Anket

Assassin's Creed Unity'i Orjinal Alacak Mýsýnýz?

Evet
38 (66.7%)
Hayýr
7 (12.3%)
Duruma Baðlý
12 (21.1%)

Toplam Oy Verenler: 57

Assassin's Creed Unity'i Orjinal Alacaklar İsimlerinizi Listeliyorum

• 54 Yanıt
  • 23705 Gösterim
*

Çevrimdışı Kratos

• YÖNETİCİ
  • *
  • 1597
  • BOY!
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Oyun neredeyse çıkmak üzere ve beklediğimizden baya az kişi oyunu alacak. Böyle devam edersek Türkçe Assassin's Creed'leri çok bekleriz. ;)
Artreus: What are we hunting?

Kratos: You are hunting deer.

Artreus: What direction?

Kratos: In the direction of deer.

*

Çevrimdışı Night Stalker

• *
  • 449
  • Ne Mutlu Türk'üm Diyene !
    • Profili Görüntüle
Oyun neredeyse çıkmak üzere ve beklediğimizden baya az kişi oyunu alacak. Böyle devam edersek Türkçe Assassin's Creed'leri çok bekleriz. ;)

Ac3'ten sonra hiçbir ac oyununu almadım ve almayıda düşünmüyorum
Spoiler: Göster
çoğunuz seri artık bozuldu vb. şeyler diyeceğim sandınız ama hayır sadece bilgisayarım kaldırmıyor  :)
Dağda Üç Beş Domuz Sürüsü
Tutturmuş Bir kürdistan Türküsü
Eline Almış Bayrak Diye Bir Masa Örtüsü
Satsan Beş Para Etmez Ne Dirisi Ne De Ölüsü
Soyu Soysuz Olan Sensin Toprak Senin Neyine
İte itlik Yapıp Kafa Tutma Beyine
Anlasa Dediğimi Sokaktaki Köpek Ağlar Haline
Duy Ulan Soysuz Ne Mutlu Türk'üm Diyene !

*

Çevrimdışı xOmeRx

• *
  • 1039
  • Gücün olduğu yerde biz varız...
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta

Forumda cok kişi olmadıgı icin katılım az kardeşim.Ayrıca unityi orjinal alacam ancak fiyatların makul bir seviyeye gelmesi gerekiyor.Zaten ister istemez unity mecbur orjinal alınabilir korsanda coop olmuyor die biliyorum. Ha madem fırlama bi fiyat yapacaaklar o zaman o oyunun o bin kişilik ekibin oyunculara bol zenginliklerle dolu bir oyun sunması gerekiyor unityden bu konuda umutluyum.Ancak rogue için aynı şeyi söyleyemem hikaye dışında heyecanlandıran birşey yok gameplaylari izliyorum blackflagle altyapısı neredeyse aynı counter vs.sırf hikayesiydi achilles adewale vs hatrına saygı duyduk oyuna yan oyun değil ana oyun olarak gördüm şahsen hikayeyi duyunca.

*

Çevrimdışı darkendless

• *
  • 644
  • Damn...I love meeting new people.
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Eğer PS3'e çıksaydı alma ihtimalim az da olsa vardı.4-5 yıla alabilirdim.Ama artık 10-15 yıla anca alırım.
PSN ID:MrSmiley186

*

Çevrimdışı Sagittarius

• *
  • 223
  • Maybe your best course would be to tread lightly.
    • Profili Görüntüle
    • Elder Scrolls Türk
Oyunu alacağım. Ama inşallah o fiyatın hakkını verir de, aldığımıza pişman ettirmez.

Evil is evil. Lesser, greater, middling…makes no difference. The degree is arbitrary. The definition’s blurred. If I’m to choose between one evil and another, I’d rather not choose at all.

*

Çevrimdışı DieHARD34

• *
  • 35
  • Tarafını seç!
    • Profili Görüntüle
steam:X3pos
gold edition ön sipariş verdim...

*

Çevrimdışı ModifiyeX

• *
  • 2
  • Tarafını seç!
    • Profili Görüntüle
İndirime girip 70tl civarlarına düşmesini bekleyeceğim, birkaç ay sabrederim sıkıntı olmaz :)

*

Çevrimdışı blade_kilic121

• *
  • 943
  • THE WILL TO ACT.
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Allah'ın izniyle TEOG bitince mayısta PS4'e alacağım.

*

Çevrimdışı nyet07

• *
  • 23
  • Nothing True Everything Permitted
    • Profili Görüntüle
Bugun d&r dan siparişimi verdim internetten %10 indirimle 135 tl ye geliyor sabırsızlıkla bekliyorum  ;D ;D

*

Çevrimdışı Sagittarius

• *
  • 223
  • Maybe your best course would be to tread lightly.
    • Profili Görüntüle
    • Elder Scrolls Türk
Beni listeden çıkarın, lütfen. Oyunu ne orjinal olarak alacağım, ne de korsan olarak oynayacağım. 180 TL gibi yüksek bir rakamı oyuna veremeyeceğim gibi, korsana da karşıyım.

Evil is evil. Lesser, greater, middling…makes no difference. The degree is arbitrary. The definition’s blurred. If I’m to choose between one evil and another, I’d rather not choose at all.