Elise de la Serre [Wikia]

• 35 Yanıt
  • 14751 Gösterim
*

Çevrimdışı SüleymanEnes

• *
  • 986
  • Devlet-i Ebed Müddet
    • Profili Görüntüle
Ynt: Elise de la Serre [Wikia]
« Yanıtla #20 : 08 Ağustos 2014, 17:49:55 »
Haa gördüm üvey babasıymış Arnonun ama wikideki bilgiler kesinmi ac wiki sayfası resmimi yani çünkü bir röportajda Arnonun karışık bir aşk hikayesi olacağı söylenmişti
Ben kardeş oldukları kanatindeyim.Zaten daha bugüne kadar AC Wikia'nın yanıldığını görmedim.Şimdide yanılmayacaktır.Hem aşk söz konusu olsa bile, bu Elise olmak zorunda değil ki.Başka bir karakterde olabilir.
Biraz uçuk olucak ama sonuçta bunlar "üvey" kardeş, Arno Elise'i seviyor olabilir yani :D Hem farklı taraf hem üvey kardeş, daha ne kadar karmaşık bir aşk hikayesi olabilir ki ;D
Tespitin sonu :D Acayip bir düşünce imkansızlıklar içinde :D

33 sene milletim ve devletim için, memleketimin selameti için çalıştım. Elimden geldiği kadar hizmet ettim. Hakimim Allah ve beni muhakeme edecek de Resulullah'tır. Bu memleketi nasıl buldumsa öylece teslim ediyorum. Hiç kimseye bir karış toprak vermedim. Hizmetimi ancak Cenab-ı Hakkın takdirine bırakıyorum. Ne çare ki, düşmanlarım bütün hizmetime kara bir çarşaf çekmek istediler ve muvaffak da oldular.

Cennetmekan Sultan II. Abdülhamid Han

*

Çevrimdışı kaskal

• *
  • 1174
  • Barut - İhanet - Entrika
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 09 Ağustos 2014, 15:39:46 »
Ben kendi senaryomu iki şekilde yazdım. Ubisoft ikisinden birini yapabilir. Oyunda sürprizlerle karşılaşmak isteyen okumasın.

Birinci senaryo
Spoiler: Göster
Elise'in babası Eski bir tapınakçı. Elise da bu nedenle tapınakçı olmuş. Ama sonradan adam bir kadına aşık olmuş ve bu kadının da epey süre sonra suikastçi olduğunu öğrenmiş. Kadın bir de oğlu olduğunu söylemiş. Adam ilk başta bunun mümkün olmayacağını düşünmüş. (onları sırf düşünceleri farklı diye öldürmemiş, çünkü o da bir insan.) Sonra babası, suikastçiler tarafından halk için öldürülmüş ve Arno, Elise'ı kardeşi gibi görürken bir anda onu koruması gerektiğini düşünmüş ve bu psikolojinin de getirisi ile ona aşık olmuş. Daha sonra suikastçiler ve Arno'nun arkadaşları Elise'ı da öldürmek isteyince Arno buna karşı çıkmış ve kaçak bir suikastçi olarak hayatını sürdürmeye devam etmiş. Sonra oyunun sonunda Robespierre'nin kendi krallığını kurması ile Arno deliye dönmüş çünkü hizmet ettiği adamın bir terör örgütü üyesi olduğunu anlamış ve onu da öldürmek için evine gittiğinde askerler de Robespierre'i almak için oradalarmış. Arno onu askerlerden önce öldürmek istemiş ama içeri atılan bir sis bombası yüzünden kimse bir şey görememiş. O sırada Robespierre'nin kendi elindeki silahı boğuşma esnasında kendi yüzünde patlamış ve Arno'nun eski arkadaşları da oraya geldiğinde Arno'yu önce askerlere vermeyi düşünmüşler sonra eski günleri hatırlayıp birlikte askerlere ve milliyetçi suikastçilere karşı savaşmışlar. Elise ile de mutlu bir hayatları olmuş.

