, genelde sosyal faaliyet bahanesiyle gizlenerek veriliyordu. Eskrim dersinide sosyal faaliyet bahanesiyle alıyordu. Bir noktada Arno ile bağlantıyı kaybedeceklerdi. Fakat babasının Coup de’tat’taki darbe sonucu ölümünden sonra tekrar bir araya geleceklerdi.

Karşık düşüncelerde olmalarına rağmen, ikisinin de hedefi babalarının katilini bulmaktı.Fakat bir noktada ayrılıyorlardı, Arno kendini kurtarmaki Elise ise intikam için bu yola koyulmuştu.Babasının katli için adalet istiyordu.Eski muhafızların bir üyesi olan Elise, tarikatını yolsuzluklara karşı koruyan, yeni tapınakçılarla savaşan biriydi.İkinci tahmin olarakta daha sonradan suikastçı olacağı düşünülüyor.

Kişilik ve Özellikleri

Elise, bir Tapınakçı Hanedanı mensubu olarak, görevini yapmakta kararlı olan genç bir soyluydu.Elise, amaçlarını yerine getirmek için herşeyi gözden çıkarabilecek kadar başına buyruk ve azimliydi.Çok özgür ruhluydu.Nadiren başıboş kalırdı fakat o bu zamanlarda hep başını belaya sokardı.Büyürken fikirlerinin arasında sıkışıp kalmıştı.Bütün isteklerinin gerçekleşmesini istiyordu.Kılıç kullanmakta Arno'dan bile daha yetenekliydi.

Arno ile birbirlerini hiçbir zaman kardeş olarak görmediler. Gençliklerine kadar hep arkadaş gibi yetiştiler. Fakat büyüdüklerinde duyguları gelişti ve arkadaşlıkları aşka dönüştü.

Ek Bilgiler

Elise ismi Fransızca Élisabeth isminin kısaltmasıdır.Anlamı Tanrı'nın vaadidir.Ayrıca ailesinin soyadı olan "Serre" pençe, veya "yeşil ev" ev anlamına gelir. "De la" eki ise, asil olduklarını belirtir.
« Son Düzenleme: 22 Ağustos 2014, 21:37:08 Gönderen: Ezio the Merciless »

33 sene milletim ve devletim için, memleketimin selameti için çalıştım. Elimden geldiği kadar hizmet ettim. Hakimim Allah ve beni muhakeme edecek de Resulullah'tır. Bu memleketi nasıl buldumsa öylece teslim ediyorum. Hiç kimseye bir karış toprak vermedim. Hizmetimi ancak Cenab-ı Hakkın takdirine bırakıyorum. Ne çare ki, düşmanlarım bütün hizmetime kara bir çarşaf çekmek istediler ve muvaffak da oldular.

Cennetmekan Sultan II. Abdülhamid Han

*

Çevrimdışı -Ezio Auditore-

• Insieme per la vittoria!
  • *
  • 1676
  • Vittoria agli Assassini!
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: Elise [Wikia]
« Yanıtla #1 : 07 Ağustos 2014, 03:10:04 »
Eline sağlık. İnşallah bilgiler gelir de Arno ile tanışıklıklarını daha kapsamlı bir şekilde öğreniriz.

I have lived my life as best I could, not knowing its purpose, but drawn forward like a moth to a distant moon; and here at last, I discover a strange truth. That I am only a conduit, for a message that eludes my understanding.

*

Çevrimdışı AssassinAltair

• *
  • 439
  • I can't change the past.
    • MSN Messenger - ozan.oktay@hotmail.com
    • Yahoo Instant Messenger  - ozanoktay100@yahoo.com.tr
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 07 Ağustos 2014, 11:28:05 »
Güzel olmuş eline sağlık. Bu karakteri Arno'dan daha çok merak ediyorum sanırım :D Umarım daha bilgiler gelir ve Elise'yi iyice tanırız.
"The people NEVER have the power.. Only the ILLUSION of it."
Spoiler: The Wolf Among Us • Göster
Spoiler: The Walking Dead (Spoiler) • Göster

*

Çevrimdışı assassin_alper

• *
  • 1066
  • Nowhere left to run now
    • Profili Görüntüle
    • Facebook adresim budur.
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : 07 Ağustos 2014, 12:10:18 »
Eline sağlık, ama birşey sormam gerekiyor. Konudaki gibi resmi koyup yanına yazıyı nasıl yazdın? Düzenle deyip ss atar mısın lütfen :D bana da çok lazım :D

"Rien n'est vrai, tout est permis."

