Müzik Denemelerimiz

• 3 Yanıt
  • 2994 Gösterim
Müzik Denemelerimiz
« : 13 Ağustos 2014, 19:40:44 »
Merhaba arkadaşlar,

Scorpain ve Vipercussion mahlaslarıyla girdiğimiz bu yolda birkaç aydır debeleniyoruz ve yaptığımız her şeyi SoundCloud'a attık.

https://soundcloud.com/scorpainbeatz

Yukarıdaki linke tıklayarak sayfamıza gidebilir ve yaptığımız tüm müziklerin yanındaki Play butonuna tıklayarak dinleyebilirsiniz.

Müzikler indirmeye açık değil fakat kullanmak isterseniz benimle ya da Haşhaşi Muhammed (Scorpain) ile iletişime geçebilirsiniz.

İyi eğlenceler, İyi forumlar :)

Ynt: Müzik Denemelerimiz
« Yanıtla #1 : 13 Ağustos 2014, 19:43:37 »
Müzikler paralı gibi bi izlenim vermişsin ama müzikler sonuna kadar bedavadır, Facebook misali "Ücretsizdir ve her zaman ücretsiz kalacaktır." :D
EDİT: Scorpain(SC)=BEN
Vipercusion(VP)=Ezio24000

*

Çevrimdışı Ezio 1092

• İnsanın öğrenmesi gereken ilk dil, tatlı dildir
  • *
  • 2248
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 13 Ağustos 2014, 20:45:27 »
 Dinledim ama harbiden beğenmedim. Tamam bu türden pek anlamıyorum ama bir kaç parçayı dinledim, genelde hep aynı çizgide ilerliyor. Ne oluyor bu tür?

« Yanıtla #3 : 14 Ağustos 2014, 07:16:43 »
Yazdığım gibi yaptığımız her şeyi attık. Bu işe ilk başladığımız müzik en altta en son yaptığımız da en üsttedir. Profesyonel bir beklenti içinde olmamalısınız. Amaç ilerlememizi kullanıcılara birebir göstermek. Müziklerin hep aynı çizgide ilerlemelerinin nedeni söz yazılmaya müsait olmasını istememiz. Bu nedenle bir kaç tanesi "Beat" olarak değerlendirilebilir. Bazıları Remix bazıları Remake Bazıları da duygulara göre yapılmış basit müzikler. Türleri tam bir kalıba sokamıyoruz o konu biraz sıkıntılı çünkü müziği yapmaya başlarken Agresif ölümcül bir müzik yapacağım diyorsun, Çıkışta Duygusal çocuk müziği çıkıyor. Bazen birkaç türün karışımı tarzı bir şey oluyor. Umarım anlaşılır yaza bilmişimdir.
Yorumun için teşekkürler.