Assassin's Creed Rogue- Assassin Hunter Trailer! [Türkçeleştirildi]

• 80 Yanıt
  • 16462 Gösterim
*

Çevrimdışı kaskal

• *
  • 1182
  • Barut - İhanet - Entrika
    • Profili Görüntüle
Videoyu ara ara izliyorum bir şey gözüme çarptı. Shay'in İrlanda'lı olduğunu zaten biliyoruz. Ve videoda da göründüğü üzere İngilizlerin safında yer alıyor. Adewale'in de gemide yanında bir Fransız var. Adewale zamanında Fransızlara karşı zenci köleler için savaşmıştı şimdi ise yanlarında yer alıyor. Buradan şu sonuca varabiliriz oyunda iyi ya da kötü taraf yok. Herkes kendi için iyi. Player olarak düşününce sadece Adewale'i düşman olarak görebiliriz. Ama bu kötü olduğu anlamına gelmez sadece düşman.
“Eğer dünyada ölümün kendi paylarına düşen kısmıyla ve müthiş trajedileriyle, her günkü kahramanlıklarıyla, emperyalizme bitmez tükenmez darbeler indirerek, dünya halklarının artan nefretiyle emperyalizmin güçlerini parçalamak için iki, üç daha fazla Vietnam gün ışığına çıksaydı, geleceğe daha güvenli bakabilirdik!”

*

Çevrimdışı armutyus

• *
  • 904
  • Kaç Saniyen Var?
    • Profili Görüntüle
    • Yohan Lorm
    • E-Posta
Videoyu ara ara izliyorum bir şey gözüme çarptı. Shay'in İrlanda'lı olduğunu zaten biliyoruz. Ve videoda da göründüğü üzere İngilizlerin safında yer alıyor. Adewale'in de gemide yanında bir Fransız var. Adewale zamanında Fransızlara karşı zenci köleler için savaşmıştı şimdi ise yanlarında yer alıyor. Buradan şu sonuca varabiliriz oyunda iyi ya da kötü taraf yok. Herkes kendi için iyi. Player olarak düşününce sadece Adewale'i düşman olarak görebiliriz. Ama bu kötü olduğu anlamına gelmez sadece düşman.

Zaten aslında bu mantığı AC3'te vermişlerdi. Haytham ve Connor bir ara birleşeceklerdi neredeyse. Ki zaten iki tarafın da istediği sonuç aynı fakat araçlar farklı. Ve işte herkes her aracı kabul etmiyor ve savaşlar çıkıyor bu yüzden.

*

Çevrimdışı Şahkulu

• değil, Allah'ın Kulu
  • *
  • 2406
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ve aynı havayı Unity'de Elise ve Arno ile verecekler. :D

*

Çevrimdışı xOmeRx

• *
  • 1039
  • Gücün olduğu yerde biz varız...
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
hiçbir zaman kötü die birşey yoktur herkes kendine göre iyidir karşısındakini kötü görür sadece ubi bunu demek istiyor :)

*

Çevrimdışı connor65

• *
  • 118
  • Karanlık içinde Aydınlık için alışıyoruz
    • Profili Görüntüle
Harika iki oyun geliyor :D

*

Çevrimdışı SüleymanEnes

• *
  • 986
  • Devlet-i Ebed Müddet
    • Profili Görüntüle
Hepimiz kardeşiz beyler kimse kimsenin kötülüğünü düşünmesin. Biz çıkıp PS'ye çıkmasın diyemeyiz, bunun gibi sizde PC'ye çıkmasın diyemezsiniz. Yani çıkınca bir yerleriniz eksilmeyecek sanırsam ? Böyle saçma muhabbetlerin hiç lüzumu yok.

33 sene milletim ve devletim için, memleketimin selameti için çalıştım. Elimden geldiği kadar hizmet ettim. Hakimim Allah ve beni muhakeme edecek de Resulullah'tır. Bu memleketi nasıl buldumsa öylece teslim ediyorum. Hiç kimseye bir karış toprak vermedim. Hizmetimi ancak Cenab-ı Hakkın takdirine bırakıyorum. Ne çare ki, düşmanlarım bütün hizmetime kara bir çarşaf çekmek istediler ve muvaffak da oldular.

