Assassin's Creed Rogue (Soru-Cevap Başlığı)

• 75 Yanıt
  • 14604 Gösterim
*

Çevrimdışı kratos

• Son Of Krypton
  • *
  • 1581
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: Assassin's Creed Rogue (Soru-Cevap Başlığı)
« Yanıtla #70 : 17 Haziran 2015, 02:59:14 »
multiplayer gelmez mi ya

Artık bıraktılar saırım MP yapmayı :P
Multiplayer uzun bir süre gelmeyecek. Zaten Unity ile birlikte Multiplayer yerine CO-OP kullandılar. Şimdi ise tamamen Rogue gibi hiçbir çoklu oyuncu sistemi kullanmayacaklar.

*

Çevrimdışı Boxtroll

• *
  • 411
  • Henry VIII
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #71 : 17 Haziran 2015, 03:09:38 »
Açık bir şekilde düşüncelerimi söylüyorum, bence Ubisoft eskisi gibi umursamıyor. Artık sanki paraya dönmüşler gibi geliyor. Bir haber vardı yanlış hatırlamıyorsam, Syndicate ile E3'te ödülleri toplamak istediklerini ve demoya önem verip oyuna önem vermeyeceklerini mi ne yazıyordu. Hatta E3'ün hemen öncesinde 600 kişilik ekip hataları düzeltmeye uğraşıyordu. Ben buradan bunu çıkardım. Eskisi gibi değil işler. Ubisoft artık AC'yi o kadar sallamıyor. Ben bundan sonra multiplayer'ı cidden göreceğimizi sanmıyorum. Yalnız kafamda ayrı bir düşünce de var. Serinin 2-3 yıla son oyunları çıkartıp bitmesi ve belki diğer platformlara (Android - iOS - PS Vita gibi) remake değil de uyarlama tarzı veya yan oyun tarzı oyunlar çıkartması. Bana göre artık yavaş yavaş yolun sonu görünüyor. Ama yine de düşünürken ben de kendimle çok çelişiyorum. Ne desem bir kesinlik veya doğruluk da veremem. Bilemiyorum...
Spoiler: O Her yerde • Göster

Henry VIII
[/center]

Shay Patrick kimin soyundan geliyor ?
« Yanıtla #72 : 16 Nisan 2016, 18:49:07 »
Shay Patrick Cormac kimin soyundan geliyor  ;D

*

Çevrimdışı RenaissanceAssassinEzio

• *
  • 8
  • Vittoria Agli Assassini !
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #73 : 02 Ağustos 2017, 22:30:46 »
Bu oyunun olayı nedir detaylı anlatabilir misiniz?
Yada link varsa o da olur.
Çünkü oyunun olayını anlayamadım.
Suikastçilerin oyununda suikastçi avcısının işi ne
Ve neden suikastçi avcısına dönüştü?
Şimdiden Teşekkürler :))

*

Çevrimdışı kaskal

• *
  • 1080
  • Özgür yarınlara...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #74 : 04 Ağustos 2017, 07:38:00 »
Son iki soruya cevap veriyorum.

Shay, New York'ta hayata gelmiştir iki İrlandalı göçmenin çocuğudur. Erken yaşlarında anne babasını kaybetmiş ve çocukluk arkadaşı Liam O'Brien tarafından Mentor Achilles Davenport ile tanıştırılmıştır. O da Shay'i hizmetinde olan Suikastçıların Sömürge Kardeşliği'ne almıştır. 1751'de Tapınakçıların elinde iki Cennet parçası olduğunu öğrenmiştir. Bunlar Öncü kutusu ve El Yazmasıdır. Ertesi sene, Shay ve Liam tapınakçıları avlayıp bu parçaları ele geçirmiştir. Ve yavaştan assassinlerin yöntemlerini sorgulamaya başlamıştır. Daha sonra Benjamin Franklin'in de yardımıyla cennet parçalarını kullanarak İlk Uygarlık tapınaklarının yerlerini keşfetmiştir. Achilles tapınakta bir cennet elması olduğu fikriyle hemen Shay'i Lisbon'daki tapınağı bulmaya yollar. Ancak Tapınağa eriştiğinde Shay, istemeden binlerce insanın ölmesine yol açan büyük bir deprem başlatır. Kardeşlik konusundaki inancı parçalanmıştır ve masum insanları Achilles ve sömürge kardeşliği yüzünden öldürdüğünü düşünerek onlardan intikam almaya başlar. Tapınakçı inancına kendini daha yakın hisseder ve Tapınakçılara katılır. Suikastçılara getirdiği öncü kutusu ve el yazmasını geri alarak daha fazla tapınağın bulunmasını önlemek istiyordur.  Konusu bu, abartacak bir şey yok arkadaşlar.

Tüm hikayeyi izlemek için

« Son Düzenleme: 04 Ağustos 2017, 16:30:38 Gönderen: kaskal »

*

Çevrimdışı RenaissanceAssassinEzio

• *
  • 8
  • Vittoria Agli Assassini !
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #75 : 04 Ağustos 2017, 13:07:44 »
Çok Teşekkürler Kaskal Baba :D
Olayı Şimdi Anlıyorum.
Ama Seriye İlginç Bir Oyun Ve Karakter Olmuş.
Assassin's Creed Kliplerinde De Hiç Shay'i Koymuyorlar Zaten.

https://www.youtube.com/watch?v=oatScmXLo-4