İkinci senaryo
Elise'nin babası eski bir suikastçi ve karısı da eski bir tapınakçı imiş. Elise annesinin yolundan gitmiş ve tapınakçı olmuş. Annesi, babasını ihbar etmiş ve askerler eve gelip yaşlı de la Serre'yi öldürmek istemişler. Elise'ın annesi evden kaçmış. Askerler tam yaşlı de la Serre'yi öldürecekken camdan içeri Arno ve arkadaşları girmiş. Eski ustalarını kurtarmışlar. Ama bundan Elise'ın haberi yokmuş. Cumhuriyetçi suikastçiler, kralın ölümünden yana değillermiş ve milliyetçi, muhbir suikastçilerle de kavgalılarmış. Muhbirler, dostlarını ihbar etmiş.Arno'nun arkadaşları bir bir evlerinde yakalanmış ve giyotine götürülmüş. Yaşlı de la Serre de. Arno'ya bir kızı olduğunu ve onu korumasını söylemiş. Elise giyotine götürülürken Arno yardımına yetişmiş, o sırada tanışmışlar. Sonra kız babasının öldüğüne emin olduğu için Arno'ya sarılarak ağlamış tabi bizim duygularını kontrol edemeyen karizmatik ama bir o kadar da zaaflarına yenik düşen kardeşimiz Arno aşık olmuş. Din uğruna insanların öldürülmesini doğru bulmadığı anlatmış, Elise de babasının din ve politik sebeplerle öldürüldüğünü bildiğinden Arno'ya hiç inanmamış. Arno, Elise'ı ingiltereye kaçırmak istemiş. Fransa'nın artık güvenli bir yer olmadığından eminmiş. Avusturyalı ajanlar her yerde Arno'yu ve tabi ki onun biricik aşkı Elise'ı arıyormuş. İngiltere'ye geldiklerinde bir hanın ya da otelin üst katında yaşlı bir adam onları bekliyormuş. Bu kim dersiniz? Yaşlı de la Serre. Cumhuriyetçiler sayesinde İngiltere'ye kaçırılmış ve giyotinden kurtulmuş. Onun yerine elleri ve ağzı bağlı bir Fransız subayını idam etmişler.. Elise, babasına kavuşturduğu için Arno'ya aşık olmuş ve mutlu bir hayatları olmuş.

« Son Düzenleme: 09 Ağustos 2014, 16:06:41 Gönderen: kaskal »
“Eğer dünyada ölümün kendi paylarına düşen kısmıyla ve müthiş trajedileriyle, her günkü kahramanlıklarıyla, emperyalizme bitmez tükenmez darbeler indirerek, dünya halklarının artan nefretiyle emperyalizmin güçlerini parçalamak için iki, üç daha fazla Vietnam gün ışığına çıksaydı, geleceğe daha güvenli bakabilirdik!”

*

Çevrimdışı connor65

• *
  • 118
  • Karanlık içinde Aydınlık için alışıyoruz
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 10 Ağustos 2014, 17:47:59 »
Ben kendi senaryomu iki şekilde yazdım. Ubisoft ikisinden birini yapabilir. Oyunda sürprizlerle karşılaşmak isteyen okumasın.

Birinci senaryo
Elise'in babası Eski bir tapınakçı. Elise da bu nedenle tapınakçı olmuş. Ama sonradan adam bir kadına aşık olmuş ve bu kadının da epey süre sonra suikastçi olduğunu öğrenmiş. Kadın bir de oğlu olduğunu söylemiş. Adam ilk başta bunun mümkün olmayacağını düşünmüş. (onları sırf düşünceleri farklı diye öldürmemiş, çünkü o da bir insan.) Sonra babası, suikastçiler tarafından halk için öldürülmüş ve Arno, Elise'ı kardeşi gibi görürken bir anda onu koruması gerektiğini düşünmüş ve bu psikolojinin de getirisi ile ona aşık olmuş. Daha sonra suikastçiler ve Arno'nun arkadaşları Elise'ı da öldürmek isteyince Arno buna karşı çıkmış ve kaçak bir suikastçi olarak hayatını sürdürmeye devam etmiş. Sonra oyunun sonunda Robespierre'nin kendi krallığını kurması ile Arno deliye dönmüş çünkü hizmet ettiği adamın bir terör örgütü üyesi olduğunu anlamış ve onu da öldürmek için evine gittiğinde askerler de Robespierre'i almak için oradalarmış. Arno onu askerlerden önce öldürmek istemiş ama içeri atılan bir sis bombası yüzünden kimse bir şey görememiş. O sırada Robespierre'nin kendi elindeki silahı boğuşma esnasında kendi yüzünde patlamış ve Arno'nun eski arkadaşları da oraya geldiğinde Arno'yu önce askerlere vermeyi düşünmüşler sonra eski günleri hatırlayıp birlikte askerlere ve milliyetçi suikastçilere karşı savaşmışlar. Elise ile de mutlu bir hayatları olmuş.