Cennetmekan Sultan II. Abdülhamid Han

AC1'de tam buna uygun bir konuşma geçiyor Al Mualim ve Altair arasında.

Spoiler: Göster
Al Mualim: What do he and his followers want? A world in which all men are united. I do not despise his goal. I share it. But I take issue with the means. Peace is something to be learned, to be understood, to be embraced.
Altair: He would force it.
Al Mualim: And rob us of our free will in the process.
Altair: Strange, to think of him in this way...
Spoiler: You couldn't kill me if you tried for a hundred years. • Göster

*

Çevrimdışı xOmeRx

• *
  • 1039
  • Gücün olduğu yerde biz varız...
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Adam haklı daha oyun hakkında bir şey belli olmadan PC oyuncuları oyunun çıkmasını istemiyolardı ama sonradan ne hikmetse traileri görünce birden heyecan yapmaya başladılar açıkçası bende oyunun PC ye çıkmamasından yanayım bu oyun sadece eski özel konsollara  yapılan bir jest olmalı.

Peki bir dakika, sen hiç hayatında bir oyunu istemedin ama traileri görünce hevesin gelmedi mi? Benim çok oldu. Nedir bu PC'ye çıkmasın muhabbetleri? Neden çıkmasın yani neden çıkmayacakmış? Bir oyun çıkacaksa bütün konsollara ve PC'ye çıkmalı. İsteyen istediği gibi oynar. Herkezde para bol değil gidip PS4 alalım, gidip bunların oyunlarına 200-300 TL verelim.

kesinlikle dostum...... hepimizin kendine göre giderleri var aramızdaki yaşı büyük abiler var belki ev bile geçindiren vardır ki asgari ücretli bi ülkede kimsenin 200-300 tl yi bi oyuna vermesini beklemek bi aptallık olur.Vermemelide.Avrupanın insanı bu oyunu almaya hakkı varsa türk insanınında hakkı olmalıdır.ben bi oyuna 50-80 hadi 100 tl den fazla vermem.Bencil düşünmemek lazım bu tür konularda.

*

Çevrimdışı Kratos

• YÖNETİCİ
  • *
  • 1597
  • BOY!
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Şimdi bu oyun yan oyun olsa ve önemsiz bir olayı anlatsa zaten PC'ye gelmesin denilir ancak bu oyun yan değil ve Serinin başından beri takip eden PC fanları az değil. Anlattığı olay da zaten Assassin's Creed III'den önce Suikastçıların dağılması. Böyle bir oyunun PC'ye değilde sadece Konsollara çıkmasını isteyenler bence biraz bencil oluyor çünkü adamlar adamlar serinin hikaye anlamında çok önemli bir olayını atlamış oluyorlar. Empati kuralım lütfen yorum atmadan önce. Gameplay'in aynı olması çok basit. Oyun besbelli Abstergo'nun çalışması. Hud ve bunun gibi şeylerin aynı olmasından anlayabiliriz bunu. Doğal olarak değiştirmeye gerek duymamışlar ki bence mantıklı olmuş. Aynı hareket özelliğine gelirsek Aveline ve Connor'un hareketleri de hemen hemen aynı. O zaman sesini PS Vita'ya çıkacak yüzünden çıkarmayanlar şimdi de çıkarmasın daha iyi. Aynı Grafik motorunu kullandıkları için mecbur benzeyecekler birbirlerine. Hikaye olarak eşsiz olacak diyorum hep zaten. Sırf oynanışı aynı diye böyle bir oyunun PC'ye gelmemesi bence çok büyük bir kayıp.
Artreus: What are we hunting?

Kratos: You are hunting deer.

Artreus: What direction?

Kratos: In the direction of deer.

*

Çevrimdışı Ezayah

• *
  • 203
    • Profili Görüntüle
    • TWT
kesinlikle dostum...... hepimizin kendine göre giderleri var aramızdaki yaşı büyük abiler var belki ev bile geçindiren vardır ki asgari ücretli bi ülkede kimsenin 200-300 tl yi bi oyuna vermesini beklemek bi aptallık olur.Vermemelide.Avrupanın insanı bu oyunu almaya hakkı varsa türk insanınında hakkı olmalıdır.ben bi oyuna 50-80 hadi 100 tl den fazla vermem.Bencil düşünmemek lazım bu tür konularda.

Bunlardan biri benim mesela.