Elise de la Serre [Wikia]

• 35 Yanıt
  • 15532 Gösterim
*

Çevrimdışı SüleymanEnes

• *
  • 986
  • Devlet-i Ebed Müddet
    • Profili Görüntüle
Ynt: Elise de la Serre [Wikia]
« Yanıtla #30 : 19 Ağustos 2014, 22:26:53 »
Günceleme geldi. Çok büyük bir bilgi değil ama Elise'nin annesi, babası ve doğum tarihi belli oldu.

33 sene milletim ve devletim için, memleketimin selameti için çalıştım. Elimden geldiği kadar hizmet ettim. Hakimim Allah ve beni muhakeme edecek de Resulullah'tır. Bu memleketi nasıl buldumsa öylece teslim ediyorum. Hiç kimseye bir karış toprak vermedim. Hizmetimi ancak Cenab-ı Hakkın takdirine bırakıyorum. Ne çare ki, düşmanlarım bütün hizmetime kara bir çarşaf çekmek istediler ve muvaffak da oldular.

Cennetmekan Sultan II. Abdülhamid Han

*

Çevrimdışı ABSTERGO

• *
  • 510
  • I AM A HUNTER
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 20 Ağustos 2014, 00:59:53 »
24 yaşında yani

« Yanıtla #32 : 22 Ağustos 2014, 19:06:38 »
Bana birileri neler  diyordu Elise ile ilgili şimdi ne paylaşmış  :-*
Eline sağlık.

*

Çevrimdışı SüleymanEnes

• *
  • 986
  • Devlet-i Ebed Müddet
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 22 Ağustos 2014, 19:08:45 »
Bana birileri neler  diyordu Elise ile ilgili şimdi ne paylaşmış  :-*
Eline sağlık.
Ne dediysem hala arkasındayım. Elise'ye suikastçı diyen birileri var ve hala diretiyor. Helal olsun :)

33 sene milletim ve devletim için, memleketimin selameti için çalıştım. Elimden geldiği kadar hizmet ettim. Hakimim Allah ve beni muhakeme edecek de Resulullah'tır. Bu memleketi nasıl buldumsa öylece teslim ediyorum. Hiç kimseye bir karış toprak vermedim. Hizmetimi ancak Cenab-ı Hakkın takdirine bırakıyorum. Ne çare ki, düşmanlarım bütün hizmetime kara bir çarşaf çekmek istediler ve muvaffak da oldular.

*

Çevrimdışı SüleymanEnes

• *
  • 986
  • Devlet-i Ebed Müddet
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 22 Ağustos 2014, 21:37:43 »
Arkadaşlar konu güncelledi. Güzel bilgiler gelmiş okumanızı tavsiye ederim :)

*

Çevrimdışı ABSTERGO

• *
  • 510
  • I AM A HUNTER
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : 23 Ağustos 2014, 13:17:57 »
Kişilik özelliklerini sevdim