Robert De Sable

 • 3 Yanıt
 • 4892 Gösterim
*

Çevrimdışı rikialiumi

 • *
 • 899
 • I Am An Assassin
  • Profili Görüntüle
Robert De Sable
« : 31 Ağustos 2014, 10:22:01 »

(bilinmiyor)-1191
Üyelikler Tapınakçılar/Haçlılar


                                                            "Ben doğumundan önce bu kapıdan bu istiyorum! Er biz sahip, er biz Masyaf'taki olanların çakallara dikkat açabilirsiniz."
-Robert, Almak için adamlarını sipariş Ahit Sandığı'nı . [src]
1191 yılında, Robert ve onun erkek bir grup girdi Süleyman Tapınağı'nı altında Temple Mount içinde Kudüs . Robert ve onun erkek almak için çalışıyorlardı Eden Parçası orada gizliydi; Ancak, Robert objeye tırmanmaya adamlarını gönderdi, tıpkı bir grup Assassins oluşan Altaïr İbn-La'Ahad , Malik Al es-Seyf ve Kadar Al es-Seyf onları pusuya düşürdü.

Altaïr kafa Robert yaklaştı ve ona suikast girişiminde, ancak Robert Assassin saldırıyı önlemek başardı. Robert sonra moloz ile giriş engellendi küçük RockSlide neden odadan dışarı Altair attı. Bunu takiben, Robert ve onun korumaları Kadar öldürme ve ciddi Malik'in sol kolunu yaraladı, kalan Assassins yapan.

Ancak Malik, Tapınakçılar gelen dışlayıcı çalmak şehirden kaçmak ve onun dönmek başardı Mentor , Rashid ad-Din Sinan . Robert, ancak objeyi yeniden kazanmak için kararlı, Kudüs dışarı Assassin takip ve Masyaf'ın Assassin kale doğru. Tapınakçıların Girişte, Assassins iki Robert ve onun Templar piyade için şehrin kapılarının açılması, ve onları köy fırtına izin arızalı. Bunun bir sonucu olarak, Masyaf'ı en çoğu sivil ve çok sayıda Assassins sonucu öldürüldü.
Assassins işgalci Tapınakçıların mücadele rağmen, onlar sonunda kendi kalesinin emniyetine geri sürüldü. Kale kapıları gelmeden, Robert onun malı olduğunu söyleyerek, onlar da ona objeyi geri getirmesini istedi.

Ancak Al Mualim o nesne için hiçbir iddia olduğunu belirten, bunu reddetti. Robert o tehlikeli bir oyun oynadı ki ve Templar kuvvetleri sadece Assassins beklemek olabilir iddia, onu azarladı. Mentor bu tehdidi göz ardı ve kalenin duvarlara sıçrayan üç Assassins ekranından sonra, onlara birçok öldürme ve Robert'ın kalan erkekleri saçılma, birkaç günlükleri Templar askerlerin üzerine takla neden bir tuzak etkinleştirmek için Altair verdi. Onun güçleri ciddi azalma ile, Robert ve kalan Tapınakçılar kasabadan çekildi.
                                                                                           ".: Kutsal Topraklara Kontrol akıp ilk önce, sonra hazineyi bizim erkekler Ama sonra, o bir fırsat gördü; bizim için avantaj senin zaferler açmak için çalındı ​​geri almak için Sen bizim planlarını boşa atmışlardır.."
Robert'ın planları hakkında Altair konuşan -Maria Thorpe
 
Robert birçok Haçlılar ve ikna etmeyi başardı Arapları "onlara güç vaat, gizlice Templarlar'a iltica etmek Yeni Dünya onlar yaratacak ". Çünkü Süleyman'ın Tapınağı onun başarısızlık indirgenen olmuştu bu sözlere, Altair, rağmen, atandı dokuz güçlü Tapınakçıların ortadan kaybettiği rütbe ve onurunu geri kazanmak amacıyla, Robert dahil olmak üzere,.

Bir ay etrafında boyunca, Altaïr Tapınakçılar sekizini öldürmekten başarılı oldu. Sonuçta, o Grand Master katılması planlanıyordu Kudüs'e Robert izlediği cenaze eski hedeflerinden biri olan Teshrin eklentisi .