"Üç Yüzük göğün altında yaşayan Elf krallarına,

Yedisi taştan saraylarındaki Cüce hükümdarlara,

Dokuzu ölümlü insanlara, ölecekler ne yazık;

Bir Yüzük gölgeler içindeki Mordor Diyarı'nda,

Kara tahtında oturan Karanlıklar Efendisi'ne.

Hepsine hükmedecek bir yüzük,Hepsini o bulacak,

Hepsini bir araya getirip, karanlıkta birbirine bağlayacak

Gölgeler içindeki Mordor Diyarı'nda."

---------------------------------------------------

Bin ork akınlarda çocuklar gibi şendik
Bin ork dev gibi bir orduyu yendik

------------------------------------------------

*

Çevrimdışı LoneAssassin

• *
  • 2153
  • ليس هناك ما هو صحيح ، فكل شيء مباح.
    • MSN Messenger - assassinlone12@hotmail.com
    • Yahoo Instant Messenger  - assassinlone@ymail.com
    • Profili Görüntüle
    • Assassin's Creed 1092 Türkiye
    • E-Posta
« Yanıtla #4 : 07 Ağustos 2014, 13:03:48 »
 Şimdi bu kız Tapınakçı mı yoksa bizim Arno'nun manitası mı biri açıklasın :D

D6503 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

bilinmez gibi
x gibi
bizim gibi...

*

Çevrimdışı SüleymanEnes

• *
  • 986
  • Devlet-i Ebed Müddet
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 07 Ağustos 2014, 13:05:43 »
Şimdi bu kız Tapınakçı mı yoksa bizim Arno'nun manitası mı biri açıklasın :D

D6503 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
Tapınakçılığı kesin :) Ama Arno'nun kardeşide olabilir, sevgiliside :) Ama bence kardeşi olacak.

33 sene milletim ve devletim için, memleketimin selameti için çalıştım. Elimden geldiği kadar hizmet ettim. Hakimim Allah ve beni muhakeme edecek de Resulullah'tır. Bu memleketi nasıl buldumsa öylece teslim ediyorum. Hiç kimseye bir karış toprak vermedim. Hizmetimi ancak Cenab-ı Hakkın takdirine bırakıyorum. Ne çare ki, düşmanlarım bütün hizmetime kara bir çarşaf çekmek istediler ve muvaffak da oldular.

*

Çevrimdışı ABSTERGO

• *
  • 510
  • I AM A HUNTER
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 07 Ağustos 2014, 13:13:18 »
Sağlam karakter

*

Çevrimdışı rahman17

• Originz
  • *
  • 3380
  • Hayatı satın alamazsınız.
    • ICQ Messenger - 10000001
    • MSN Messenger - archdevil19@outlook.com
    • AOL Instant Messenger - kerem_ayvaz@aol.com
    • Yahoo Instant Messenger  - kerem_ayvaz@yahoo.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #7 : 07 Ağustos 2014, 13:36:16 »
Kıza vuruldum ben. :D Umarım oyunda etkin bir rol oynar.

*

Çevrimdışı ABSTERGO

• *
  • 510
  • I AM A HUNTER
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 07 Ağustos 2014, 13:50:39 »
Bu kıza vurulmayan varmıdır rahmanım

*

Çevrimdışı SüleymanEnes

• *
  • 986
  • Devlet-i Ebed Müddet
    • Profili Görüntüle
Ynt: Elise de la Serre [Wikia]
« Yanıtla #9 : 08 Ağustos 2014, 12:09:52 »
Arkadaşlar konuyu güncelledim.Söylenene göre Elise ile Arno kardeş!