Assassins Creed III Multiplayer Sorunu

• 47 Yanıt
  • 12254 Gösterim
Ynt: Assassins Creed III Multiplayer Sorunu
« Yanıtla #40 : 13 Eylül 2014, 14:50:33 »
daha önce ac3 korsan kurdun mu

evet kurdum

sorun sanırım şu korsan oyun kullanırken crack yapmış oluyorsun crack oyunun internete bağlanmasını önlüyor sen orjinal aldığında o crack kalıyor ve oyunun internete bağlanmasına engel oluyor bu yüzden multiplayer internete bağlanamayınca internetsiz yani limitli modda kalıyorsun çözümün bence ac ile ilgili herşeyi silmek (ama appdata'da fdalan kalıyo yinede çok zor) yada en temizi olan format yüzde 50 ihtimal olacaktır

valla dediğin mantıklı ama format şimdi uzun iş formattan başka çözüm varmıdır sence

*

Çevrimdışı Night Stalker

• *
  • 449
  • Ne Mutlu Türk'üm Diyene !
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #41 : 13 Eylül 2014, 15:04:53 »

evet kurdum

sorun sanırım şu korsan oyun kullanırken crack yapmış oluyorsun crack oyunun internete bağlanmasını önlüyor sen orjinal aldığında o crack kalıyor ve oyunun internete bağlanmasına engel oluyor bu yüzden multiplayer internete bağlanamayınca internetsiz yani limitli modda kalıyorsun çözümün bence ac ile ilgili herşeyi silmek (ama appdata'da fdalan kalıyo yinede çok zor) yada en temizi olan format yüzde 50 ihtimal olacaktır

valla dediğin mantıklı ama format şimdi uzun iş formattan başka çözüm varmıdır sence

benim teorim bu yönde başka çözüm yolu olabilir ama en sağlıklısı format
Dağda Üç Beş Domuz Sürüsü
Tutturmuş Bir kürdistan Türküsü
Eline Almış Bayrak Diye Bir Masa Örtüsü
Satsan Beş Para Etmez Ne Dirisi Ne De Ölüsü
Soyu Soysuz Olan Sensin Toprak Senin Neyine
İte itlik Yapıp Kafa Tutma Beyine
Anlasa Dediğimi Sokaktaki Köpek Ağlar Haline
Duy Ulan Soysuz Ne Mutlu Türk'üm Diyene !

« Yanıtla #42 : 13 Eylül 2014, 15:37:21 »

evet kurdum

benim teorim bu yönde başka çözüm yolu olabilir ama en sağlıklısı format

Teorin sağlam ama format gibi bir imkanım yok şuan.

*

Çevrimdışı xOmeRx

• *
  • 1033
  • Gücün olduğu yerde biz varız...
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #43 : 15 Eylül 2014, 02:57:15 »
şansını dene derim denemekten bi zarar gelmez

« Yanıtla #44 : 17 Eylül 2014, 16:52:17 »
Spoiler: Göster
   Thank you for providing that for me. I would like for you to perform a full manual uninstall of the game itself. This has quite a few steps and pay very close attention to the details.

To backup your saved game progress, please follow the steps below:

-Navigate to the following location:

C:\Program Files (x86)\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher\savegames\[Account ID]\54

-Copy the folder named "54" to your desktop.

Now it is time to uninstall the game.
1) First, you will need to uninstall the Assassins Creed 3 game from the 'Add/Remove Programs' (Windows XP) / 'Installed Programs' (Windows Vista and 7) icon in your computer's control panel.
It's possible that the Assassins Creed 3 software will not be listed if you have already uninstalled it, or the game. If so, you can skip this step.

2) After uninstalling the software, you will need to manually delete any leftover files in the game's install directory. C:\Program Files\Ubisoft (32-bit versions of Windows)
or C:\Program Files (x86)\Ubisoft (64-bit versions of Windows).
*These files will be in a folder designated for the game itself*

Please do not skip this step, it is very important.

3) I also suggest you check for these registry keys.
From Windows, click Start -> Run (XP), Start Search (Vista), or Search Programs and Files. For Windows 7 users, press the Windows key and the "R" key at the same time.

In the Open box, type "regedit" (without the quotes) and click OK.
Search the folder destinations for these registry keys. If found, please delete them.

Registry keys:

For 64bit systems:
- HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Ubisoft\Assassin's Creed ® III
- HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Ubisoft\Assassin's Creed III 1.01
- HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Ubisoft\Assassin's Creed 3
- HKEY_CURRENT_USER\Software\Ubisoft\Assassin's Creed 3
- HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall\{9D15E813-0C26-41E7-ABC5-3EB06FF1B3CF}

32bit systems:
- HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Ubisoft\Assassin's Creed ® III
- HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Ubisoft\Assassin's Creed III 1.01
- HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Ubisoft\Assassin's Creed 3
- HKEY_CURRENT_USER\Software\Ubisoft\Assassin's Creed 3
- HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall\{9D15E813-0C26-41E7-ABC5-3EB06FF1B3CF}

4) Once you have fully uninstalled the game, you can reinstall it using the Uplay PC Client.