O sonraki hedef olacağını anlayarak sonra ancak, Robert onun teğmen, atanan Maria Thorpe Altair için bir tuzak olarak kendi suretinde kendini gizlemeye ve onun yerine cenaze törenine katılmak üzere,. Bu arada, Robert de savaş katılmak için sol Arsuf Kral Richard yanında,. O Maria yenilgi ve Robert'ın gerçek nerede ve niyetleri öğrenmek mümkün olsa Altaïr, tuzağa düştü. Buna rağmen, o onun hedef değildi ve Arsuf için indi, Maria bağışladı Robert'in hayatını almaya kararlıdır.

                                                              "Robert de Sable şimdi bize ve zafer arasında duruyor hepsi. Onu Templar hazinenin bilgi ölür ile elini. Altın öder, emir verir ağzı var."
-Al Mualim Robert konuşuyor.
Robert Arsuf Savaşı sırasında Kral Richard'ın yanında durdu. Orada, o kendini ittifak Richard'ı ikna etmeyi başardı Selahaddin her iki tarafta çok sayıda ölümlere neden olduğu gibi, Assassinlerin  ortak düşmanın
a karşı

Ancak, Altaïr sonunda o Richard ve Robert araya geldi Haçlı kampında, gelen, hem Haçlılara karşı Arsuf ve Araplar ile onun yol savaştı. Altaïr öldürdüğü asker gizlice Tapınakçılar olduğunu Richard'ı ikna etmeye çalıştı ve Robert Assassins ana sahtekarlar olduğunu söyleyerek kendini savundu olsa bu, Robert Richard karşı isyan etmek gidiyordu.

Richard, inanmak kim emin, gerçeği konuşan kim karar Tanrı'yı ​​bıraktı ve Robert ve onun Templar birliklerine karşı Altaïr düellosu vardı. Altaïr yakında onlara karşı muzaffer durdu, ama o Robert kendini karşıya bırakıldı. Robert Altair bir maç olduğunu kanıtladı, ama o yine de yenildi ve öldü gibi, Robert Al Mualim de gizlice bir Templar olduğunu aslında Altair aydınlanmış. O Al Mualim var istedim söyledim Eden Apple kendisi için, o eserin mülkiyetini kazanıyor onları tutmak için dokuz hedefleri öldürmek için Altair gönderdi olduğunu.


Robert Yeni Dünya'da onlara güç sunarak Templar davasına çeşitli üye toplamak başardı manipülatif bir birey oldu. Aynı zamanda, Robert gizlice onun çöküşünü komplo rağmen, Kral Richard'ın güvenini kazanmıştır.

O Assassin Order yok etmek için bir tuzağa yandaşlarını öldürmek için Al Mualim planı dönüm, aynı zamanda ustaca bir stratejist. Robert de bir yüce savaşçı olduğunu, neredeyse savaşta Altair maç ve o da kolayca ona suikast Altair durdurmak mümkün oldu mümkün Gizli Blade Süleyman Tapınağı içeride.

Ancak, kadınlarla ilişki kurmalarını değil Tapınakçıların kural için onun göz ardı etmek, Robert kendi halefi olan biriydi, yoldaşı Tapınakçıların bütün yüksek saygınlığa sahip değildi Armand Bouchart .*

Çevrimdışı Şahkulu

 • değil, Allah'ın Kulu
 • *
 • 2406
  • Profili Görüntüle
  • E-Posta
Ynt: Robert De Sable
« Yanıtla #1 : 31 Ağustos 2014, 11:21:55 »
Google Translate OP   :D

Umarım ileride içinde bi nebze kalite bulunduran bir çalışma yollarsın

*

Çevrimdışı rikialiumi

 • *
 • 899
 • I Am An Assassin
  • Profili Görüntüle
Ynt: Robert De Sable
« Yanıtla #2 : 31 Ağustos 2014, 11:28:39 »
Google Translate OP   :D

Umarım ileride içinde bi nebze kalite bulunduran bir çalışma yollarsın
Aynn google Değil Başka bit yerden translate ettim ama gözüme gelen hatalırı yaptım düzelttim başka varsa özür dilerim


*

Çevrimdışı Şahkulu

 • değil, Allah'ın Kulu
 • *
 • 2406
  • Profili Görüntüle
  • E-Posta
Ynt: Robert De Sable
« Yanıtla #3 : 31 Ağustos 2014, 11:49:32 »
Bu cümle ne kadar titiz olduğunu ortaya koyuyor.

Robert birçok Haçlılar ve ikna etmeyi başardı Arapları "onlara güç vaat, gizlice Templarlar'a iltica etmek Yeni Dünya onlar yaratacak ".

Böyle iş yapacaksan hiç yapma yaptığın diğer çevirmenlere hakaret.