Assassins Creed III Multiplayer Sorunu

• 47 Yanıt
  • 13081 Gösterim
Assassins Creed III Multiplayer Sorunu
« : 16 Ağustos 2014, 10:21:58 »
Arkadaşlar multiplayere girince Limited Mode hatasını alıyorum bunu nasıl çözerim hiçbir yerde çözümü yok(Not: Oyunum orjinal ve daha dün aldım ve PC den oynuyorum)
« Son Düzenleme: 16 Ağustos 2014, 10:26:13 Gönderen: Karizma 27 »

Ynt: Assassins Creed III Multiplayer Sorunu
« Yanıtla #1 : 16 Ağustos 2014, 14:08:49 »
Malesef aynı hata bendede var bi türlü çözümünü bulamadım  :'(

« Yanıtla #2 : 16 Ağustos 2014, 14:59:42 »
Çok sinir bozucu birşey ve internette çözümle ilgili hiçbirşey yazmıyor.. Yardım edebilecek yok mu ?

*

Çevrimdışı -Ezio Auditore-

• Insieme per la vittoria!
  • *
  • 1676
  • Vittoria agli Assassini!
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : 16 Ağustos 2014, 16:40:34 »
İnternette Ubisoft forumlarında da önceden bu sorunu alanlar olmuş. Yetkililerin şöyle yapın böyle yapın diye verdiği kesin bir cevap yok. Biraz bekleyin, server sıkıntısı olabilir, o da olmazsa Support'a başvurun.

I have lived my life as best I could, not knowing its purpose, but drawn forward like a moth to a distant moon; and here at last, I discover a strange truth. That I am only a conduit, for a message that eludes my understanding.

« Yanıtla #4 : 16 Ağustos 2014, 17:28:33 »
Oyunu daha yeni aldık kardeşim böyle bekliyeceksek.. Serverde sıkıntı varsa bunu nereden öğrenebilirim yani belkide benim internetimdendir. Varmı ubisoft da serverlerin durumunu gösteren birşey ?

*

Çevrimdışı SüleymanEnes

• *
  • 986
  • Devlet-i Ebed Müddet
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 16 Ağustos 2014, 17:31:16 »
Oyunu daha yeni aldık kardeşim böyle bekliyeceksek.. Serverde sıkıntı varsa bunu nereden öğrenebilirim yani belkide benim internetimdendir. Varmı ubisoft da serverlerin durumunu gösteren birşey ?
Daha önce sahte olarak kullandıysan, oyun ile ilgili herşeyi kaldırıp tekrar yüklemeyi dene.Belki işe yarar.

33 sene milletim ve devletim için, memleketimin selameti için çalıştım. Elimden geldiği kadar hizmet ettim. Hakimim Allah ve beni muhakeme edecek de Resulullah'tır. Bu memleketi nasıl buldumsa öylece teslim ediyorum. Hiç kimseye bir karış toprak vermedim. Hizmetimi ancak Cenab-ı Hakkın takdirine bırakıyorum. Ne çare ki, düşmanlarım bütün hizmetime kara bir çarşaf çekmek istediler ve muvaffak da oldular.

Cennetmekan Sultan II. Abdülhamid Han

« Yanıtla #6 : 16 Ağustos 2014, 17:53:26 »
Evet daha önce sahte kullandım.. Herşeyi nasıl kaldırıcam acaba bi yardım ederseniz ???denetim masasından kaldırmakla olmuyor sanırsam..

*

Çevrimdışı SüleymanEnes

• *
  • 986
  • Devlet-i Ebed Müddet
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 16 Ağustos 2014, 17:57:27 »
Evet daha önce sahte kullandım.. Herşeyi nasıl kaldırıcam acaba bi yardım ederseniz ???denetim masasından kaldırmakla olmuyor sanırsam..
Denetim masasından kaldırsan yeterli olur sanırsam.Çünkü geriye saveler kalıyor galiba.

33 sene milletim ve devletim için, memleketimin selameti için çalıştım. Elimden geldiği kadar hizmet ettim. Hakimim Allah ve beni muhakeme edecek de Resulullah'tır. Bu memleketi nasıl buldumsa öylece teslim ediyorum. Hiç kimseye bir karış toprak vermedim. Hizmetimi ancak Cenab-ı Hakkın takdirine bırakıyorum. Ne çare ki, düşmanlarım bütün hizmetime kara bir çarşaf çekmek istediler ve muvaffak da oldular.

Cennetmekan Sultan II. Abdülhamid Han

« Yanıtla #8 : 16 Ağustos 2014, 17:58:56 »
Denetim masasından kaldırsan yeterli olur sanırsam.Çünkü geriye saveler kalıyor galiba.

Ben ubisofta ait herşeyi bi sileyim bakayım sonucu yazarım..

« Yanıtla #9 : 16 Ağustos 2014, 20:40:52 »

hocam denetim masasından kaldırdım launcheri assasins 3 ü belgelerimmiş appdataymış vs vs hepsini temizledim oyunu kurdum tekrar ancak yine limited mode hatasını veriyor napayım şimdi?