Assassin's Creed Memories Çıktı!

• 3 Yanıt
  • 4190 Gösterim
*

Çevrimdışı SüleymanEnes

• *
  • 986
  • Devlet-i Ebed Müddet
    • Profili Görüntüle
Assassin's Creed Memories Çıktı!
« : 21 Ağustos 2014, 17:37:00 »

Açıklama:

Pelerinini giy ve gizli bıçağını hazırla!Assassin's Creed Memories çok yönlü bir kart oyunu savaşı! RPG ve strateji oyunu olan bu kart oyununda, tarih boyunca hedeflerini öldür ve rakip loncalara karşı üstünlük sağla. Kendini en güçlü teçhizatlarla donat ve tarihin en güçlü tapınakçı ve suikastçılarıyla müttefik ol!

Tarihsel Dönemleri Keşfet

Abstergo'nun yeni mobil Animus'undan yararlanarak 3. Haçlı seferleri veya Korsanlığın Altın Çağı'ndaki hedefleriniz avlayın. Yepyeni yerleri ziyaret edin, Feodal Japonya ve Moğol İmparatorluğu! Assassin's Creed evreni içindeki tanıdık suikastçılara kılavuzluk edin.

Kıyasıya Çoklu Oyuncu Mücadelesi

Bir suikastçı loncasına katılın ve birlikte düşmanlarınıza karşı 20 vs 20 şeklinde stratejik bir savaş yapın. Efsanevi suikastçıların becerilerinden yararlanın ve savaşta yardım alın.

Karakterinizi Güçlendirin

-Farklı devirlerden teçhizatlarla karakterinizi donatın ve güçlendirin.
-Dış görünüşünüzü otantik tarihi eşyalar ile güzelleştirin.
-Ek ödüller kazanmak için arkadaşlarınızı farklı görevlere yollayın.
-Animus veri birleştirme programını kullanarak suikastçılarınızı güçlendirin.

Notlar

-Assassin’s Creed Memories için internet erişimi gerekmektedir.
-Assassin’s Creed Memories ücretsizdir. Sadece oyun içinde alabileceğiniz bazı içerikler ücretlidir. Fakat tüm oyuncular oyuna ücretsiz erişebilir. Oyun içi alımları cihanızın ayarları ile devredışı bırakılabilir.
-Assassin’s Creed Memories mesaj panosu ve chatleşmek için menü sunar. Böylece oyun içinde diğer oyuncularla iletişim sağlayabilirsiniz.

Galeri

Spoiler: Galeri • Göster

« Son Düzenleme: 21 Ağustos 2014, 17:42:06 Gönderen: SüleymanEnes »

33 sene milletim ve devletim için, memleketimin selameti için çalıştım. Elimden geldiği kadar hizmet ettim. Hakimim Allah ve beni muhakeme edecek de Resulullah'tır. Bu memleketi nasıl buldumsa öylece teslim ediyorum. Hiç kimseye bir karış toprak vermedim. Hizmetimi ancak Cenab-ı Hakkın takdirine bırakıyorum. Ne çare ki, düşmanlarım bütün hizmetime kara bir çarşaf çekmek istediler ve muvaffak da oldular.

Cennetmekan Sultan II. Abdülhamid Han

*

Çevrimdışı SlimShady

• *
  • 398
  • Squads and Quads
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: Assassin's Creed Memories Çıktı!
« Yanıtla #1 : 21 Ağustos 2014, 19:33:05 »
Oyuna nereden ulaşabiliriz, googleplayde bulamadım da
Ölmeyen bir şeye canlı denilebilir mi?
A12 bak bakalım düzgün yazmış mıyım?

*

Çevrimdışı SüleymanEnes

• *
  • 986
  • Devlet-i Ebed Müddet
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 21 Ağustos 2014, 19:39:36 »
Sadece İOS için şuanlık sanırsam. İlerde çıkacaktır :)

33 sene milletim ve devletim için, memleketimin selameti için çalıştım. Elimden geldiği kadar hizmet ettim. Hakimim Allah ve beni muhakeme edecek de Resulullah'tır. Bu memleketi nasıl buldumsa öylece teslim ediyorum. Hiç kimseye bir karış toprak vermedim. Hizmetimi ancak Cenab-ı Hakkın takdirine bırakıyorum. Ne çare ki, düşmanlarım bütün hizmetime kara bir çarşaf çekmek istediler ve muvaffak da oldular.

Cennetmekan Sultan II. Abdülhamid Han

*

Çevrimdışı ABSTERGO

• *
  • 510
  • I AM A HUNTER
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 03 Eylül 2014, 23:37:51 »
Feodal Japonyayı getirdikleri oyuna bak ama asıl oyunada feodal Japonya gelecektir elbet