İkinci senaryo
Elise'nin babası eski bir suikastçi ve karısı da eski bir tapınakçı imiş. Elise annesinin yolundan gitmiş ve tapınakçı olmuş. Annesi, babasını ihbar etmiş ve askerler eve gelip yaşlı de la Serre'yi öldürmek istemişler. Elise'ın annesi evden kaçmış. Askerler tam yaşlı de la Serre'yi öldürecekken camdan içeri Arno ve arkadaşları girmiş. Eski ustalarını kurtarmışlar. Ama bundan Elise'ın haberi yokmuş. Cumhuriyetçi suikastçiler, kralın ölümünden yana değillermiş ve milliyetçi, muhbir suikastçilerle de kavgalılarmış. Muhbirler, dostlarını ihbar etmiş.Arno'nun arkadaşları bir bir evlerinde yakalanmış ve giyotine götürülmüş. Yaşlı de la Serre de. Arno'ya bir kızı olduğunu ve onu korumasını söylemiş. Elise giyotine götürülürken Arno yardımına yetişmiş, o sırada tanışmışlar. Sonra kız babasının öldüğüne emin olduğu için Arno'ya sarılarak ağlamış tabi bizim duygularını kontrol edemeyen karizmatik ama bir o kadar da zaaflarına yenik düşen kardeşimiz Arno aşık olmuş. Din uğruna insanların öldürülmesini doğru bulmadığı anlatmış, Elise de babasının din ve politik sebeplerle öldürüldüğünü bildiğinden Arno'ya hiç inanmamış. Arno, Elise'ı ingiltereye kaçırmak istemiş. Fransa'nın artık güvenli bir yer olmadığından eminmiş. Avusturyalı ajanlar her yerde Arno'yu ve tabi ki onun biricik aşkı Elise'ı arıyormuş. İngiltere'ye geldiklerinde bir hanın ya da otelin üst katında yaşlı bir adam onları bekliyormuş. Bu kim dersiniz? Yaşlı de la Serre. Cumhuriyetçiler sayesinde İngiltere'ye kaçırılmış ve giyotinden kurtulmuş. Onun yerine elleri ve ağzı bağlı bir Fransız subayını idam etmişler.. Elise, babasına kavuşturduğu için Arno'ya aşık olmuş ve mutlu bir hayatları olmuş.

Senaryolar gayet güzel ama bence senaryolar daha farklı olacak.

*

Çevrimdışı Eren001

• *
  • 2323
  • fuck you all
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 10 Ağustos 2014, 18:40:07 »
Kardeş olmaları iyi olmuş, Elise'ye asılırsak ölme imkanımız azaldı. :P
Ama sevgili olabilirler, neden olmasın. Arno'nun karmaşık aşk hikayesi böylece tam oturur.
Let The Good Times ROCK!

*

Çevrimdışı ABSTERGO

• *
  • 510
  • I AM A HUNTER
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 10 Ağustos 2014, 21:27:32 »
Zaten sevgili olacaklar sadece arnonun üvey babası elisenin gerçek babası

*

Çevrimdışı erhanozan12

• *
  • 18
  • Özgürlüğün geldiği gün,o gün ölmek yasak Connor!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 15 Ağustos 2014, 13:42:02 »
Keşke Elise ile ilgili bir oyun yapsalar.Şimdiden ısındım. :D

*

Çevrimdışı SüleymanEnes

• *
  • 986
  • Devlet-i Ebed Müddet
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 17 Ağustos 2014, 00:48:49 »
Konu güncellenmiştir.

33 sene milletim ve devletim için, memleketimin selameti için çalıştım. Elimden geldiği kadar hizmet ettim. Hakimim Allah ve beni muhakeme edecek de Resulullah'tır. Bu memleketi nasıl buldumsa öylece teslim ediyorum. Hiç kimseye bir karış toprak vermedim. Hizmetimi ancak Cenab-ı Hakkın takdirine bırakıyorum. Ne çare ki, düşmanlarım bütün hizmetime kara bir çarşaf çekmek istediler ve muvaffak da oldular.

Cennetmekan Sultan II. Abdülhamid Han

*

Çevrimdışı ABSTERGO

• *
  • 510
  • I AM A HUNTER
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 17 Ağustos 2014, 01:18:06 »
Elise tapınakçıları yozlaştırmaya çalışanlarla savaşıyor ha

*

Çevrimdışı -Ezio Auditore-

• Insieme per la vittoria!
  • *
  • 1676
  • Vittoria agli Assassini!
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #28 : 17 Ağustos 2014, 01:56:07 »
Bu Elise ve Arno'nun hikayeleri çok karışık gibi. Elise Tarikat'ını daha iyi bir hale getirmek istiyor. Büyük ihtimal içlerindeki çürük elmaları avlarken babası hakkında gerçeklerle yüzleşecek. Sonra Suikastçı olmaya yönelir gibi geliyor bana. Ama Arno da Wikia'daki bilgilere göre suikastçıları sorgulayan biri. Elise'e müdahale eder mi bilemem. Yani hikaye hakkında detaylar gelse bile merak edilecek daha çok şey var. Oyunu iyice heyecanla beklemeye başladım. Emeğin için teşekkürler bu arada :)
« Son Düzenleme: 17 Ağustos 2014, 01:59:09 Gönderen: -Ezio Auditore- »

I have lived my life as best I could, not knowing its purpose, but drawn forward like a moth to a distant moon; and here at last, I discover a strange truth. That I am only a conduit, for a message that eludes my understanding.

*

Çevrimdışı Kratos

• YÖNETİCİ
  • *
  • 1597
  • BOY!
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #29 : 17 Ağustos 2014, 04:40:46 »
Tarikatını yolsuzluklara karşı koruyan birinin Suikastçı olma ihtimali ne kadardır? Çok az bence. Bu arada artık bende Suikastçı ve Tapınakçı birleşmesi bekliyorum.
Artreus: What are we hunting?

Kratos: You are hunting deer.

Artreus: What direction?

Kratos: In the direction of deer.