Assassin's Creed Rogue (Soru-Cevap Başlığı)

• 75 Yanıt
  • 29318 Gösterim
*

Çevrimdışı rikialiumi

• *
  • 899
  • I Am An Assassin
    • Profili Görüntüle
Assassins Credd Rogue hikaye mantıksızlığı
« Yanıtla #10 : 03 Eylül 2014, 21:51:13 »
Arkadaşlar birşey fark ettim. Haythem Rogue da Shayin gemisinde ve oyun New York ta geçiyor. Ama Haythem AC3 de Amerika'ya yeni gidiyor ve ilk defa görüyor. Haythem Shayin gemisinde olduğuna göre Rogue de kesin Amerika'ya gidecek. Hikaye çok saçma . Yani Haythemın  gemide olması.

*

Çevrimdışı SüleymanEnes

• *
  • 986
  • Devlet-i Ebed Müddet
    • Profili Görüntüle
Ynt: Assassins Credd Rogue hikaye mantıksızlığı
« Yanıtla #11 : 03 Eylül 2014, 22:02:28 »
Dostum sen uçmuşsun :) Haytham Amerika'ya daha önceden gidiyor ve orada olmayan tapınakçı kardeşliğini kuruyor :) Amerika'ya gitmemesi söz konusu değil :)

33 sene milletim ve devletim için, memleketimin selameti için çalıştım. Elimden geldiği kadar hizmet ettim. Hakimim Allah ve beni muhakeme edecek de Resulullah'tır. Bu memleketi nasıl buldumsa öylece teslim ediyorum. Hiç kimseye bir karış toprak vermedim. Hizmetimi ancak Cenab-ı Hakkın takdirine bırakıyorum. Ne çare ki, düşmanlarım bütün hizmetime kara bir çarşaf çekmek istediler ve muvaffak da oldular.

Cennetmekan Sultan II. Abdülhamid Han

*

Çevrimdışı Kratos

• YÖNETİCİ
  • *
  • 1597
  • BOY!
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #12 : 03 Eylül 2014, 22:04:26 »
İyi de Haytham geldikten sonrasını anlatıyor işte. Shay'le Amerika'ya gittiğimiz filan yok. Zaten Amerika'da ikisi de.
Artreus: What are we hunting?

Kratos: You are hunting deer.

Artreus: What direction?

Kratos: In the direction of deer.

*

Çevrimdışı SüleymanEnes

• *
  • 986
  • Devlet-i Ebed Müddet
    • Profili Görüntüle

33 sene milletim ve devletim için, memleketimin selameti için çalıştım. Elimden geldiği kadar hizmet ettim. Hakimim Allah ve beni muhakeme edecek de Resulullah'tır. Bu memleketi nasıl buldumsa öylece teslim ediyorum. Hiç kimseye bir karış toprak vermedim. Hizmetimi ancak Cenab-ı Hakkın takdirine bırakıyorum. Ne çare ki, düşmanlarım bütün hizmetime kara bir çarşaf çekmek istediler ve muvaffak da oldular.

Cennetmekan Sultan II. Abdülhamid Han

*

Çevrimdışı rikialiumi

• *
  • 899
  • I Am An Assassin
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #14 : 03 Eylül 2014, 22:06:59 »
Dostum sen uçmuşsun :) Haytham Amerika'ya daha önceden gidiyor ve orada olmayan tapınakçı kardeşliğini kuruyor :) Amerika'ya gitmemesi söz konusu değil :)
O zaman ben hikayede biraz geri kalmışım bu boş konuyla sizi meşkül ettiğim için özürdilerim

*

Çevrimdışı rahman17

• Originz
  • *
  • 3380
  • Hayatı satın alamazsınız.
    • ICQ Messenger - 10000001
    • MSN Messenger - archdevil19@outlook.com
    • AOL Instant Messenger - kerem_ayvaz@aol.com
    • Yahoo Instant Messenger  - kerem_ayvaz@yahoo.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: Assassin's Creed Rogue (Soru-Cevap Başlığı)
« Yanıtla #15 : 27 Eylül 2014, 14:32:40 »
http://www.twitch.tv/ubisoft/

İzlemenizi öneririm.

*

Çevrimdışı Ramiz İbn La Ahd

• *
  • 50
  • Dayınız
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 02 Ekim 2014, 21:17:48 »
Önceden hep assassinleri savunurlardı neden şimdi tapınakçı yaptılar ki

*

Çevrimdışı blade_kilic121

• *
  • 943
  • THE WILL TO ACT.
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #17 : 03 Ekim 2014, 18:43:55 »
Arkadaşlar birşey fark ettim. Haythem Rogue da Shayin gemisinde ve oyun New York ta geçiyor. Ama Haythem AC3 de Amerika'ya yeni gidiyor ve ilk defa görüyor. Haythem Shayin gemisinde olduğuna göre Rogue de kesin Amerika'ya gidecek. Hikaye çok saçma . Yani Haythemın  gemide olması.
Haytham 8-9 yaşındayken bile Amerikaya gidiyor babası ile birlikte...

*

Çevrimdışı xOmeRx

• *
  • 1039
  • Gücün olduğu yerde biz varız...
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #18 : 04 Kasım 2014, 18:59:41 »
Acaba ac3 teki gibi bi aranma seviyesi olurmu bu oyunda malum bf de sadece denizlerdeydi eğer ac3 teki gibi karada aranma seviesi olursa bol bol adam keseriz. Bf de dogru düzgün adam yoktu şehirlerde umarım roguenin newyorku asker bakımından dolgun olur

*

Çevrimdışı Altheir33

• *
  • 228
  • İnsanın mutluluğu, insanın herşeyidir.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 04 Kasım 2014, 19:19:51 »
Acaba ac3 teki gibi bi aranma seviyesi olurmu bu oyunda malum bf de sadece denizlerdeydi eğer ac3 teki gibi karada aranma seviesi olursa bol bol adam keseriz. Bf de dogru düzgün adam yoktu şehirlerde umarım roguenin newyorku asker bakımından dolgun olur

Devlet birçok şeye hükmedemediği için olmayacaktır diye düşünüyorum. Çünkü zaten fransada  dönem tam bir iktidarsızlık hakim olduğu için biraz saçma olur. New yorkta ise olabilir bence de :) ki olacaktır, assassinler böyle bir şeyi eksik bırakmazlar.
« Son Düzenleme: 04 Kasım 2014, 19:32:41 Gönderen: Altheir33 »
http://code.org/

Spoiler: Göster