Let me know if the problem persists. Please include as much detail as you can, including any error messages that you may receive.

Bu spoilerdeki mesajı çevirebilecek varmı?

« Yanıtla #45 : 29 Ekim 2014, 09:24:38 »
Evet Beyler , SONUNDA Assassins Creed III ' ü Multiplayer oynayabiliyorum. Sorunumu çözdüm. Bu konuyu Ta 16 Ağustosta açtım şimdi 29 Ekim , nasıl çözdün diye sorucak olursanız öncelikle ubisoft supportla bayağı bi konuştum ancak dedikleri hiçbir çözüm bende işe yaramadı. 2-3 Hafta öncede ubisoftla konuşmayı bıraktım , neyse D&R dan Assassins Creed Revelations aldım her ne kadar multi oyuncusu yok denecek kadar az olsada aldım.. Onun multiplayerini denedim en azından bağlanıyordu ancak oyun bulamıyordum. Revelationsu da yanılmıyorsam geçen hafta aldım. Herneyse bugün revelations oynadım ve acaba Assassins Creed III multi çalışıyormu diye baktım ve Gerçekten multisi çalıştı.. Nasıl oldu bilmiyorum ancak şuan bende oyun çalışıyor , belki Revelationsu yüklediğim için olabilir. Belki Watch Dogs oynadığım için olabilir. Bilmiyorum ama birdenbire çalışması beni mutlu etti açıkcası 2 aydır oyunun multisini oynayamıyordum bugüne kısmet oldu. İnşAllah sizinkilerde çalışır.Hepinizin Cumhuriyet Bayramı Kutlu Olsun..
« Son Düzenleme: 29 Ekim 2014, 09:27:02 Gönderen: Karizma 27 »

*

Çevrimdışı assassinking12

• яιη σкυмυяα
  • *
  • 2106
  • L-M$trato
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #46 : 18 Şubat 2015, 19:23:46 »
Evet Beyler , SONUNDA Assassins Creed III ' ü Multiplayer oynayabiliyorum. Sorunumu çözdüm. Bu konuyu Ta 16 Ağustosta açtım şimdi 29 Ekim , nasıl çözdün diye sorucak olursanız öncelikle ubisoft supportla bayağı bi konuştum ancak dedikleri hiçbir çözüm bende işe yaramadı. 2-3 Hafta öncede ubisoftla konuşmayı bıraktım , neyse D&R dan Assassins Creed Revelations aldım her ne kadar multi oyuncusu yok denecek kadar az olsada aldım.. Onun multiplayerini denedim en azından bağlanıyordu ancak oyun bulamıyordum. Revelationsu da yanılmıyorsam geçen hafta aldım. Herneyse bugün revelations oynadım ve acaba Assassins Creed III multi çalışıyormu diye baktım ve Gerçekten multisi çalıştı.. Nasıl oldu bilmiyorum ancak şuan bende oyun çalışıyor , belki Revelationsu yüklediğim için olabilir. Belki Watch Dogs oynadığım için olabilir. Bilmiyorum ama birdenbire çalışması beni mutlu etti açıkcası 2 aydır oyunun multisini oynayamıyordum bugüne kısmet oldu. İnşAllah sizinkilerde çalışır.Hepinizin Cumhuriyet Bayramı Kutlu Olsun..

Gel beraber takılalım Revelations falan. Ben yıllardır oynuyorum ama canım hala oynamak çekiyor. Ne dersin?
Yazmışsın. :D
Ekomar16'nın ileti sayısına hastayım

*

Çevrimdışı xOmeRx

• *
  • 1033
  • Gücün olduğu yerde biz varız...
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #47 : 21 Şubat 2015, 04:04:43 »

Çünkü revelations yüklenirken ubisoft game launcher yüklemeside yapıyor.Temiz bir kurulum yapmış olsa gerek sorun çözülmüştür.

Bu arada bende dün ac3 single takıldım biraz :D ama blackflag oynadıktan sonra 3 ün mekaniğinden soguyor insan :D Dövüş sahneleri mükemmel ama düşmanın yapay zekası sıkıntı ve karakterin koşması falanda berbat.Ac4 te en azından düzgün koşuyor.

Unity varken bile hala ac4 e takılıyorum malum unity vites gibi bi ileri bi geri gitti mekanikte.Yumruk yumruga dövüş kaldırılmış , hidden blade ile dövüş kaldırılmış , silahsızlandırma kaldırılmış